PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ułoży mi diete na mase



patro6
02-09-11, 20:27
Witam


Potrzebuj diety na masę. Od tego tygodnia dopiero ćwiczę. Mam już rozplanowane ćwiczenia przez kogoś kto ćwiczy. I teraz potrzebuje diet. Podaje informacje o mnie.

Wzrost: około 175cm
Waga: 60-62 kg
Wiek: 17 lat

Nie wiem czy coś jest jeszcze muszę wam podać jak coś piszcie to podam.


Z góry dziękuje za pomoc. :happy:

Gwido
02-09-11, 21:05
mam nadzieje ze ten ktos podał Ci ten trening z głową, bo skoro cwiczysz tydzien to od razu na głęboką wodę sie nie porywaj z treningiem. co do diety to chodzi Ci zapewne o mase. jedz co 2-3 godz. kazdy posiłek powinien zawierac białko PRZYNAJMNIEJ te 25g. Duzo weglowodanow tez ktore dostarczają Ci paliwa i bedziesz rosnąć.z biegiem dnia powinienes spozywac ich coraz mniej. no i zdrowe tłuszcze. unikaj słodyczy, chyba ze jestes ektomorfikiem i oblanie fatem Ci nie grozi to mozesz sobie pozwolic od czasu do czasu ;) napoje słodzone tak samo. rano duzo weglowodanow i w posilkach okołotreningowych tak samo. po treningu od razu zapodaj weglowodany proste najlepiej banany czy miod. a wgl kur**a to poczytaj arty w dziale dieta a nie zawracasz dupe tu! poszukaj najpierw sam a potem daj do oceny.
pozdro i rosnij tam

Micek185
03-09-11, 13:42
może przykładową diete lub rozpiskę co jadłeś o jakich porach przez ostatnie 3 dni?czego nie jadasz,czego nie możesz?itp itd

Baloniarz
03-09-11, 14:13
a ja chciałbym coś przyrobic jak mam wykonac prace umysłową ;]

fallenursus
03-09-11, 15:43
patro pozycz stowe

Patriot
03-09-11, 15:49
ja za 99,99 rozpiszę

a tak serio to masz masę przykładowych diet na forum trochę własnej inicjatywy