PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Treningu



rowi.di
04-09-11, 14:32
Witam. Od miesiaca chodze na silownie, zeby samemu ustawic sobie plan to trzeba miec o tym pojecie a ja nie bardzo sie w tym orietuje wiec pytam was czy mogli byscie mi pomoc i ustawic trening na 3dni w tygodniu. Na silowni mamy taki oto sprzet:

Wiec na tym mozemy pracowac nad swoimi miesniami ale potrzebny plan. Czy jest ktos taki co by mogl mi go ustawic. najbardziej mi zalezy zeby poszlo mi troche w klate i rece chociaz z nogami tez trzeba troche popracowac :)

JESLI CHCESZ ROBIĆ REKLAMĘ TO NAPISZ DO ADMINISTRATORA

silnymat
04-09-11, 19:24
proś błagaj płacz a i tak nikt za ciebie nie bedzie pisac, musisz przestudiować dział trening, podwieszone tematy sa dla takich jak ty co nie wiedzą i muszą ta wiedze jakoś nabyć,dlatego proszę poczytaj pokombinuj i ułóż jakis plan wrzuć a my ocenimy:)
Nawet nie napisałeś jaki masz sprzęt do ćwiczeń :)

luo
04-09-11, 19:41
http://www.e-gym.pl/showthread.php?32407-Jak-dobrze-zacz%B1%E6-swoj%B1-przygod%EA-z-kulturystyk%B1

Micek185
04-09-11, 19:49
on tu juz nie wroci chodziło tylko o reklame,linki skasowałem,

rowi.di
04-09-11, 20:27
"Micek185" nie chodzilo o reklame nie jestem z jakiegos biura reklamowego wiec nie musiales kasowac linkow. ale tu podaje jeszcze raz na czym cwicze wiec moze ktos pomoze.

A ja Ci jeszcze raz tłumaczę że nie podajemy takich linków na forum za każdy następny dostaniesz ostrzeżenie a w konsekwencji ban.wystarczy napisać że masz pełne wyposażenie,nikt tu głupi nie jest.

silnymat
05-09-11, 19:56
i nie wysyłaj mi na p/w reklam bo ci wjebie!!!!!!!!!!