PDA

Zobacz pełną wersję : Adamek vs. Kliczko



mtm
07-09-11, 20:53
jakie wasze opinie ?

CHCIAŁ BYM BYĆ MILE ZASKOCZONY !

breku
07-09-11, 20:56
ADAMEK < KLICZKO
nie ma co się oszukiwać, Adamek jest dobry, ale nie na tyle aby pokonać mistrza

Baloniarz
07-09-11, 20:59
Postawiłem na Kliczke w 7 rundzie KO

Damianpfighter
07-09-11, 21:07
Kliczko przegra tą walkę. Zobaczycie. Adamek nokautuje Kliczkę w 9 rundzie.

luo
07-09-11, 22:15
Nie będzie żadnego nokautu, Adamek ma za twardą głowę żeby były deski, a i Kliczki przecież też nie da rady uśpić. Także dla kogo będą punktować sędziowie, hyh?

kitamo
08-09-11, 09:14
Takze nie licze na nokaut, obaj beda baaaardzo ostrozni, Raczej wynik punktowy choc dla mnie bez znaczenia ktory wygra - chce by walka byla fajna i dluga.

mtm
08-09-11, 11:28
http://www.youtube.com/watch?v=bXP-G3svBTI&amp;feature=player_embedded

Miskowiec
09-09-11, 10:36
http://www.youtube.com/watch?v=Qg_JbWtBUCo&feature=player_embedded

Luo Adamek nie ma twardej głowy :) Miał w wadze junior ciężkiej , w cięzkiej gdy walczył z Grantem który jest daleki od formy , chwiał się po cepach na oślep. Kliczko ma jeszcze mocniejszy cios. Jeśli będzie jakieś KO to właśnie na Adamku w okolicach 10 rundy. Adamek zawsze wydawał mi się niesamowicie silny psychicznie , na konferencji zbyt szybko spuścił wzrok z Witalija co mnie trochę niepokoi. Z drugiej strony ukrainiec już dawno nie walczył z nikim dobrym a w szczególności z ruchliwymi bokserami. Np Briggs z którym walczył to typowy "człapiący" bokser który idealnie pasuje stylem pod Kliczkę. Adamek musi i napewno będzie ruchliwy co może przyprawić ukraińcowi trochę problemów. Walka na pewno będzie bardziej ciekawa niż Kliczko - Haye ale jednak mimo wszystko uważam że Tomkowi się nie uda.

Będziecie wogóle oglądać walkę na żywo? Ja nie zapłacę 40 zł za ppv ... Przecież to tyle co miesięczny abonament. Na forach bokserskich ludzie chcą zbojkotować tą walkę , nie zapłacić za ppv aby dochody były zbyt małe żeby w przyszłości organizować w Polsce walki w tym systemie.

slim shady
09-09-11, 11:21
na Niemieckim RTL bedzie nie zakodowana na zywo, pewnie gdzies na necie tez bedzie mozna obejrzec

Mosin
09-09-11, 12:51
Zakładające ,że Witalij jest słabszy od Władymira ,a Adamek lepszy od Haye'a, Góral ma duże szansę, w ogóle każdy gadał ,że tam Haye'a to dupa itd. ,a moim zdaniem jak walczył z Kliczką pokazał perfekcje w unikach i obronach tylko nie umiał dojść do Kliczki. Jeśli Adamek powtórzy taki kunszt w defensywie i będzie trochę punktował wygra. Nie wyobrażam sobie innego końca niż wygrana na punkty któregokolwiek. Kliczko jest technicznie średni, na pewno wolniejszy od Tomka, rakiety w łapie też ,aż takiej nie ma ale jego nabijanie punktów poprzez lekkie ciosy z kontry to ciężki orzech do zgryzienia w dodatku mają taką przewagę fizyczną Adamek prawie nie ma szans na chociaż jeden idealny i czysty cios mogący powalić Witalija. Zobaczymy jak to będzie ale ale jak to ktoś powiedział Kliczkowie są na tyle słabi ,że można ich bez problemu pokonać lecz są również na tyle nieźli by być niepokonani.

Podsumowując optymistycznie stawiam lekką wygraną na punkty dla Tomka :)

Miskowiec
09-09-11, 15:09
Nie obraź się Mosin ale takich głupot dawno nie czytałem.


