PDA

Zobacz pełną wersję : Suple na 2 cykle.



Ninja165
04-09-11, 16:12
Dobra , bardzo dawno nic nie szamalem i wszystko stoi w miejscu więc czas cos wrzucic.

1 częsc redukcja , musze zbic tego balastu z 10kg zeby zrobic dobrą masówke.
Doradzcie mi co wybrać ewentualnie lepsze zamienniki.
Wiec tak na 1 cykl planuje

Białko - Łowickie bądz Dymatize lub Panthera
Spalacz , tutaj nie mam pomyslu , szukam czegos dobrze kopiącego bez kofeiny bo spac pozniej nie moge.
Witaminy Olimpu
Bcaa? Nie wiem czy wydawac pieniądze.


2 cykl
Białko Dymatize
Witaminy Olimp
Jabłczan z Treca
Saw

fallenursus
04-09-11, 23:59
yo, czemu DS zmienili nazwe?(designer supplements) wiesz cos na ten temat?. sry za offto[a

ciekawe czy activate to to samo co swego czasu bralem:)

Ninja165
05-09-11, 07:37
******** , wyproboje chyba ten suplement skoro polecasz.
Doradz mi jeszcze ktore białko wybrac tak do 130zl , nie musi jakos pięknie smakowac byle daloby sie wypic :)
I czy bcaa tez dorzucic bo nigdy tego nie szamalem.

I co sądzisz o Saw z Treca testowal ktos od was ze sklepu?

fallenursus
05-09-11, 14:07
Szefie z tego co wiem Designes supplements to całkiem inna firma produkująca całkiem inne suplementy i z z driven sports nie ma nic wspolnego
driven to ciagle ta sama firma, a activate to chyba jedeyny lub jeden z dwoch suplementow na swiecie zawierajacych faktycznie divanil
i

yo, lean xtreme, activate xtreme to produkty designer supplements. wczoraj szukalem i firma juz nie istnieje. :)

''They still make Activate Xtreme, but under a different brand (Driven Sports).

The product has been updated, and is still formulated by Matt Cahill (was the owner of Designer supplements.) I think they went out of business.

Look at driven sports web site.''

http://s3.amazonaws.com/weighttraining.com/images/520/profile.jpg

http://www.********.com.pl/image.php?main=images/produkty/DRIVENSPORTS_Lean_Xtreme.jpg&watermark=watermark.png.


a co Divanil'u to chyba ci pisalem jakie jazdy mialem:P

m@bi
05-09-11, 23:10
Dobra , bardzo dawno nic nie szamalem i wszystko stoi w miejscu więc czas cos wrzucic.


Saw


Napisz cos o sobie ^^ Z tego co napisałeś wynika że jesteś bardzo wprawiony w boje :D ?