Zakładające ,że Witalij jest słabszy od Władymira

To dość odważnie założenie. Władimir jest młodszy , ale zawsze obaj podkreślają że to Witalij jest dużo mocniejszy fizycznie.



Jeśli Adamek powtórzy taki kunszt w defensywie i będzie trochę punktował wygra.

Jesteś chyba pierwszą osobą która twierdzi że Kliczkę można wypunktować. To on ma przewagę w warunków fizycznych i TO ON punktuje. I jak to powiedział Sam Colona (i 90% najlepszych trenerów boksu) jego trzeba znokautować. Przyjąć wymianę, nie dać mu czasu na oddech i liczyć na KO.


Nie wyobrażam sobie innego końca niż wygrana na punkty któregokolwiek. Kliczko jest technicznie średni, na pewno wolniejszy od Tomka, rakiety w łapie też ,aż takiej nie ma

To mi się podoba najbardziej. Pokaż mi obecnie jakiego kolwiek ciężkiego z mocniejszym ciosem od Witalija.


ale jego nabijanie punktów poprzez lekkie ciosy z kontry to ciężki orzech do zgryzienia

Lekkie ciosy? Tymi lekkimi ciosami doprowadził do zakończenia kariery Briggsa oraz wstrząsu mózgu. Obejrzyj tą walkę bo z tym że Kliczko nie dysponuje mocnym ciosem to już szkoda nawet komentować. Sosnowski też się przekonał od jego "lekkich" ciosach. Poza tym on mało kontruje - on atakuje.


Zobaczymy jak to będzie ale ale jak to ktoś powiedział Kliczkowie są na tyle słabi ,że można ich bez problemu pokonać lecz są również na tyle nieźli by być niepokonani.


Są na tyle słąbi że można ich bez problemu pokonać? Kto tak powiedział? Na pewno nikt kto ma pojęcie o boksie.

Miskowiec
09-09-11, 15:35
Trochę statystyk

Wiek:
Adamek - 34
Witalij - 40

Wzrost:
Adamek - ok. 190 cm
Witalij - ok. 202 cm

Zasięg ramion
Adamek - ok. 192 cm
Witalij - ok. 203 cm

Walki amatorskie:
Adamek - ok. 120
Witalij - ok. 210

Lata zawodowej kariery:
Adamek - 12
Witalij - 15

Zawodowe walki:
Adamek - 45
Witalij - 44

Ilość nokautów przez wygrane punktowe
Adamek - 28/16
Witalij - 39/3

Przeboksowane rundy:
Adamek - 280
Witalij - 212

Bilans w walkach mistrzowskich:
Adamek - 6-1
Witalij - 12-2

Ilość przeboksowanych rund w pojedynkach mistrzowskich:
Adamek - 73
Witalij - 107

Łączny bilans przeciwników z którymi się do tej pory mierzyli:
Adamek: 750 wygranych - 378 przegranych
Witalij: 1059 wygranych - 234 porażki

Średni bilans przeciwników:
Adamek: 17-8
Witalij: 24-5

Ilość odebranych "0" przeciwnikom wcześniej niepokonanym:
Adamek - 3 (w tym jednemu debiutantowi 0-0)
Witalij - 6

Mosin
10-09-11, 07:56
1) Władymir jest szybszy, lepszy technicznie, młodszy ,a po za tym to on ma 4 pasy.

2) Bardzo trudno znokautować Kliczkę ,a przy dobrym tempie walki i kondycji można zadawać ciosy z dojścia i się wycofywać ( Zobaczysz tak zrobi Adamek )

3) Biorąc pod uwagę jego gabaryty , siła jego ciosu jest po prostu średnia. Obecnie równie silny może być Wach ( naprawdę! każdy go tutaj lekceważy bo jest mało znany i to przecież polak, zobaczycie jak za parę lat będzie mistrzem świata ) ,a po za tym Kliczków powinno porównywać się do starych mistrzów " mali " Marciano lub Tyson mieli w porównaniu do Kliczków w łapie pocisk atomowy ,a więksi np. Luis lub Foreman to już w ogóle. Po za tym obejrzyj sobie nokauty Kliczków na yt każdy poprzedzony serią ,a potem złożony z 2-3 ciosów zazwyczaj lewy-prawy, a np. taki Tyson walczy,walczy, i nagle zejście, sierp i trach leży.

4) Każdy kto trochę siedzi w boksie ci powie ,że Kliczkowie są na szczycie tak długo tylko dla tego bo po prostu w boksie przez ostatnie kilka lat nie trafił się jakiś super talent. Jeśli uważasz inaczej to powiedz mi gdzie byli by teraz Kliczko gdyby walczyli w erze świetności Luisa i Tysona czy nawet Gołoty ?

kitamo
10-09-11, 09:42
Obaj kliczkowie sa dobrzy to fakt, ale akurat tu Mosin ma racje - walcza w erze gdzie nie maja dobrego przeciwnika. Obecnie na scenie boksu nie ma jakiegos super talentu kory moglby im zagrozic. Powiedzmy szczerze , oni nie sa niepokonani i mozna ich pokonac, jednak musi to byc ktos kto ma zarowno dobre warunki fizyczne jak i doswiadczenie, bo o wypunktowaniu kliczkow to raczej nie mozna mowic, tutaj trzeba kozaka ktory potrzasnie nimi na ringu i narzuci nieco swoj rytm. Obaj sa swietnymi piesciarzami a na ta kwysokim poziomie nie ma miejsca na przypadek jak to sie dzieje wsrod przecierakow gdzie nigdy nei wiadomo jak zakonczy sie walka.
Zycze Adamkowi jak najlepiej oczywiscie, ale powiedzmy szczerze ze wypchneli go na zbyt gleboka wode. To ze wygral z Golata w jego kategorii wagowej to nie byl zaden wyczyn i wynik byl z gory przesadzony. Co wiecej uwazam ze zrobili Golocie zajebista krzywde ta walka, no ale nie oszukujmy sie dostal kase i pewnie ma swiadomosc tego ze juz walczy jako senior choc pamietajmy ze za jego lat swietnosci to on narzucal tempo na bokserskiej scenie.

Dla mnie nie ma znaczenia ktory z nich wygra, oby walka byla ladna bo obaj sa dobrymi bokserami, jednak pamietajmy ze ani adamek nie jest mega talent, ani kliczko nie jest niepokonany, jednakl tutaj wygraja warunki fizyczne + doswiadczenie w tej kategorii wagowej czyli jednak stawiam na wygrana kliczko choc chcialbym byc mile zaskoczony.

Inna kwestia ktora mnie bardziej irytuje to fakt ze walke obejrza ludzie w ponad 120 krajach za darmo, a my w PL musimy placic. Dobrze ze mam RTL choc wolal bym rodzima stacje

Miskowiec
10-09-11, 10:13
Obaj kliczkowie sa dobrzy to fakt, ale akurat tu Mosin ma racje - walcza w erze gdzie nie maja dobrego przeciwnika. Obecnie na scenie boksu nie ma jakiegos super talentu kory moglby im zagrozic.

Jeśli dla was Lenox Lewis który przez wielu jest uważany za jednego z najlepszych ciężkich nie był dobrym przeciwnikiem dla Kliczki to ja nie mam więcej pytań :) On miał takie warunki jak Witalij , większe doświadczenie a to Kliczko prowadził wysoko na punkty do czasu kontuzji.


o wypunktowaniu kliczkow to raczej nie mozna mowic, tutaj trzeba kozaka ktory potrzasnie nimi na ringu i narzuci nieco swoj rytm.

100% racji. Dlatego mówie że na nich przydał by się ktoś taki jak Tyson. Brewster przyjął wymianę i wygrał pierwszą walkę z Władimirem.

@Mosin
Owszem , w czasach świetności Tysona bracia niewiele mieli by do powiedzenia ale Tyson to jeden z 3 najlepszych ciężkich wszech czasów. Porównujesz Tysona do Kliczki a potem piszesz że Kliczki to żadne talenty. Co do Gołoty , powtórzę jeszcze raz - Lewis pokonał Gołotę gdy ten był w formie ,Witalij Kliczko prowadził wysoko na punkty z Lewisem więc nie był bym taki pewien czy Gołota wygrał by z Kliczką gdyby obaj byli w szczytowej formie. Z kolei młodszy brat pokonał Rahmana który w pierwszej walce znokautował Lewisa. Także nie piszcze mi tu że Kliczki to beztalencia którzy z nikim dobrym nie walczyli ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_BH6LvUS__M

tm7
10-09-11, 11:38
Jak ktoś będzie miał jakieś linki do niemieckiego RTLa na necie to niech zapoda :D

slim shady
10-09-11, 11:47
tu chyba bedzie mozna obejrzec walke http://www.stream2watch.com/

niewula
10-09-11, 12:04
www.justin.tv i tu chyba tez

Mosin
10-09-11, 12:11
Miskowiec nie powiedziałem nigdy ,że Kliczkowie to beztalencia. Skoro są mistrzami świata to znaczy ,że mają talent i obaj są świetnymi bokserami ale chodziło mi o to ,że gdyby porównać ich z innymi mistrzami nie wypadają zbyt kolorowo, to solidni pięściarze ale przyznasz ,że gwiazdą z IBHOF nie dorastają do pięt.


PS Ma ktoś informację co do zakłóceń na RTL ? To prawda czy plotka?

slim shady
10-09-11, 12:46
Nie bedzie zaklocen
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Niemcy-nie-zakoduja-kanalu-RTL-na-czas-walki,wid,13764288,wiadomosc.html

Sosna91
10-09-11, 17:52
o ktorej walka?

kitamo
10-09-11, 19:02
http://www.filmweb.pl/film/Klitschko-2011-624418

Warto obejrzec sobie przy okazji. bardzo fajny dokument.

fallenursus
10-09-11, 19:08
jesli nikt nikomu ucha nie odgryzie i nie beda sie kopac po jajach to nie ogladam. doritos i ostry ser juz kupione.

breku
10-09-11, 21:13
22.45 na RTL sie zaczyna transmisja

fallenursus
10-09-11, 21:33
u mnie dopiero bedzie o 22giej 30 mojego czasu transmisja.
jak ktos napisze wynik to ban.
tez podjade cos dokupic..kurwa nie mam co ze soba zrobic, moze poleze na silownie znowu..

flutebox
10-09-11, 22:26
kiełbaska i wędlinka przygotowana, ogóreczki kiszone, grzybki marynowane, pomidorek z cebulką, w zamrażarce 0.7 wódeczki, po 23 zaczynamy konsumpcje :)

flutebox
11-09-11, 00:23
DZIĘKUJĘ :), dobrze, że przez neta oglądałem na swoim telebimie :)

Miskowiec
11-09-11, 01:56
Chce ktoś jeszcze napisać że Kliczko nie dysponuje mocnym ciosem? Aż żal było to oglądać.

fallenursus
11-09-11, 02:08
najlepsze w tej walce to byly moje zajebiscie ostre nachos z serem i kurczakiem.
i pepsi max.

kitamo
11-09-11, 02:09
Nie sila ciosu tu zadecydowala tylko roznica wagowa po stronie Kliczko, stad tez wrazenie bylo takie ze Adamkiem pomiatal po ringu. Przyrownujac kliczko do innych wielkich z ostatnich 30lat to raczej wypada on srednio pod wzgledem sily ciosu. Tak jak pisalem wczesniej, spodziewalem sie punktowania bo wlasnie taki sposob przyjmuje kliczko bardzo czesto i chwala mu za to bo gdyby to byl Tyson to walka skonczyla by sie w 1 rundzie :)
Wierz mi Kliczko nie ma mega jebniecia w lapie, co nie zmienia faktu ze nie jest mu ono potrzebne.

Powtorze to co juz pisalem - wyjebali Adamka na zbyt gleboka wode, i walka ta nie byla mu teraz potrzebna bo szanse mial skromne na nokaut a tylko tak mogl pocisnac Kliczko.
Szkoda troche bo nie dosc ze nie iwygral to jeszcze sama walka nie byla pasjonujaca , zbyt wielka przewaga po stronie kliczko od pierwszej rundy :/

hubi1910
11-09-11, 10:43
Jeżeli ktoś nie oglądał


http://www.youtube.com/watch?v=3Pv0oVY858I&amp;feature=player_embedded

Miskowiec
11-09-11, 11:14
Nie sila ciosu tu zadecydowala tylko roznica wagowa po stronie Kliczko

Różnica wagi = różnica siły. Dlatego boks jest podzielony na kategorie wagowe. Pisałeś że nie liczysz na koniec walki przed czasem , ja kilka dni temu napisałem tak:


(...)Jeśli będzie jakieś KO to właśnie na Adamku w okolicach 10 rundy.

Walka troche mnie rozczarowała , nie dlatego że Adamek przegrał tylko dlatego że on nie starał się zrobić nic. Po cichu liczyłem że przyjmie taktykę Czagajewa w walce z Wałujewem gdzie uzbek zadawał 1 cios z doskoku i od razu klinczował. Lub ze po prostu przyjmie wymianę i postawi wszystko na jedną kartę. Adamek zaprezentował się dużo gorzej niż Haye co wydawało mi się nie możliwe z ambicjami górala i jego sercem do walki. Z drugiej strony juz na konferencji dziwne wydało mi się że Adamek (podobno tak bardzo mocny psychicznie) spuszczał wzrok z przeciwnika jako pierwszy (za pierwszym razem wyjątkowo szybko) , wydawał się zdenerwowany i takie samo odczucie miałem gdy wychodził do ringu. Nie było widać jego pewności siebie. Podczas 1 rundy był tak sztywny że dawno go takiego nie widziałem, a po pierwszym starciu wyraźnie było widać że on nawet nie wierzy że cokolwiek może zdziałać. Wyglądało to tak jak by chciał po prostu przetrwać a do walki z takim nastawieniem nie można wyjść. Dla mnie Kliczko wygrał tą walkę jeszcze zanim obaj wyszli do ringu.

Jeszcze jedno... Oglądnijcie sobie tą walkę na spokojnie i zwróćcie uwagę na narożnik Adamka w przerwach między rundami. Trener od 4-5 rundy nie dawał mu praktycznie ŻADNYCH wskazówek. Długo interesuje się boksem ale takiego zachowania jeszcze nie widziałem. Wyglądało to tak jak by jego korner pogodził się z porażką już na starcie. Po każdej kolejnej rundzie Adamek siadał , Roger ocierał mu twarz i patrzył na niego przez minutę. Jego własny team nie wierzył w niego , nie próbował wprowadzić żadnych zmian co do jego zachowania w ringu co jest dla mnei nie do pomyślenia. Śmiało mogli przerwać walkę już w 6 rundzie bo Adamek nie robił nic i wiadomo już było że nie jest w stanie zagroźić Witalijowi. Oszczędzili by Adamkowi większego łomotu bo jako specjaliści musieli widzieć dokąd ta walka zmierza.

flutebox
11-09-11, 12:52
ale Adamek zarobił 10 mln złoty i ma wyjebane :)

KowalX
11-09-11, 16:57
Przyrownujac kliczko do innych wielkich z ostatnich 30lat to raczej wypada on srednio pod wzgledem sily ciosu.

Chyba to tylko twoje osobiste zdanie.

fallenursus
11-09-11, 17:17
No raczej nie tylko jego zdanie.
Tyson w szczycie by sie znim rozprawil jedna reka.

Miskowiec
11-09-11, 21:11
ta , jedną reką z zamkniętymi oczami i na jednej nodze... Owszem Tyson pewnie by go pokonał ale nie mówcie że Mike by go zmiótł czy że Kliczko jest średni , bo to koleś który ma idealne warunki na wagę ciężką i perfekcyjnie potrafi te warunki wykorzystywać.

kitamo
11-09-11, 22:37
Jeszcze jedno... Oglądnijcie sobie tą walkę na spokojnie i zwróćcie uwagę na narożnik Adamka w przerwach między rundami. Trener od 4-5 rundy nie dawał mu praktycznie ŻADNYCH wskazówek. Długo interesuje się boksem ale takiego zachowania jeszcze nie widziałem. Wyglądało to tak jak by jego korner pogodził się z porażką już na starcie. Po każdej kolejnej rundzie Adamek siadał , Roger ocierał mu twarz i patrzył na niego przez minutę. Jego własny team nie wierzył w niego , nie próbował wprowadzić żadnych zmian co do jego zachowania w ringu co jest dla mnei nie do pomyślenia. Śmiało mogli przerwać walkę już w 6 rundzie bo Adamek nie robił nic i wiadomo już było że nie jest w stanie zagroźić Witalijowi. Oszczędzili by Adamkowi większego łomotu bo jako specjaliści musieli widzieć dokąd ta walka zmierza.
No owszem nic tam w narozniku Adamka sie nie działo, i teraz choy wie czy sami nei wiedzieli co z nim zrobic, czy zle go w ogole przygotowali itp.
Nie liczylem na techniczny KO, raczej na wygrana punktowa. Kliczko jakos tez nie staral sie znokautowac Adamka jakos specjalnie, chwilami mialem wrazenie ze wrecz sie bawi. byl strasznie jakos rozluzniony a Adamek spiety jakby to byla jego pierwsza walka.

@KowalX - pewnie ze to moje zdanie, przeciez nie cytuje zdania obcych. Kliczko nie jest jakims mega talentem, jest bardzo dobry i dobrze przygotowany. ma swietne warunki i z nich korzysta bardzo umiejetnie, jednak w jego kategorii wagowej byli mocniej bijacy zawodnicy w ostatnich 30 latach.

Sporo osob przyrownuje to Tysona - facet mial rewelacyjne warunki jestli idzie o szybkosc i siłe ciosu, mozna powiedziec ze urodzony talent itp. Owszem ale Tyson mial inna strategie, Kliczko jest dobry technicznie i nie potrzebuje takiego jebniecia zeby walki konczyc w 1-2 rundzie.

Zauwazcie ze jak Adamek zaliczyl KD to Kliczko nie poszedl za ciosem, nie bylo tu zadnej kombinacji wrecz wycofal sie. Tyson by zgasil swiatlo Adamkowi zanim ten zdazyl by osunac sie na ziemie. kwestia sposobu walki.
kliczko to siła spokoju i za to go cenie, fajnie sie prezentuje przed walka, podczas i po walce. Podszedl pozniej do Adamka uniosl jego reke w gore jak rownemu sobie, podziekowal publicznosci i bylo git. Wstyd tylko ze sporo kibicow gwizdalo na koniec.

Jacke5
12-09-11, 08:42
Kliczko jest świetny fizycznie tzn. ma kondycję i szybkość mimo swoich gabarytów, technicznie jest bardzo słaby no ale nadrabia to właśnie kondycją. Myślę ,że ta walka dobitnie pokazała jakim słabym ciosem ( jak na swoje gabaryty ) dysponuje Kliczko, w bodajże 6 jak i 10 rundzie włożył Adamkowi klika czystych ciosów ,a on nie padł ale wynika to po prostu ze złej techniki ale to nie jest istotne ponieważ Kliczko nadrabia po prostu szybkością i kondycją.


Po tej walce czekam na pojedynki Witalij-Haye oraz mam nadzieję Władymir-Wach :) Ta druga będzie ciekawa bo Wach jest zdecydowanie silniejszy, większy oraz naprawdę niezły technicznie lecz z kolei Kliczko ma nad nim ogromna przewagę szybkości, kondycji i doświadczenia.

Miskowiec
12-09-11, 09:43
Kliczko mimo swoich gabarytów, technicznie jest bardzo słaby no ale nadrabia to właśnie kondycją. Myślę ,że ta walka dobitnie pokazała jakim słabym ciosem ( jak na swoje gabaryty ) dysponuje Kliczko

Człowieku weź już nic nie pisz.

Jacke5
12-09-11, 10:39
Miskowiec twoje wypowiedzi brzmią fachowo lecz nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Kliczko nie ma super mocnego ciosu i każdy to wie i widzi ,a ty chcesz zaginać rzeczywistość, pokaż mi chodź jeden filmik na którym Kliczko kładzie na dech kogoś jednym ciosem to przyznam ci rację i zwrócę honor ...

KowalX
12-09-11, 11:17
@KowalX - pewnie ze to moje zdanie, przeciez nie cytuje zdania obcych. Kliczko nie jest jakims mega talentem, jest bardzo dobry i dobrze przygotowany. ma swietne warunki i z nich korzysta bardzo umiejetnie, jednak w jego kategorii wagowej byli mocniej bijacy zawodnicy w ostatnich 30 latach.


A ja cytuje tych co od niego przyjęli cios, wystarczy pooglądać wywiady i poczytać wypowiedzi. Nie jest talentem ,bo byli lepsi? Jest wiekowy ,a nikt na horyzoncie mu nie zagraża. I co ,że znalazł by się ktoś kto ma silniejszy cios przez te 30lat wstecz? To i na ulicy może bym kogoś znalazł. Takie to ogólnikowe. Talent to też umiejętność wykorzystania swoich warunków fizycznych w odpowiedni sposób, nie tylko cechy motoryczne itd, itp.

kitamo
12-09-11, 11:57
A ja proponuje bys obejrzal film Klitschko - swietny dokument i sporo z niego mozna sie nowosci dowiedziec na temat obu braci.

Jesl ichodzi o talent to czesto to pojecie jest zle rozumowane - talentem mozna okrzyknac kogos kto urodzil sie z pewnymi predyspozycjami i umiejetnosciami i wszystko odalej przyszlo mu latwo. W przypadku obu braci mamy tu glownie ciezka prace. Naprawde warto obejrzec ten film jest to dobrze zobrazowane.

ktos tam pisal wyzej ze kliczko ma slaba technike - :D :D :D

Miskowiec
12-09-11, 13:15
Miskowiec twoje wypowiedzi brzmią fachowo lecz nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Kliczko nie ma super mocnego ciosu i każdy to wie i widzi ,a ty chcesz zaginać rzeczywistość, pokaż mi chodź jeden filmik na którym Kliczko kładzie na dech kogoś jednym ciosem to przyznam ci rację i zwrócę honor ...


http://www.youtube.com/watch?v=ejSfv79ii1o&feature=related
ustaw na 1:26. A teraz zwróć honor i przyznaj rację. To że nie kładzie większości przeciwników pojedynczymi ciosami nie znaczy że nie ma silnego ciosu, to nie jest ktoś budowy Tysona aby musiał całą siłę ładować w ciosy z doskoku. Kliczko ma długie ręce , bije seriami , ogromna większość jego nokautów to po prostu lewy - prawy gdzie lewy rozbija gardę przeciwnikowi a dopiero ten prawy z góry wchodzi czysty. Zobacz jak jego przeciwnicy wyglądają po zadanych przez niego ciosach. Po 2 rundzie Adamek wyglądał jak by była to 12 runda. Przy każdym nawet pozornie lekkim ciosie bez skrętu, głowy odskakują a przeciwnicy słaniają się na nogach. Uwierz mi te ciosy mają moc i nie ma obecnie w HW nikogo z mocniejszym ciosem niż Witalij.

Poza tym Kowalx ma rację. Wystarczy poczytać co mają do powiedzenia o sile ciosów braci zawodnicy którzy z nimi walczyli lub trenerzy / znawcy boksu którzy mieli z nimi styczność.

mtm
12-09-11, 17:39
Nie wiem o czym tam panowie teraz gadacie , ale szkoda było to oglądać kliczko mógł to skończyć w 3,4 rundzie .
Lepszą faze miałem w kinie jak dziadką się emocje udzieliły i zaczęli się prać w środku walki .... nikt gali nie oglądał , każdy patrzał jak sie prali hehe

kitamo
12-09-11, 17:51
Oczywiscie filmu nie nakreciles :D :D
I pewnie bardziej wyrownanie byly szanse niz u Adamka.

mtm
12-09-11, 17:58
Falluś by nakręcił :nerd:

fallenursus
12-09-11, 18:35
Falluś by nakręcił :nerd:
forumowy nakrecacz...

Miskowiec
12-09-11, 20:04
W 1:26 filmiku jest Władimir, nie Vitali (Vitali do niego podszedł po tym nokaucie). Dyskusja chyba dotyczy Pana Witka, no nie? :)

Ale chyba każdy kto się interesuje boksem wie że Witalij dysponuje mocniejszym ciosem. Dobrze wiem że brat z 1:26 to Władimir;)

luo
12-09-11, 20:28
Lepszą faze miałem w kinie jak dziadką się emocje udzieliły i zaczęli się prać w środku walki .... nikt gali nie oglądał , każdy patrzał jak sie prali hehe
He u mnie też się małolaty napierdalały od razu jak wyszli z baru:lol::lol: