PDA

Zobacz pełną wersję : Relacja Motywacja



PucuLeg
02-09-11, 18:42
Witam

Dawno nie zaglądałem na forum z powodu wakacji i małego zainteresowania siłownią. No ale coż, człowiek na błędach się uczy... Doszedłem do wniosku, że razem z powrotem na siłownię, rozpocznę relację, która będzie pełniła formę dziennika treningowego jak i pewnego rodzaju motywacji dla mnie, do treningów i diety.

Krótko o sobie: Mam 17 lat (w tym miesiącu dojdzie mi roczek), jestem uczniem 3 klasy liceum, profil matematyczno informatyczy, który z moimi aspiracjami życiowymi nie łączy się wcale no ale tak już być musi :D Troche o wyglądzie, mam 185 wzrostu, ważę coś koło 85kg. Na siłownię chodziłem bo chodziłem od pazdziernik/listopad 2009, czyli niedługo drugi roczek. Jak na to spojrzeć dziś to mój trening, jak i dieta były do bani. Niby starałem się robić wszystko poprawnie ale nigdy nie dawałem z siebie 100%, co się teraz zmieni.

Przeszedłem takie treningi jak FBW, miesiąc również leciałem na Dogcrapp, ogólnie to ćwiczenia masowe. Sporą część czasu na siłowni poświęciłem redukcji zbędnego balastu, a trochę go miałem. Mam nadzieję, że uzyskam od Was pomoc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań aby tak było.

No ale koniec już o przeszłości i obietnicach, czas zacząć się teraźniejszością i przyszłością. Chciałbym nabrać trochę suchej masy mieśniowej, nie będę tu mówił o wymiarach bo nie są one dla mnie ważne, ważne aby to wszystko razem ładnie się prezentowało. Jak już mówiłem przeszedłem FBW, chwilkę robiłem Dogcrapp, a ogólnie to split masowy (przykładowy trening mogę oczywiśćie rozpisać jeśli ktoś będzie chciał). No i pytanie, co teraz? Myślałem aby powrócić do FBW 5x5, bo miałem po tym znakomite efekty, ale może macie w propozycji coś nowego, ciekawszego? Albo dalej ciągnąć splitami? Osobiście najbardziej je lubię. Diete rozpiszę sobie w weekend i dam do oceny, bez diety nie zamierzam ruszać z żadnym treningiem.

A no i jeszcze jedno, na siłowni ćwiczę 3x w tygodniu. Wiem, że 3x to kiepskie rozwiązanie ale nie stać mnie na więcej. Może uda mi się jakoś dogadać i obniżyć cenę dla stałego bywalca, no ale zbyt bogaty nie jestem, a i tak praktycznie wszystko co mam idzie na siłownię. Pożyjemy zobaczymy :)

Zapraszam wszystkich do wypowiadania sie pod relacją. Na bierząco będe wklejał moje plany treningowe i mam nadzieję, że pomożecie mi skorygować pewne niedociągnięcia.

Ah, no i metoda motywacyjna dla Was, zauważyłem że działa :>

5175

Micek185
02-09-11, 19:44
no to ciśnij.
jak poszedł ci DoggCrapp? jakieś odczucia nawet po tak krótkim czasie?

ja bym proponował dobry split z akcentem na słabsze partie mięśniowe,nawet jesli ma to być 3razy w tyg. do tego sesje aero w róznej formie i ladna sylwetka będzie się rozwijac.

metoda motywacji działa! dziś ide trenować nogi! jesli w kazdym poście będziesz serwował cycuszki to będe zaglądał codziennie!

mtm
02-09-11, 20:04
Panie matematyk , fotki w pozach by sie przydały :)

PucuLeg
03-09-11, 01:27
Jeśli chodzi o Dogcrappa, trochę krótko się nim cieszyłem, ale trening fenomenalny, bardzo mi dopasował i zastanawiam się czy za jakiś czas do niego nie wrócić. Żadnych znaczących skoków siły bądź masy nie odczułem ale udało mi się poprawić trochę siłe klatki, niewiele bo skoczyłem raptem o kilka powt więcej ale zawsze coś, myślę że jak bym dłuzej to potrzymał to efekty byłyby naprawdę dobre.

W takim razie trening zostawie taki jaki jest, z naciskiem na barki, to moim zdaniem moja najsłabsza partia. Dziś za bardzo nie mam czasu, w weekend jadę do rodziny, ale w poniedziałek rozpisze jakiś trening aby mieć pewność ze dobrze robię.

Co do fotek w pozach, na dzień dzisiejszy mam jedną fotkę z początku wakacji, to było zaraz po redukcji. Następne zrobię jak będę miał po 1 fotografa po 2 trochę czasu. A no i matematykiem nie jestem :D Idę na AWF Fizjoterapia. Zakręciłem się w tym kierunku już na początku liceum ale żal mi było zmieniać klasę dlatego jest jak jest.

Zdjęcie plecków, oczywiście bez rewelacji, ale po to właśnie założyłem tą relacje aby się poprawić z Waszą pomocą :)
http://img23.imageshack.us/img23/3732/aa2te.jpg

PucuLeg
03-09-11, 01:32
Ahhh, jeszcze akcja motywacja. Oto moja ulubiona modelka, Kate Upton ;] Póki co skromnie, lepsze będą wraz z rozwijaniem się relacji
http://tapetowo.eu/wp-content/uploads/2011/07/1297529673_7959lem3-kate-upton-le-myst.jpeg

fallenursus
03-09-11, 01:50
dobry szkIelet na mIeso.

Baloniarz
03-09-11, 09:37
Ktoś Ci upuścił żar z papierosa na majteczki :) :P

PucuLeg
03-09-11, 18:57
Lubie majtki z przewiewem ;p
A wracajac do tematu, fotki w pozach beda w tygodniu. Jeszcze dzis i jutro sie poopier***am bo spotkania rodzinne to iety utrzymac nie idzie. Ale od poniedzialku pelna relacja z treningu i diety. Jakas pania motywacje wrzuce wieczorkiem, tylko znajde cos dobrego ;>

A no i pytanko, ile razy w tyg robić przedramie? Wiem, ze szybko sie regeneruje ale do tej pory robilem je raz w tygodniu, zwiekszyc to do 3x? Oraz czy da sie ulozyc jakos trening z priorytetem na lapy cwiczac 3x w tygodniu? (pytanie na przyszlosc, poki co zajme sie barkami, chyba ze po fotkach doradzicie mi inaczej)

Baloniarz
03-09-11, 19:14
Dobrze że masz spodensy na gaciach bo może niżej jest dziurka nie po żarku z papierocha a po całej fajeczce :P:P

ps. Jakieś dziwne żarty mnie się trzymią dzisiej pewnie za dużo koksu :)

PucuLeg
03-09-11, 19:28
Nie bede sie z Toba cisnal bo i tak mam juz za to ostrzezenia na forum, ale ogarnij sie kolego. Takie tematy sie Ciebie trzymaja ze mozna pomyslec iz pragniesz miec cos gdzies :)

Micek185
03-09-11, 19:31
przedramienia nie musisz trenowac w ogóle a jesli chcesz to rób na kazdym treningu tylko koniecznie na koniec treningu możesz robic go w systemie ABA BAB gdzie A to cieżki trening na dużych ciężarach a B to mniejszy cieżar i w uj powt. użwaj tez do cwiczen małapiego chwytu a najwięcej do mc,ile dasz rade to go stosuj,sam zobaczysz rezultaty.

Baloniarz
03-09-11, 19:32
Pewnie że pragnę :]
Żeby życie miało smaczek...

PucuLeg
03-09-11, 19:36
W takim razie odpuszcze sobe przedramie, bo i tak nie mam duzo czasu na treningi. Co do martwego ciagu to zawsze stosuje malpi chwyt do poki mi sztanga nie wylatuje z rak, wtedy lapie naprzemiennie i jest dobrze. Musze wrocic do starych cieazrow w martwym ciagu bo po kontuzji kolana i nadwyrezeniu kregoslupa zlecialem strasznie z ciezarami w MC i Siadzie ;/ Ale postaram sie to nadrobic w miare szybko i bez przegiec, zebym znow nie lezal w domu :D

Micek185
03-09-11, 19:44
tez wracam do starych ciężarów,możesz zerknąc na filmy w mojej relacji,mc ostatnio na 140kg bez pasków konczyłem to ciężko z chwytem juz..

PucuLeg
03-09-11, 21:50
Paski musze sobie zakupic, pomogloby mi to troche. Jaki jest w takim razie Twoj rec? Filmy zaraz zobacze ;]

PucuLeg
03-09-11, 22:08
Znalazłem coś fajnego, czyli akcja motywacja z tatuażem ^^

http://files.gadu-gadu.pl/ea39c2a1f69a6352b11828addcd40b7cd3e5dd42.jpg

Pioter1994
17-09-11, 16:57
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Coś ciężko z tą motywacją.

Micek185
17-09-11, 17:23
może nie taki system motywujący?

http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2009/06/gruba-baba-kobieta-425x711.jpg

PucuLeg
21-09-11, 15:50
Witam po mojej długiej nieobecnosci no ale spowodowana byla ona nie z mojej winy! Przez ostatnie 2 tygodnie nie mialem za duzo czasu na silowie wiec odpuscilem sobie calkiem, dostepu do netu rowniez nie mialem(zmiana operatora i jakies tam bzdury, nie jestem w tym na biezaco ale wazne ze juz dziala). Ale od tego tygodnia wrocilem i juz bez zadnych przerw i odpuszczania sobie. Trening wczoraj zrobilem (klatka+biceps) dosyc lekki, bez przegiec. Pomimo to i tak mam zakwasy. Narazie z dieta troche lipa bo lodowka zieje pustakmi, same serki, jakas kielbasa, nic pozywnego no ale to sie powinno niedlugo zmienic :) Trening wygladal tak:
Klatka
WL plasko 40x12, 50x12, 60x10, 70x10. Pomimo ze mialem sile wolalem nie przeginac
Wyciskanie sztangielek plasko 10x12, 15x12, 20x10, 25x10 tez bez przegiec
Rozpietki plasko bez progresji 3 serie po 15kg
Potem biceps, rowniez bez szalenstw :)
12x15, 12x20, 10x27,5, 10x35 gryf lamany
unoszenie sztangielki w podporze o kolano 3 serie po 10 powt ciezary, 7,5;10;12,5.

Diety narazie nie ma co opisywac, po prostu jem co sie nawinie pod reke.
http://3.bp.blogspot.com/-2mLn5m6mrHU/TbXg2mp392I/AAAAAAAABmI/YHgp41j-jUI/s1600/Kate+Upton+%282%29.jpg

PucuLeg
22-09-11, 12:20
Dzis trening plecy+triceps, zdam relacje jak tylko wroce (w godzinach wieczorncyh) no ale tematem postu beda odzywki. Dostalem troche kasy na urodziny i zastanawiam sie nad kupnem jakis odzywek. Do tej pory duzo tego nie bralem. 3 cykle na monohydracie, troche bialka i bcaa. Tylko ze teraz chce cos lepszego, macie moze jakies propozycje? Oczywiscie poza odzywkami bedzie tez dieta, w weekend cos sobie rozpisze i wkleje do oceny. Akcja motywacje pod wieczor :D

PucuLeg
22-09-11, 21:55
No to relacja z treningu wyglada nastepujac:
Plecki
Sciaganie do klatki 4 serie: 40;50;60;70
wioslowanie 4 serie 40;;50;60;70
martwy 50;70;80;90;100
wioslowanie sztangielka, bardzo powoli 10;20;30;35
Triceps
Pompki na poreczac 3x max
francuskie 20;25;30
wyprosty na maszynie(nie wiem jaki ciezar) 3serie

To tyle na dzis, za tydzien bedzie lepiej, dzis nie chcialem przeginac.
Dietka dzis byla taka jaka byla, waga mi sie popsuula wiec na oko jadlem, w kazydm badz razie:
sniadanko placko/nalesnik costam z szklanki platkow owisanych 5 jajek(2 cale) i garscia rodzynek, po usmazeniu z miodem dla smaku
nastepnie nie mialem co to zjadlem sobie 4 parowki + 2 grahamki
na obiadek talrz kluskow z zeberkami(nie mialem dla siebie kurczaczka :<)
na kolacyjke torebka ryzo + puszka tunczyka z wody
no i zaraz czeka mnie wcinanie 200g twarogu chydego z oliwa i jakimis warzywkami

Dieta jak widac nie wyglada tak jak powinna, ale skladnikow malo wiec kombinuje jak sie da.

Teraz ledwo co siedze, mialem male pasowanko zorganizowane przez kumpli :D

No i akcja motywacja:
http://files.gadu-gadu.pl/64a70816148bbb52a310d4a07d2aedb35e380ee2.jpg

fallenursus
23-09-11, 05:23
Wstaw talez kluskow z zeberkami to mnie lepiej zmotywuje.


Happy b-day little bro.

PucuLeg
23-09-11, 09:13
http://www.gotujmy.pl/ri/68589_zeberka-w-kapuscie-i-makaron-tagiatelle_0_2.jpg

Mialem cos w ten desen tyle ze bez tego zielonego. Dzieki :)

PucuLeg
24-09-11, 16:23
To ma ktos moze jakies propozycje co do suplementacji?

Micek185
24-09-11, 20:44
woda z parufek i do tego HMB. tylko wiesz ze to nie dla świeżaków.

PucuLeg
24-09-11, 21:51
a tak serio -.-

PucuLeg
25-09-11, 22:50
Napisałem do ********, moze mi cos ciekawego zaproponuje, potem wrzuce to tu do oceny (jesli ktos raczy ocenic... :) Lekkie zakwasy po wczorajszym treningu nog (zapomnialem wrzucic relacje). No ale do rzeczy, dietka dzis nastepujaco:
Na sniadanko opierniczylem sobie 2 omlety z dzemem truskawkowym.
Drugie sniadanko to torebka ryzu brazowego z kurczakiem gotowanym
Na obiad zjadlem sobie talerz makaronu razowego, nie patrzylem ile to jest ale pewnie cos kolo 150g z 200g kurczaczka i mizerja.
Kolacja to dzis wyjatkowo kebab mieszany na grubym, dobra wyzerka ale pojdzie nie w ta mase co trzeba. ;D
Zaraz czeka mnie codzienna porcja twarogu i lulam.

Akcja motywacja ;]
http://files.gadu-gadu.pl/6fdd026a77f6794ff8b47fc244770ace39fb84ee.jpg

Micek185
25-09-11, 23:02
Ruuuude! niach!

PucuLeg
26-09-11, 21:45
Dzis sobie wykupilem 4 dni tygodniowo trening wiec wracam na pelnej. Dzisiejszy trening to klatka i biceps, na szybkosci robiony bo malem naprawde malo czasu, inensywnosc treningu naprawde wysoka, w 50 minut sie wyrobilem a zlany bylem jakbym pod prysznic wpadl. Do rzeczy
Klatka na szybkosci
Wycisk plasko 40x12 55x10 65x10 75x10 Za tydzien bedzie lepiej, jeszcze nie przeginam ;]
Wyciskanie sztangielek plasko 3x10powt. ciezary 10,15,20
Rozpietki plasko 3x10 ciezary 10 15 15
Potem szybko biceps
Lamany gryf stojac, nie pamietam ciezarow robilem na wyczucie, 3serie 12,10,10
Sztangielka w podporze o kolano 12,10,10 ciezary 7,10,15

Na sam koniec troche brzuch ruszylem, 3x20powt arabow.

Dietka bez rewelacji, zaspalem troche do szkoly wiec sniadanie zjedzone w biegu, troche platkow owsianych popitych woda do tego 5gotowanych jajek przygotowanych wczesniej przez babcie :D
2 i 3 posilek identyko, Spora grahamka+warzywko+sporo miesa, lecz nie jestem w stanie stwierdzic jakiego
Po powrocie do domu nie mialem co sobie zrobic wiec zesmazylem troche makaronu razowego z miesem i jajkami, wyszla taka jajecznica z kluskami, calkiem dobre.
Potem byl szybki trening, po treningu 100gryzu bialego + pucha tunczyka w wodzie.
No i zaraz czeka mnie troche twarozku.
Jem jak moge ale jak widac bez rewelacji.

PucuLeg
26-09-11, 22:04
http://www.youtube.com/watch?v=jJUg6sjtOsE&feature=player_embedded
A to tak wyjatkowo akcja motywacja w filmiku. Kate Upton w calej swojej okazalosci :p

PucuLeg
27-09-11, 12:09
Po poludniu zdam relacje z treningu nogi i barki, a teraz cos co wszyscy lubimy najbardziej
http://www.joemonster.org/i/e/laskioctoberfest025.jpg

fallenursus
27-09-11, 12:52
Racja, dobre piwo nie jest zle.

Pioter1994
27-09-11, 18:53
Ja dopiero po 3 minutach skapnąłem się że tam jakieś piwo stoi...

PucuLeg
27-09-11, 20:38
Haha, ja tam cenie piwo na rowni z cyckami.
Dzis trening barki+nogi
Nogi
Przysiady delikatnie, po kontuzji kolana. 40x12 50x12 60x10 70x10, niedlugo wroce do swoich ciezarow.
Wykroki 3x10 na noge po 10kg w reke. Dopiero co sie ucze wykrokow wiec bez szalenstw.
Martwy na prostych 30,40,50 To samo co wyzej, dopiero sie ucze.
Uginanie nog lezac, tu ciezaru nie podam bo nie mam pojecia ile to bylo, zakladalem na wyczucie. no ale 10x10x8
Na koniec lydki, tez nie jestem w stanie powiedziec ile zlomu zarzucilem, po 25powt 3 serie
Barki
Wyciskanie sztangi zza glowy 30x12,40x12,50x10,55x10 bedzie lepiej :)
Serie laczone 3x, Unoszenie przed siebie i na boki. Hantla byla chyba 8kg, bedzie trzeba zlomu dorzucic za tydzien.

Jesli chodzi o dietke to dzis nastepujaco:
Jajecznica z 8jaj(2cale)+2 grahamki
2 Kanapki z grahamek z warzywkiem i spora iloscia miesa
100g ryzu bialego + 200g cycka
Puszka z tunczyka na szybko po treningu bo musialem zaraz wychodzic+garsc ryzu w biegu
Kebab XXL na miescie

Masa totalna do marca, dietke bede mial od poniedzialku bo poki co nie mam nic w lodowce pozywnego. Za godzinke zjem sobie twarozku i to tyle tuczenia sie na dzis.

PucuLeg
27-09-11, 22:18
5294
A to wlasnie moj kurczak w aksamitnym sosie orzeszkowym, mmmm. Tak naprawde jest to indyk ale co to za roznica ;] Jutro bede zajadal.

PucuLeg
28-09-11, 21:11
Dietka dzis tak:
Omlet z platkow owsianych i 5 jaj.
W szkole 2 grahamki z szynka, gora szynki... Bedzie trzeba to w nieldugim czasie zamienic na pojemniki z jedzeniem ale narazie nie mam czasu rano na przygotowywanie takich specjalow
Na obiadek torebka ryzu bialego(brazowy sie skonczyl)+gora miesa, indyk w aksamitnym sosie orzeszkowym, delicje, aczkolwiek kurczak bardziej by do tego pasowal, indyk wyszedl taki "suchy"
Jajecznica z 6jajek + kawalek kury z domieszka ryzu, taka pacia nie wygladajaca zbyt apetycznie ale coz poczac...
Zaraz mnie czeka twarozek i koniec. Jutro relacja z treningu plecow badz klatki, jeszcze nie wiem na co mam ochote, ostatnio klatka zrobiona na szybko i jej nie czuje wiec trzeba poprawic.

http://files.gadu-gadu.pl/ef0ccdbd5f91869388bc362161a3b4ba8460f102.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=jcnlgHgB0Xc

To tyle ;D

PucuLeg
29-09-11, 20:52
Trening: Plecy,tyl barkow, kaptury.
Podciaganie szeroko do klatki 3x max
wioslowanie sztanga 30 40 50 60 zakres ruchow 12-10
martwy ciag 60 70 80 90 4x10

Sciaganie linki na tyl barkow, nie wiem jak to nazwac, 3x15
Spinanie kapturow, 3 serie po 15powt, 15kg w lape.

Trening ogolnie dal mi w kosc pomimo malych ciezarow, jestem calkowicie wyczerpany dzis. Diete trzymalem a tu dupa, nie mam sily, nogi jeszcze czuje po wtorkowym treningu, bede musial plecy przeniesc na piatek jesli tak to ma wygladac... W dwoch slowach: zupelnie wyczerpany

Dietka
Sniadanie dupa, zaspalem i czasu nie bylo, tyle co zlapalem w reke bulke i kawalek kielbasy -.-
w szkole 2 spore grahamki + mieso
w domu juz lepiej, 250g indyka +sporo makaronu(kolo 200g) (nadrobilem troche sniadaniowe braki)
po treningu torebka ryzu + pucha tunczyka
bylem jeszcze glodny wiec dojadlem resztki indyka.
zaraz czeka mnie porcja twarogu, dzis zjem wiecej niz zwykle bo cos czuje ze tego potrzebuje :)

Jutro trening klatki, zobaczymy jak to bedzie, ogolnie po raz pierwszy mam tyle zapalu do silowni jak teraz. Mam nadzieje ze zaowocuje to ladnym przyrostem.

jejću:

http://files.gadu-gadu.pl/39239e341addd2e0985baebdfa43aaf515f32602.jpg

PucuLeg
29-09-11, 21:22
Nowy planik na podstawie ktorego bede trenowal, wszelkie komentarze mile widziane. Plan byl skorygowany przez Micka, ale pewnie jeszcze cos do zmiany sie nadaje. Zdjecia postaram sie wstawic niedlugo aby skorygowac go do moich brakow. Niestety nie obiecuje dobrej jakosci zdjec, aparatu nie mam a komorka jak to komorka...
Pon: Łapy
Triceps
Francuskie do czoła
Francuskie zza głowy/Prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie
Pompki na poreczach
Biceps
Podciaganie wasko, podchwytem
Uginanie ramion z gryfem lamanym stojac/modlitewnik
Uginanie z supinacja stojac/siedzac

Wt: Nogi, Barki
Nogi
Fronty
Krótkie wykroki (zeby dupska nie angazowac :D)
Wyprosty siedzac
Mc na prostych
Uginanie lezac na dwojk
Barki:
Military press
Unoszenie przed siebie, na boki w seriach laczonych
Sr:przerwa
Czw: Klatka
Wyciskanie plasko
Wycisk skoks dol/gora
Wyciskanie hatnli skos/gora
Rozpietki
Pt: Plecy, tyl barkow, kaptury
Podciaganie szeroko do klatki
Wioslowanie
MC
Na tyl barkow unoszenie na boki siedzac w opadzie.
Spinki na kaptury z hantlami(duzo bardziej wtedy czuje niz ze sztanga)
Weekend przerwa

Do tego po treningu jakies aeroby tak aby sie nie zalac strasznie. Plan bedzie na biezaco korygowany, wiadomo ze jednego dnia bede chcial sprobowac czegos w tym stylu a drugiego dnia czegos innego. No zobaczymy jak to bedzie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Jak wyzej, komentarze mile widziane.

Micek185
29-09-11, 23:56
to nie tak miało byc ale już dziś nie ogarniam jutro to zmienimy bo się nie zrozumielismy,i zdjęcia dopiero dostałem,jutro bedzie plan ostateczny,teraz musze gulasz ułożyć w brzuchu:)

edit tu na górze widze jakąś anorektyczke okropną... ale panie z lizakiem ummm!

fallenursus
30-09-11, 00:21
Sam jwstes kirwa anorektyk cymbale na parowkach. Znam podobna panienke tylko dirty blond jesu jakie cialko..ideal..

Micek185
30-09-11, 00:23
jak tu nawet nie ma za co złapac brzuszek fajny ale gdzie sa cycki!!!!! z reszta co ja się będę z łysym dziadkiem bez gustu! z reszt nie wierze Ci.
prove.

fallenursus
30-09-11, 01:37
z reszt nie wierze Ci.
prove it.

no cant do. sorry.

PucuLeg
30-09-11, 08:51
Micek, tez bylem zmeczony to moze dlatego palnalem jakas glupote tam :D Dzis przejze ten plan jeszcze raz i zobacze co moze byc nie tak.

PucuLeg
30-09-11, 17:23
Poszukam, moze na dzis cos wrzuce w tym stylu ;>

Micek185
30-09-11, 18:07
Wracając do dziewczyn (ciekawsze ;P)- to dla mnie najlepsza chudziutka, ale z CYCEM wielkim jak jej głowa xD

Arus wiesz co? :) nawet się zgadzamy :D

fallenursus
30-09-11, 18:29
Ti kiedy wymieniasz ruda?

PucuLeg
30-09-11, 19:04
Poszukiwania trwają, a tak poza tym to kurczak juz sie rozmraza i zaraz przygotuje sobie kociolek cyganski na jutro, ciekawe jak mi to wyjdzie :D

PucuLeg
30-09-11, 21:01
Kuraczk juz sie dusi, powinno wyjsc smacznie, ale to sie jeszcze okaze. :D

PucuLeg
30-09-11, 22:56
Mmm, wyszlo dobrze :D
A tu pani ladna, nie ma jakis mega wielkich cyckow, ale jest zacnie :)
http://files.gadu-gadu.pl/ba7c67f413eb74a94fe67712baa4fa46b2f8e09e.jpg

PucuLeg
01-10-11, 21:42
Dzis sama klatka i lekko brzuch
WL 40x12 60x10 70x10 80x10 cos czuje ze za tydzien bedzie lepiej ;]
Wycisk skoks dol j/w
Hantelki skoks dol 15x10 20x10 25x10 30x10
Rozpietki 3x10

Dietka
szejk owsiany
200g kuraka z sosem i 100g ryzu
pucha tunczyka z ryzem i kalafiorem
kura z ryzem
300g ryby po grecku + grahamki
zaraz twarog

http://files.gadu-gadu.pl/af1c001ace5dc51cca7fd4b408d5bc21307cf78f.jpg

PucuLeg
03-10-11, 21:30
Dzis lapska
Tric:
prostowanie na wyciagu
francuskie zza gllowy
pompki na poreczach
bic
uginanie gryf lamany
uginanie z supinacja siedzac
mlotki
No i brzuch
Superserie, unoszenie nog w zwisie, araby, hantla w lape i na boki, nie wiem jak to sie nazywa ;p

Dietka
Szejk owsiany
W szkole standard, kanapki z grahamek oO
ryz kurak 200
ryz tunczyk pucha
ryz 3 pulpety, nie wiem ile to bedzie

Cos mnie dzis boli kregoslup, nie mam pojecia dlaczego. Do tego jeszcze meczy mnie jeczmien ktoey wyskoczyl mi w niedziele w zeszlym tyg! Powinienem isc z tym do lekarza ale mi sie nie chce, a noz samo zejdzie, poczekam do srody ;p Ogolnie rzecz biora chujowka ale nie ma narzekania trzeba brac sie do roboty :)

Motywacja:
Wstawilbym cycki bez cenzury materialowej, ale nie chce z relacji robic pseudo porno galerii wiec ogarnicze sie do tego :)
http://img2.boobies.pl/thumb750/9c2c82e232c14feb9886557d2ca80011.jpg

PucuLeg
05-10-11, 22:27
Papu dzis:
szejk owsiany
w szkole standard
ryz+300g kury
ryz+pucha tunczyka
zaraz twarog

Trening, nogi barki.
Nogi
Fronty, dopiero garniam ten sposob siadow wiec bez wiekszego obciazenia
krotkie wykroki po 20kg na lape, nogi daja rade ale rece odpuszczaja przy 15 powt, bedzie trzeba paski wykombinowac bo na wykroki ze sztanga na plecach nie mam miejsca na silowni.
wyprosty na maszynie
mc na prostych skonczylem z 70kg, za tydzien doloze bo lekko szlo
uginanie w lezeniu
wspiecia na palce
Barki
wyciskanie zza glowy(nie mialem gdzie zrobic zolnierskiego...)12x30 10x50 10x60 8x65
W seriach laczonych unoszenie w przod i na boki, 9kg hantle.

PucuLeg
06-10-11, 23:34
Trening rozpisany przez Micka:


Z sylwetki jedyne co rzuca się w oczy to szerokość pleców więc tu mamy z gorki bo skupimy się na typowej grubości plecow.
Ogolnie skupimy się w planie nie na maksymalnym wysiłku a na maksymalnej regeneracji.
Jeśli split ma być 4dniowy to proponuje taki układ


Plecy łydki trening lekki

Klatka barki

Najlepiej tu dzień OFF

Biceps triceps

Nogi lydki trening ciężki


To w zupełności wystarczy,nie musimy robic tu dwóch treningow rąk czy barków, jak mówiłem wcześniej maksymalna regeneracja. Wyjątkiem będą lydki je trenujesz dwa razy w tyg.


Konkretnie plan:

Plecy :

-Martwy ciąg 5s 12-6powt

-Wiosłowanie sztangą podchwytem 4s 12-8powt

-wiosłowanie typu T-bar 4s 12-8powt

Lydki:

-Wspięcia ze sztanga na karku ok 100powt z podwyższenia 3serie

-osle wspięcia z talerzem u pasa lub obciążeniem na plecach 3serie ok 20-50powt

Adnotacja: wykorzystujesz duże ciężary,ale takie żeby zachować technikę i czucie w plecach,nie szarpiesz ale tez nie musisz trenować idealnie czysto,ważne być cwiczyc z czuciem tak żeby nie nabawić się kontuzji.

Łydki musisz wykonywać z podwyższenia,stojąc na talerzu lub dwóch unosisz się do samej góry i opuszczasz na sam dół to bardzo wanze w tej partii mięśni.



Klatka:

-Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim: 4serie 14-8powt

-wyciskanie hantli na ławce płaskiej 4serie 14-8powt

- rozpiętki na skosie dodatnim 4serie po 14-10powt



Barki :

military press 3serie po14-8powt

wznosy na boki stojąc tu ok 12powt na serie 3serie

adnotacja:

w klatce masz dwa ćwiczenia typowo siłowe gdzie używasz dużo większych ciezarow, a główny akcent kładziony jest na gorna część klatki której defacto u Ciebie nie ma w ogóle.płaska ławka hantlami ma za zadanie mocniejsze rozciągnięcie miesni piersiowych i zaangażowanie głębszych włókien,a same rozpiętki maja za zadanie rozciągnąć miesni na koniec treningu wiec tu nie przesadzaj z ciężarami.

Barki skromnie bo robisz je w dzień klatki dlatego cześc rzednia jest już mocno zmęczona i nie musisz wykonywać na nią specjalnego ćwiczenia wystarczy ogolne jak military press,oraz unoszenia na boki.tylkna czesc barków angazowana jest w treningu plecow a nam chodzi o jak najwieksza regeneracje wiec na razie zostawimy to tak jak jest,w miare postępu plan skorygujemy żeby wyeliminować ewentualne błędy.


3.

Biceps:

Uginanie ze sztanga stojąc 4serie po 12-8powt

Mlotki stojąc 4serie 12-8powt


Triceps:

Wąskie wyciskanie leżąc; 4serie 12-6powt

Pompki na poręczach lub ściąganie linek wyciąhu gornego ; tu zaleznie od sprzętu. 4serie 12-8powt nawet 6 powt będzie ok

Adnotacjano sietety ale ręce musza urosnąć u Ciebie strasznie slabo to wygląda a to za mala grupa żeby ja tak katować,dlatego masz same podstawy w treningu.



4.

Nogi

-Fronty 4serie dupa do ziemi 20-10powt

-Wykroki chodzone 4serie po ok 15powt na noge

-Mc na prostych nogach 4serie po ok 30-15powt .

Wspięcia na palce siedząc z sztanga na kolanach 3serie po ok15powt duzy ciężar!
Wspięcia ze sztanga stojąc 3serie ok15powt i mniej także duzy ciezar



Adnotacja; we wcześniejszym treningu nie schodzięłś głęboko ani nie stosowałeś frontow czas to zmieniec i atakować bardziej czwórki załóż maly ciężar i zrob tą ilośc serii i powt ile masz w planie to ze będziesz miał 30 czy 40kg na sztandze to nie wstyd,na to nie patrz. Musisz nauczyć się techniki mc na prostych udach,bo jestem pewien ze ciągniesz prostownikami zamiast dwugłowymi uda wiec przeglądaj filimiki prosów w jaki sposób wyciągają ciężar z dołu i gdzie koncza bo to ważne przy tak okrojonym treningu,lub jeśli masz czas to próbuj na treningu samemu do tego dojść.

Lydki jedziesz na dużych ciężarach ale z czuciem jak w treningu wcześniej,używasz dużych ciezarow.
Brzucha celowo nie wymieniłem gdyż uważam to za zbyteczne jedyny dzień kiedy bym go dał to klatka lub lapy przy dniach gdzie trenujesz plecy i siady trenowanie brzucha jest bez sensu gdyż już był mocno zmęczony przy tak ciężkich treningach.


Mysle ze jak na razie z twoim wyglądem i stażem nie potrzeba ci bardziej urozmaiconego treningu a dobre jedzenie i dobra regeneracja a nie przetrenowanie.



Plan możesz dodac do relacji z adnotacjami żeby wiadomo było dlaczego tak a nie inaczej,hejtorów u nas nie brak.pozdro i sorry ze tak długo to szlo.

Od jutra z nim startuje :)

PucuLeg
09-10-11, 22:09
Niestety przez dorywczaa prace nie mialem czasu isc na silownie i wyprobowac tego planu ale moze to i dobrze, musialbym kombinowac ze zmiana kolejnosci treningow, a tak zaczne na spokojnie jutro albo pojutrze z tym planem i lecimy. Mialem zamawiac odzywki ale termin zamowienia sie bardzo odalil dlatego ze bede robil kurs prawa jazdy, koniecznie etarz aby wyrobicsie przed zmiana w lutym i sie troche pokielbasilo. Ale dieta jest, trening jak widac wyzej tez jest wiec do dziela :) Jakas pania motywacje wstawie jutro :>

PucuLeg
10-10-11, 21:39
Dzis trening jak w wyzej rozpisanym planie, tylko oslich wspiec nie zrobilem bo musoialem juz uciekac z treningu, ogolnie trening mi sie spodoblal, cwiczenia ciezkie takie jakie lube, bez cackania sie z wyciagami, mala ilosc cwiczen wiec ciezary byly grane wieksze niz do tej pory i czuje ze moge jeszcze wiecej, jeszcze z miesiac i wroce do swojego ciezaru przy MC. Dietka dzis bez wielkiej rerwlacji, musialem pojechac do WORD z kolega. Wiec na predkosci wszystko jedzone, oraz 5h przerwa od posilku, o 18 troche nadrobilem bo zjadlem sobie lacznie jakies 500g wolowiny, nawpierniczalem sie jak nigdy ale mamuska kotleciki zrobila i zostalo troche wiec zal bylo zostawic :) Wegli dzis malo ale juz tego nadrabiac nie bede bo i tak szybko mnie podlewa wiec wieczorem bez przegiec :)

Do posluchania:

http://www.youtube.com/watch?v=J7-GeyBC8Is
Do poogladania:
http://www.joemonster.org/i/e/laskiwswetrach040.jpghttp://www.joemonster.org/i/e/dziwnelaski009.jpg

Micek185
10-10-11, 21:59
i tak ma być,z czasem gdy cięzary będa rosły a dodamy jakies cwiczenie które ewentyalnie będą potrzebne,(sam to bedziesz musiał na bieżąco zauważyć) plan bedzie się rozbudowywał w maire potrzeb,bez klepania bez sensu całego kompeltu znanych cwiczen zeby zabić dziurę,znasz swoje cele to ich trzeba się trzymac.

PucuLeg
11-10-11, 22:15
Dzis trening klateczki zgodnie z planem, skonczylem na wycisku 70kg ale czuje ze moge wiecej, zobaczymy za tydzien, hantelki standard, za tydzien moze doloze troche bo szlo plynnie chociaz bylo ciezko :) Barki rowniez zgodnie z planem, w unoszeniu na boki robie zakres okolo 15-10powt, lepiej wtedy odczuwam bareczki

PucuLeg
14-10-11, 16:13
Jak by to powiedzial moj kolega: Jak nie wiatr w oczy to chu* w dupe...

Niestety ale musze na czas nieokreslony odstawic przygode z silownia, mysle ze szybko sie wykuruje ale przynajmniej tydzien-dwa przerwy musza byc. Uszkodzilem sobie dzis nadgarstek w prawej rece i nie bede mogl przez to wykonywac wiekszosci cwiczen. Banie tez sobie delikatnie obilem ale to akurat rybka... Diete bede trzymal, spotkam sie z moim wujkiem moze cos poradzi na ten nadgarstek (jest fizjoterapeuta) i szybko wroce do cwiczen, ale juz dzisiejszy trening na pewno musze sobie odpuscic :(

http://www.joemonster.org/i/e/pieknewlosy002.jpg

Pioter1994
14-10-11, 16:20
Chociaż nogi rób... :)

PucuLeg
14-10-11, 16:29
Tez bez sensu... Robie fronty, wiec nie utrzymam tego na barkach, poza tym bark mam obtarty ale to akurat nic wielkiego. Potem mam wykroki, wiec hantle w lapie, tez ciezko bedzie utrzymac. Martwy na prostych... Nie pojdzie. Wiec nawet jakbym chcial to nie moge :(

P.S
Trudno sie pisze jedna reka -.-

Pumbas
14-10-11, 16:36
Nie biadol, zrób tak jak ja kiedy złamałem palec. Tren tylko nóg, 3x w tyg przednie siady (można nawet bez trzymanki). Zrobisz dobry progress na nogach to później jak z nadgarstkiem będzie ok, to będziesz mógł minimalnie nogi odpuścić żeby przywalić z progressem reszty. wykroki, mc na prostych odpada - co z tego? To zrób 12 serii ciężkich przysiadów i będziesz załatwiony.
jak się nie chcę zawsze znajdzie się wymówka. jak się chcę zawsze znajdzie się rozwiązanie.

PucuLeg
14-10-11, 16:52
3x w tygodniu nogi, ciezkie sieady, gdzie tu czas na regeneracje? W dodatku po 12 seriach. Moge zastosowac trening nog z FBW wtedy predzej. Nie zamierzam odpuszczac, mam zamiar i tak pojsc jutro na silownie i zobaczyc co moge robic a czego nie, lydki na maszynie i nogi po czesci zrobie, brzuch tez dam rade. Ale to w sumie tyle.

xxmłodyxx
14-10-11, 18:40
ale cudujesz;D Skoro nie chcesz to nie trenuj. Ale pamietaj - Ty odpoczywasz, a wróg trenuje:D Po za tym sądze ze jak bys robił sównice/ wyprosty/ugoinania na maszynie to by cie nadgarstek nie bolał

Pumbas
14-10-11, 19:20
3x w tygodniu nogi, ciezkie sieady, gdzie tu czas na regeneracje? W dodatku po 12 seriach.
Nie ćwicząc żadnych innych partii, nie biegając pomiędzy DT, trzymając michę? 0 problemu z regeneracją. nie musisz na każdym tren nóg robić ich do upadku z dużym ciężarem. rozłóż sobie z głową w 1 dzień lżejsze ciężary, więcej powt, mniej intensywnie, 2 dnia duże ciężary, mniej powt i ostro, 3 dnia coś pomiędzy 1 a 2. Ułóż sobie progresję kg na 6tyg i jazda.

aaa zapomniałem że jesteś pussy, to wtedy zrób 6 tyg celowego roztrenowania, siła.

Micek185
14-10-11, 19:40
ckłopaki dobrze piszą, nie bądź pizda pokaż że masz jaja i trenuj dalej!

Bicepsy możesz zrobić z linami lub pasami zakładając je przed barkami
plecy możesz robić back extension lub żurawia odwrotne rozpietki na maszynie
nogi suwnica albo fronty bez trzymania
łydy normalnie
na klate możesz robić rozpeitki na maszynie


jak sie chce to sie da.

PucuLeg
14-10-11, 20:54
Skoro sie da to cwicze dalej :) Cipeczka nie jestem i prosze mnie tu nie obrazac, po prostu zdrowie mam w wiekszym powazaniu od treningu. Ale jesli sie da to zmieniam chwilowo trening wedle waszych wskazowek. Sogi stawiam za motywacje ;) Wujek mi obadal ten nadgarstek, mowi ze mocno zbity ale nic powaznego, 2 tygodnie i bedzie jak nowy. Jutro ide nogi zrobic i cisniemy.

PucuLeg
14-10-11, 21:06
Rozpisze sobie taki maly planik, zobaczycie czy dobrze.
Nogi
Fronty bez trzymania
Wypychanie na suwnicy
uginanie w lezeniu
lydki na maszynie
sprobuje osle wspiecia
Klatka
Rozpietki na maszynie (i wiecej sie chba nie da :<)
Plecy
" back extension lub żurawia" Micek mozesz mi wyjasnic jak to sie robi?
Odwrotne rozpietki (sprobuje, ale u mnie nie ma maszyny do tego i moze byc ciezko z uchwytem do maszyny na zwykle rozpietki)
Barki
bez pomyslu
Biceps
Uginanie na maszynie jednoracz z raczkaz alozona na przedramie
Triceps
Wyprosty j/w


Tak sobie mysle, jakby obwiazac sobie reke bandazem i sprobowac cwiczyc, moze hantle dalbym rade tak trzymac? W sumie zbity nadgasrtek to zadne uszkodzenie, tylko tyle co sprawia bol a tak to nic nie jest tam uszkodzone. Co myslicie? Jeszcze jak bede to regularnie smarowal czyms na zbicia to zaraz by mi to zeszlo.

Merkeni
14-10-11, 21:20
Ja bym ci radzil odstawic cwiczenia i obciazanie tego nadgarstka na pare dni bo potem bedziesz mial takie zchorzenia ze ja pierdziu xD Nie sluchaj tych up!! Moj Braciak tez zbil zadgarstek i go bolal caly czas ale nic w to nie wnikal i dalej cwiczyl teraz ma 27 lat i co miesiac chodzi do lekarza na obserwacje wiec radze zregenerowac go i najlepiej posmaruj go hmm czekaj jak to sie nazywa (Aromatol lub amol) Od bolu taki plyn jakby xD i codziennie przed spaniem tym posmaruj powinno pomuc mialem zbity i tak robilem to po 6 dniach mam juz nowke jak z fabyki nadgarstek xD

PucuLeg
14-10-11, 21:23
Zalezy jakie cwiczenia bede wykonywal... jesli bede robil tak jak poleca np Micek, z linami itp bez pomocy uchwytu to nic nie ma prawa sie stac, jesli czym sie nie robi to cos sie nie psuje. Po prostu sam nie wpadlem na taka alternatywe. Ale skoro moge cwiczyc to bede cwiczyl i tak dosc sie juz opierd***łem

Merkeni
14-10-11, 21:30
Ciagnac line tez obciaz nadgarstek a glownie plecy np w tej i jej podobnych pozycjach i cwiczeniach

http://imageshack.us/photo/my-images/717/cwiczenia.jpg/
(http://imageshack.us/photo/my-images/717/cwiczenia.jpg/)Wiec rob co uwazasz za sluszne ale zobaczymy co wyjdzie z tego po uplywie jakiegos czasu ;/

PucuLeg
14-10-11, 21:33
Ale tu nie chodzi o trzymanie liny a wieszanie jej na przedramionach, za nadgarstkiem. Jesli dobrze micka zrozumialem, bo z tego co napisal Micek wychodzi ze przed barkami ale tak to sie raczej nie da ;D

Merkeni
14-10-11, 21:55
Mowie rob jak chcesz ...

PucuLeg
14-10-11, 21:59
Sprobowac zawsze moge prawda? Jesli naprawde nie bede mogl cwiczyc to nic na sile, ale jesli widze ze jest mozliwosc to chociaz sprobuje. Dzieki za dobre checi ale poki nie sprobuje to sie nie przekonam, jesli nadgarstek naprawde bedzie mi dokuczal to odpuszcze w innym wypadku nie odpuszczam ;)

Micek185
15-10-11, 00:03
Ale tu nie chodzi o trzymanie liny a wieszanie jej na przedramionach, za nadgarstkiem. Jesli dobrze micka zrozumialem, bo z tego co napisal Micek wychodzi ze przed barkami ale tak to sie raczej nie da ;D

dokładnie o to mi chodziło, w reszcie cwiczen nawet nie angazujesz rąk więc nie wiem Merkeni jak przy siadach czy suwnicy a nawet zurawiu chcesz angazować nadgarstki, no chyba ze to taki żart to powiem Ci ze Ci wyszedł:)

Merkeni
15-10-11, 10:05
NIewazne juz xD NIe o to mi chodzilo

Merkeni
15-10-11, 10:16
Bardziej na mysli mialem ciczenia ze sztanga,a te cwiczenie ktore przedtem pokazalem tez przeciaza nadgarstek bo sam sprawdzilem ;p

Micek185
15-10-11, 11:48
ckłopaki dobrze piszą, nie bądź pizda pokaż że masz jaja i trenuj dalej!

Bicepsy możesz zrobić z linami lub pasami zakładając je przed barkami
plecy możesz robić back extension lub żurawia odwrotne rozpietki na maszynie
nogi suwnica albo fronty bez trzymania
łydy normalnie
na klate możesz robić rozpeitki na maszynie


jak sie chce to sie da.

jak byk strona wczesniej

Mati199314
15-10-11, 12:55
też mialem problem z nadgarstkiem .. kupiłem w aptece taki zamrażacz w aptece i bandażem elastycznym owinąłem goi dało rade jakoś ćwiczyć :)

PucuLeg
15-10-11, 18:03
O Mati wreszcie na forum zawital, jak tam forma? ;]

Micek, to jest ten zuraw? http://www.youtube.com/watch?v=yOrQ3bSNB60

Z nadgarstkiem coraz lepiej, smaruje ta mascia, opuchlizna schodzi, daje rade juz komus dlon uscisnac na przywitanie a to juz duzy postep, dzis na silowni zrobilem nogi ale bez szalenstw, nogi tez mam troche poobijane i przy przysiadzie bylo to czuc ale ogolnie trening byl dobry, mocno zmeczylem czworki, z dwojkami troche gorzej.

Micek185
15-10-11, 19:11
http://www.youtube.com/watch?v=ph3pddpKzzw

to jest zuraw,z czasem mozesz dodawac ciezar z krazkami do klatki trzymajac nawet przedramionami.

a tak w ogole to co ci sie stalo, rodzice Cie za złe oceny pobili?

PucuLeg
15-10-11, 21:21
Gdybym dostal lanie za oceny od mamuski to bym nie byl w stanie pisac... A stalo mi sie to ze wywinalem orla wraz z dwoma kumplami jak uciekalismy przed straza miejska. Kulturalnie nie mozna sie piwka napic. I w ogole kto wpadl na pomysl zeby lancuchy malowac na zolto? toz to jesienia na tle lisci nie widac...

Mati199314
17-10-11, 18:28
[QUOTE=PucuLeg;424512]O Mati wreszcie na forum zawital, jak tam forma? ;]

forma dobra :) obecnie 97kg .. nie długo wgram zdjecia

PucuLeg
18-10-11, 00:29
Zdjecia zdjeciami, odwiedz Choszczykow to sie na zywo oceni ;]

Dobra, wracaja do relacji. Stwierdzilem ze nie ma co sie cackac, wladowalem tubke voltareu w nadgarstek, owinalem bandazem, zalozylem rekawiczki z stablizacja na nadgarstki i cwiczylem :) Dzis trening samych plecow, lydek nie zdazylem zrobic.

Mc, 4 serie, skonczylem na 90kg, nie chcialem przeginac, poza tym nadgarstek zaczal mi delikatnie dokuczac wiec stwiierdzilem ze co za duzo to nie zdrowo. Ale ogolnie szlo leciutko, bez problemu pojdzie 110, wiec jeszcze troche i wracam do moich starych wynikow.
Potem wioslowanie, delikatnie, z mocnym spinaniem plecow, przytrzymanie u gory, skonczylem na 60kg, moglo byc lepiej, przy cwiczeniu nadgarstek nie dokuczal ale juz pod koniec serii musialem robic ruchy dynamiczne a nastawilem sie na trening bardziej techniczny.
Potem wioslo typu T-bar, na dobicie, spokojnie.

Co dzis jadlem:
Rano owsianka, troche za duzo mi sie paszy dla koni sypnelo ale po co sie mialo zmarnowac :)
W szkole standard... Musze sie wreszcie zmotywowac i robic sobie te posilki w pojemnikach, ten chleb gawno warty.
Po szkole nadrobilem zaleglosci. Ryz+kurczaczek, a 2h po tym 300g (jak nie wiecej) wedzonej rybki z chlebkiem, nic innego mi do rybki wedzonej nie podchodzi. Potem trening. Po treningu zjadlem tyle co musialem, pucha tunczyka., ryz i wylot z domu bo bylem umowiony. No a przed chwila zjadlem sobie serek bialy 300g, + oliwa z oliwek.

Wsio. ;D

PucuLeg
19-10-11, 20:51
Dzis trening klatki, przesunalem troche dni dlatego ze w tym tygodniu odwiedzic moge silownie 3x ze wzgledu na mala dorywcza robote, ale do rzeczy.
Klatka
Skos+ 4 serie skonczylem na 8x70
Wyciskanie sztangielek plasko, skonczylem na 8x30
Rozpietki skos + po 10kg w lape i jazda, moglem wiecej ale stosuje sie do rad
Barki
Military press, serie: 30kgx14, 40kgx10, 50kgx6, 30kgx10, zredukowalem ciezar zeby zrobic te 4 serie, nastepnym razem inaczej to rozloze, nie spodziewalem sie ze dopadnie mnie taki zuplny brak sily, ledwo co to podnosilem, ale barki poczulem a to sie liczy.
Unoszenie na boki, ciezar staly po 9kg na reke, za tydzien sprobuje wiecej,

Dietka
Platki owsiane na mleku 150g (jutro dodam do tego troche serka wiejskiego, bialka zdecydowania za malo mam na sniadanie)
Szkola standard
200g kury, torebka ryzu, 100g wolowiny (taki maly mix, mamuska zrobila sos z kawalkami wolowiny to pomyslalem ze dodam sobie do posilku troche wiecej dobrego bialeczka)
100g ryzu, 2 puchy tunczyka (200g+)
Na kolacje zrobilem sobie cos w rodzaju kebaba domowej roboty, 200g kury+pomidor+keczup+tabasco zawijane w nalesnik. Krotko: Zjesc sie dalo, ale bez rewelacji.
Zaraz twarog z oliwa i ZZzZzzZzz

Co do nadgarstka
Nadgarstek juz mi nie dokucza tak bardzo, ale nadal go czuc. Przed treningiem wsmarowalem sobie troche masci, owinalem bandazem, zalozylem na to rekawiczki z stabilizacja nadgarstkow i bez problemow na silowni. Mysle ze do poczatku nastepnego tygodnia nadgarstek bedzie jak nowy.

PucuLeg
19-10-11, 20:53
Upiekszenie relacji:
http://files.gadu-gadu.pl/450e386b16c5b6bbe54c22dfa7fcdea81d19baaa.jpg

PucuLeg
23-10-11, 12:50
Niestety musialem opuscic 2 treningi w zeszlym tygodniu ze wzgledu na prace. Ale plus jest taki ze zarobilem troche grosza i w koncu stac mnie na jakies odzyweczki.

Co mam na oku:
http://www.********.com.pl/scitec-bang-825g-p-70.html
http://www.********.com.pl/fitmax-bcaa-glutamine-600g-p-283.html
http://www.********.com.pl/scitec-creatine-pure-500g-p-119.html
Łącznie: 169,00 zł + 80,00 zł + 54,00 zł = 303zł

Moge jeszcze cos dokupic, tylko co?
Witaminki biore takie:
1 tabletka Bodymax Plus dostarcza:
Skład Ilość % zalecanego dziennego spożycia
Standaryzowany wyciąg z żeń-szenia GGE (Panax ginseng C.A. Meyer) 100 mg
Standaryzowany wyciąg z zielonej herbaty (Camellia sinensis L.) 37,2 mg
Witaminy
Witamina A 800 &#181;g 100 %
Tiamina (witamina B1) 1,1 mg 100 %
Ryboflawina (witamina B2) 1,4 mg 100 %
Witamina B6 1,4 mg 100 %
Witamina B12 2,5 &#181;g 100 %
Kwas foliowy 200 &#181;g 100 %
Niacyna (witamina PP) 16 mg 100 %
Kwas pantotenowy 6 mg 100 %
Biotyna 50 &#181;g 100 %
Witamina C 80 mg 100 %
Witamina D 10 &#181;g 200 %
Witamina E 12 mg 100 %
Składniki mineralne
Magnez 225 mg 60 %
Żelazo 14 mg 100 %
Cynk 10 mg 100 %
Miedź 1000 &#181;g 100 %
Jod 150 &#181;g 100 %
Mangan 2 mg 100 %
Chrom 40 &#181;g 100 %
Selen 55 &#181;g 100 %
Molibden 50 &#181;g 100 %

Są w porządku czy zamienić na to co poleca BB:
http://www.********.com.pl/scitec-mega-daily-p-568.html

A moze macie jakies inne propozycje dotyczace suplementacji? W zupelnym maksie moge na odzywki przeznaczyc 400zl, ale to naprawde max.

PucuLeg
23-10-11, 14:03
Przemyslalem i stawiam na to: Kreatynka mono wyzej wymieniona, BCAA, bialeczko. Kuniec! Jesli moje witaminki sa zle to dokupie do tego witaminki polecane przez BB. Na inne rewelacyjne odzywki przyjdzie czas kiedy indziej. Teraz stawiam na zarcie. A no i jeszcze zdrowe tluszcze od olimpa, brakuje mi tego troche w diecie :)

PucuLeg
24-10-11, 20:01
Dzis plecki
MC 40(rozgrzewkowa) 70 80 90 100 110x6
Wioslo 40 50 60 70
Wioslo T-bar, wrzucalem zelastwa ile moge ale co tam lezalo to nie wiem.

Ogolnie plecki dobrze poszly, jestem zadowolony, szczegolnie z tych 110, juz coraz lepiej, wracam do formy sprzed kontuzji.

Dietka:
150g platkow owsianych 0,5l mleka + twarozek wiejski 150g
szkola standard
ryz + 200g kury + golabek, a tak... co ma sie zmarnowac ;D
ryz + 2puchy tuny
ryz + 200 kury
zaraz serek 250g i lulu.

http://files.gadu-gadu.pl/d96ce2d9b0d1540597dd2384b1717c0a1abd2507.jpg
Pani ze wschodu tez moze byc ladna ;)

Pumbas
24-10-11, 21:57
sog za gołąbka i azjatkę. Ale czemu pomijasz podciąganie? 2 ostatnie tren pleców nie było ani podciągania, ani nawet ściągania drążka wyciągu do klatki zamiast. dlaczego tak?

PucuLeg
24-10-11, 22:53
Poprawiam grubosc plecow. Wedle zalecen Micka. Plecy mam dosyc szerokie a grubosc u mnie kuleje datego ostra poprawka na grubosc. Trening osobiscie mi sie podoba, nigdy nie lubilem bawic sie z wyciagami a teraz juz nie musze, tylko brakuje mi troche wioslowania hantla ale wroce do tego za jakis czas :D

PucuLeg
24-10-11, 23:00
Ja pierd**** wiedzialem ze o czyms zapomnialem, tak sobie przegladam rozpiske, patrze Pon: plecy+lydki lekko. Bede musial odpokutowac na nastepnym treningu ;/

PucuLeg
27-10-11, 22:05
Dzis wbijam tylko na chwilke pochwalic sie ze odzyweczki juz dotarly :)
5368
Jutro trening lap, chcialem sobie nogi zrobic ale nie bede mial na to zbyt duzo czasu wiec nogi na spokojnie w sobote. Ditke prowadze jak moge najlepiej, dzis troche cieniutko ze sniadaniem gdyz troche i nie zdarzylem zjesc tyle ile bym chcial ale po powrocie nadrobilem troche. Zaczalem sie troche bawic w urozmaicanie posilkow, znudzil mi sie suchy kurak. Opornie mi to idzie, ale da rade zjesc, a to i tak postep jak na czlowieka ktory potrafi przypalic wode.
Na ten monet uciekam, jutro relacja bardziej szczegolowa
Pozdro.

Pioter1994
27-10-11, 22:27
Ditke prowadze jak moge najlepiej, dzis troche cieniutko ze sniadaniem gdyz troche i nie zdarzylem zjesc tyle ile bym chcial ale po powrocie nadrobilem troche. Zaczalem sie troche bawic w urozmaicanie posilkow, znudzil mi sie suchy kurak. o.

:D

Jedziesz dalej planem Micka tak?

PucuLeg
27-10-11, 23:28
Uła, gdzie ja mam głowe... Tak tak, caly czas jego planem, mysle ze do konca brania krety na nim zostane, wstawie jakies zdjecia na koniec i zobaczymy jak progress :) Poki co plan mi sie podoba, wiekszych efektow nie zauwazam, ale na to za wczesnie. Pozyjemy zobaczymy :) Po kreatynie napewno cos ruszy na +

PucuLeg
28-10-11, 21:55
Dietka
Rano szejk owsiany + serek wiejski
szkola standard
200g makaronu(ale sie nawpierda****) + kura
trening, po treningu bialeczko
2 puchy tuny z ryzem
zaraz cos sobie jeszcze zrobie do jedzenia bo glodny sie zrobilem
na dobranoc zjem jeszcze 200g serka

Trening
Dzis lapy
Uginanie, skonczylem na 35kg (nadgarstek rwal...)
mlotki, po 12kg w lape i cisniem, za tydzien srpobuje troche wiecej
wyciskanie wasko, last 60kg
ze wzgledu na nadgarstek odpuscielem sobie pompeczki na poreczach i zrobilem wyprosty na maszynie.

Sila troche na + ale to raczej placebo, nawpierniczalem sie tych bcaa bialka i kreatyny i od razu doszlo mi do bani ze "czego ja teraz nie zrobie"... ale moze tak zostac bo ogolnie jest na + :D

Micek185
29-10-11, 00:59
skoro siła ci idzie to dorzuc jakiegos złomu nawet jeden kilogram albo poproś kogoś o pomoc przy ostatnich powt, na nastepnym treningu załóż ten sam ciężar i spróbuj zrobic taką samą ilość pot z tym że sam.

i ogarnij miche bo z planu nic nie wyjdzie,sama kreta nic ci nie da musisz zrobic pod nią solidne podstawy, z ciekawości dla samego siebie policz sobie ilośc makroskładników lub kcl ile dziś zjadęłś to się przestraszysz.
i nie zapomnij nie długo głowy:)

PucuLeg
29-10-11, 09:24
Wroce z jazd to podlicze ile mi to mniej wiecej wychodzi, tak wlasnie myslalem zeby to zrobic ale nie moglem sie zebrac :) Dzis mam wiecej czasu to wszystko podlicze. Mam nadzieje ze nie robilem redukcji do tej pory...

PucuLeg
29-10-11, 13:08
Podliczylem ile jem przecietnie na sniadanie, obiad, kolacje i przed snem, nie wliczajac posilkow szkolnych...
Wyszlo mi nie tak zle, moje zapotrzebowanie to okolo 2600kcal. A wcinam bez posilkow szkolnych 2500kcal + 2 te grahamki, mieso, troche tam tluszczu i wychodzi na maly + Nie ma rewelacji oczywiscie bo taka dieta masowa to zadna dieta dlatego zaczynam do szkoly robic sobie pojemniki z amciu. zalozmy ze 2 torebki ryzu bede jadl to jest 678,2 kcal (jeli dobrze licze) + jakies mieso czyli 200g kuraka to okolo 160kcal. Czyli w sumie wyjdzie mi 838,2 kcal wiecej + tluszcze! Troche mam tluszczy malo w dicie, chyba podbije do 1g/kgmc. Lacznie wyjdzie mi 3335,9 kcal + tluszcze ktorych jeszcze nie wliczylem (zalozmy 20g tj. 180kcal), wychodzi lacznie 3515,9.

Zapotrzebowanie kaloryczne mam troche wyzsze nic te 2600kcal no ale nawet jesli to prawie 1000kcal wiecej niz potrzebuje, troche za duzo :) Co proponujecie?

Ogolnie w diecie wychodzi mi 2,3g bialka/kgmc; 0,7g tluszczy/kgmc; 3g wegli/kgmc (bez wliczania 2 posilkow szkolnych)

PucuLeg
31-10-11, 21:14
Dieta dzis ok, wolny dzien bez szkoly wiec jadlem ile sie dalo.

Trening zarzucilem sobie opor ciezki, po martwym ciagu zbieralo mi sie na maly rzyg ale polklem i cisnalem dalej! :D

Mc, 40-110x10 czyli progress jest! Za tydzien 115! I wracamy do starego ciezaru, albo inaczej, przebijamy go!
Wioslo 40-70 po mc nie mialem w ogole sily ale dobilem sie ile moglem
Wioslo T-bar lekko na dobicie, bardzo powoli i przytrzymywane przy maks napieciu.
Lydki lekko, nie ma co opisywac.

Ogolnie trening i dietka dociagnieta na maks jak moglem, czuje sie spelniony ;]

Micek185
01-11-11, 01:23
węgle 3,0-3,5g stosuje sie na redukcji nie na masie:) podbij wegle minimum do tych 4-4,5g ale mówię minimum,białko ok, tłuszcze tak od 0,5 do 0,8g powinno byc optymaalnie chyba ze np z wegli ci zabraknie to z fatu dorzucisz.skoro masz zapotrzebowanie 2,600 (ni wiem nie licze ci) to powinienes masowac tak na 300-400kcl na plus z tym ze to bedzie raczej powolna ale bardziej jakościowa masa,zaleznie od tego co bedziesz na codzien szamał. ogólnie trzymaj sięramówek,jak brakuje szamy to nawet od czasu do czasu jakiś syf niech pójdzie lepiej niech bedzie syfiasty + niz w ogóle minus.

fallenursus
01-11-11, 01:28
Aha aja gupi masuje na 2gr ww...kurde pajac ze mnie.
Hmmm..a mysalem ze wystrxzy nadwyzka.kaloryczna jakosciowo-z bialka zeby ladne miesko.szlo.a.nie nabierac fatu i wody na wysoko.ww diecie:)
No gupi jestem i ide plakac do.kata!

Micek185
01-11-11, 01:35
mysle że Puculeg nie jest w stanie ogarnać takiego żarcia jak Ty skoro do tej pory chadzął do szkoły z kanapkami.

PucuLeg
01-11-11, 09:34
No do tej pory chodzilem z kanapkami, ale skoro juz zaczalem cwiczyc na powaznie to i wezme sie za powazne jedzenie. Podbije te wegle, pokombinuje tak zeby to bylo +500 a nie +1000kcal i od jutra zero chlebka :)
Dzieki za rady :)

PucuLeg
01-11-11, 09:42
Mam taki pomysl, skoro tluszcze sa na +, bialka tez starczy, to czy moge w szkole jesc same wegle? Np ryz z warzywami, cos ala Twoj pomysl z smazeniem ryzu z warzywami mrozonymi? Wtedy przygotowywanie jedzenia trwaloby z pol godziny, a na mieso potrzebuje poswiecic wiecej czasu, a skoro bialka i wegli mam tyle ile potrzebuje to moze te mieso w szkole sobie odpuscic? Jesli nie to oczywiscie duzo nie zmienia, bede wstawal wczesniej najwyzej :) Jesli glupi pomysl to od razu mi o tym powiedzcie zebym maniany zadnej nie odwalal.

Wiki
01-11-11, 09:56
weź odżywkę białkową do tego.
albo przygotuj mięso wieczorem na cały dzień

Micek185
01-11-11, 14:33
nie omżesz z tego względu że nie spożywa się w pojedynczym posiłku tylko wgli, wywoała to za duży skok insulinowy. po drugie nie dasz rady zjesc powiedzmy w dwóch posiłkach czy 3 calego zapotrzebowania na białko dzienne. kazdy posiłek powinien składac się z białka węgli i tłuszczy, sam wiesz ze przyjmowanie węgli z białkiem wspomaga wchłanianie bialka.i na odwrót. więc nie kombinuj mi przygotowanie mięsa warzyw i ryżu czy makaronu do pracy zajmuje wieczorem góra 40min,a do tego mieszkam w akademiku i nie mam swojej kuchni. nie płacz tylko sie przykładaj bo wpierdol!

PucuLeg
01-11-11, 15:22
Tak jest miszczu!

PucuLeg
01-11-11, 20:20
http://lamahama.com/pictures/208-all-nice-neck-exercises-for-men.html
Tak zamiast jednej laseczek to caly komplet! :D
(http://lamahama.com/pictures/208-all-nice-neck-exercises-for-men.html)

PucuLeg
01-11-11, 23:19
Zarelko do szkoly gotowe, wyglada to tak:
5389
A co w tym jest?
Torebka ryzu, 100g kury, 100g warzyw i troche przypraw dla smaku, oraz troche tluszczu.

A teraz twarog i zaraz spac.
Dobranoc!

Micek185
02-11-11, 20:29
jak widac jak się chce to można.Oby tak dalej.

PucuLeg
02-11-11, 20:51
Zarelko dobre tylko nie wyrabiam sie na dlugich przerwach zeby to zjesc, musialem cichaczem na lekcji dokanczac ale poszlo wszystko. Caly dzien czulem sie pelny, to dobrze! Dietka dzis 100%
Trening
Klatka
Wycisk skoks + 40-70x8 // Laweczke ustawiac pod katem 30 czy 45 stopni? // bez asekuracji balem sie wiecej i cos ciezko szlo
Hantle plasko 10-30kgx7,5
Rozpierki 10kg w lape i dokladnie.
Barki
Military press, skonczylem na 40 kg -.- no ale nie liczy sie ciezar wiec nie narzekam, poczulem bareczki a to sie liczy
Unoszenie na boki, pierwsza serie 12kg x 9, zmniejszylem ciezar, po 9kg a lape i po 15 powt, palilo az milo :)

PucuLeg
02-11-11, 22:24
Motywacja na dzis :)
http://ns223506.ovh.net/high-resolution/789dec29c9e19951c74f0f8dd5735c2f/wallpaper-634819.jpg
Niby bez cycka, niby kolczyki w dziwnych miejscach, ale co tam! Mi sie podoba ;)

PucuLeg
08-11-11, 22:31
Przez jakis czas nie zagladalem, ale jak probowalem to forum nie dzialalo. Do rzeczy.
Dzis trening plecow.
MC 40-115x8 jest dobrze, naprawde dobrze, za tydzien dochodzimy do 10 powt, jak sie uda to dokladam zlomu.
Wioslo, tu cieniutko, po MC bylem totalnie wyczerpany ale zdolalem machnac w miare prawidlowo 65x10
Wiolso typu T-bar, dzis szybko, na dobicie, zalozone mialem kolo 70kg, nie wiem dokladnie, dokladam na wyczucie i nie licze.

Dietka caly czas trzymana. Dzis:
owsianka + bialko (twarog sie skonczyl to siegnalem po proch)
4xryz + kurak w sosie siematnkowo paprykowym (mniam! :D) (po treningu kuraka zastapilem tunczykiem)
Po treningu tez troche prochu, aby za bardzo mnie nie zjadlo zanim wroce do domu.
Mialem wielka ochote na jajka sadzone to sobie takie zrobilem, pewnie zaraz zacznie mnie podlewac, ale poki co nie widze zmian w lustrze jesli chodzi o brzuch, wadze nie ufam wiec nie sprawdzam jak to leci.
Zaraz twarog i tyle.
Chyba nie najgorzej z ta dieta ;)
Kate Upton na dzis:
http://ns223506.ovh.net/rozne/bb129e99809bc9948f70bf8c0fce7f46/wallpaper-994990.png

Micek185
09-11-11, 01:42
fotki nie działają.

mierz raz na jakiś czas wage,obwody i rób jakies zdjecia sylwetki zebys po kilku tyg lub miesiącach nie obudził się z ręką w nocniku,na bierząco trzeba korygować błędy.

PucuLeg
09-11-11, 09:15
Wieczorkiem wstawie je jeszcze raz, juz wiem dlaczego nie dzialaja :p A fotki zrobie jakos na weekend.

PucuLeg
14-11-11, 20:24
Fotki zrobione , wszystko pomierzone, ale zostawie to sobie poki co dla siebie, idzie do przodu a to najwazniejsze.

Dzis trening plecow:
MC 40-115x10 za tydzien 120.
Wioslo 40-70
Wioslo T-Bar, a kto go tam wie ile bylo :D

Dietke caly czas trzymam.
Dzis
Owisanka + bialko (serkow nie mialem)
4x ryz + 200g kury (w szkole po 100g kury)
Zaraz troche twarogu i lulu.

Linkow porpawic nie moge bo sa nieaktualne, nie wiem dlaczego no ale coz...
Tu co innego :)
5406

Ostatnio zaniedbalem troszeczke relacje, ale obiecuje poprawe ;p

Jutro klatka, zobaczymy czy cos idzie czy nie ;p

Micek185
14-11-11, 20:29
dupka zajebista ummmm ideał!

zdjecia na pw or ban! jedziesz!

Pioter1994
14-11-11, 20:59
Te 115kg to ciągniesz bez pasków, przechwytem czy normalny uchwyt?

PucuLeg
14-11-11, 21:56
Przechwytem. Normalnym dalbym rade to pociagnac ale nie x10. Ogolnie na uchwyt nie narzekam :p

PucuLeg
18-11-11, 19:16
Dzis lapki, oraz rozpisze zalegly trening klatki:
Skos+ 40-80x6 ladna pani byla na silowni wiec sie postaralem :D
Wycisk hantli plasko 10-30x8
Rozpietki 15kgx10 4 serie
Bareczki:
Naprawde trudno sie robi te barki po klacie ale nie ma co narzekac, ladna pompa po tym jest.
Military press 45kgx8, za tydzien spokojnie wezme 50, bynajmniej mam taka nadzieje ;D
Wznosy na boki, po 12kg w reke, zdziwilem sie ale dalem rade zrobic to poprawnie z tym ciezarem przez pierwsze 2 serie, na ostatnia serie zmniejszylem do 9kg zeby nie oszukiwac.

A dzis lapki:
Uginanie lamanym 15-40x6 (wiedzialem ze nie dam rady pelnej serii ale 35 ladnie poszlo to nie moglem sobie odpuscic ;>)
Mlotki 12kg w reke, 4 serie, przy spinaniu troche przytrzymywywalem zeby poczuc bicka, ladnie zyly wyszly
Wyciskanie wasko 20-65kgx10 lepiej, ale to jeszcze nie to co chce.
Pompeczki na poreczach, odwazylem sie sprobowac, nadgarstek odczuwalny ale nie na tyle abym nie mogl cwiczyc, zrobilem 4serie po 10powt, za tydzien doloze troche zlomu do pasa i lecimy :)

Dieta
z rana owsianka i serek wiejski
w szkole 2x torebka ryzu + 2x200kury z oliwa z oliwek.
na obiad mamuska zrobila spagetti to sobie zjadlem z kurakiem w sosie pomidorowym, do tego troche zoltego sera, pycha!
teraz po treningowo wcinam 100gryzu+okolo 260g tunczyka
przed snem troche twarogu i starczy obzerania sie na dzis.

Jutro trening nog, zamierzam ostro poleciec bo trzeba te nogi poprawic ;]

PucuLeg
18-11-11, 19:24
http://img690.imageshack.us/img690/5117/wallpaper1443136.jpg
Moze ktos polaczyc posty? :)

PucuLeg
22-11-11, 19:08
Dzis plecy i lydy.
Mc 70-120x6
wioslo 40-80x10
t-bar tak na dobicie, progres chyba jest bo coraz wiecej zlomu na tej sztandze laduje ;p
Lydki lekko, wspiecia na palce i osle wspiecia,zrobione na szybko.

Dieta ok poza jedna sprawa, nawpierniczalem sie przed treningiem a na treningu nie moglem sie ruszyc, w ogole bez sily, mc musialem robic z hakami co i tak niewiele mi dalo.
Waga caly czas rosnie, juz 3kg+, miesnie tez rosna co mnie cieszy, widac w lustrze roznice. Kumple tez mowia ze sie zaczalem wiekszy robic. Troche podlewa ale mam to gdzies, opor masa mniej wiecej do marca potem sie bede martwil wycinka. Syfu jem malo wiec az tak tragicznie chyba mnie nie zaleje ;)

PucuLeg
23-11-11, 19:53
Klatka barki.
1. Wycisk skoks dodatni 40-80x9 4 serie
2. Hantle plasko 15-30x10 4serie
3. Rozpietki skoks +, 15kgx10 4 serie
4. Military press 30-50x8 4 serie
6. Unoszenie na boki 12kg max 4 serie
Dieta
1. 120owsianych + twarog
2.3.4 200kury,100 ryzu
5. 100 ryzu 250 tuny
6. przed snem, twarog

Cyckow nie chce mi sie szukac, beda kiedy indziej. ;p

PucuLeg
25-11-11, 18:17
Lapki
Bic
Uginanie lamanym 15-40x8
Mlotki 12-17kg, ladnie szlo to czemu nie, bylo spoko, bez gibania
Tric
Wycisk wasko 40-70x8
Pompki na poreczach 4 x max +10kg

Dietka
Szejk owsiany
4 x ryz + kura
zaraz browarek zeby uzupelnic mineraly
na dobranoc twarozek.

INSIDER
26-11-11, 18:32
5460

Pucu motywacja bo lipa idzie , dawaj fotek, i pisz cos w relacji bo nie ma co czytać , wszyscy zaczeli sie opier/alać !

Pioter1994
26-11-11, 19:08
Nikt się nie opierdala, tylko czasu nie ma żeby pisać... :)

PucuLeg
27-11-11, 22:55
Jutro czy tam pojutrze po treningu plecow cos wynajde ;p Teraz nie chce mi sie szukac, zmulony jestem po wczorajszej imprezie, jesc mi sie oporowo nie chce ale wduszam w siebie te posilki zeby chociaz na 0 wyszlo. Duzo nie wypilem wiec takiego ciezkiego grzechu nie popelnilem :p

INSIDER
27-11-11, 22:59
No to grubo ci powiem , ja chodze na imprezy i pije soczki a inni alkohol i mi to nie przeszkadza. Z moja na impreze do klubu ja soczki a jej piwo Smiesznie to wyglada ona najebana wraca ja trzezwy ;d.
Ale wszystko zeby jak najmniej spadku !

Po 2 gdzie sa cycki !

5464

PucuLeg
28-11-11, 08:36
profesjonana kulturystyka nie dla mnie, przynajmniej nie teraz. Robie to co lubie, a ze od czasu do czasu lubie sobie wypic... Ale wszystko w przyzwoitych ilosciach.

PucuLeg
28-11-11, 08:44
5466
Masz cycki i won na silownie!

Micek185
28-11-11, 18:46
skonczcie pierdolic zacznijcie cwiczyc.

PucuLeg
29-11-11, 16:33
Dzis Klatka z barkami bo jakos nie czulem sie na silach plecy zrobic. Ogolnie przeziebiony, gardlo napiernicza, ciezko cokolwiek przelknac. Ale nie ma ze boli! Pomimo sobotnio-niedzielnego melanzu, weekendowej przerwy od diety i ogolnego oslabienia nadal lece do przodu.
Klatka
Skoks + 40-80x10, a na koniec 85x3, chcialem wiecej ale na silce bylem sam i wolalem odpuscic, za tydzien sie pobawimy z wiekszymciezarem ;]
Hantle plasko 15-30x10 za tydzien dorzuce z jedna sztabke
Rozpietki skoks+ 17kg i jazda, powoli dokladnie, przede wszystkim technika.
Barki.
Military press 30-50x10
Unoszenie na boki 12kg pelne serie, na koniec zmniejszylem ciezar i zrobilem wiecej powt, uwielbiam te palenie w bareczkach.
Diete staram sie trzymac jak najlepiej moge, standardowo 4xryz do tego miecho, z rana zrobilem sobie omlet owsiany z 5 jajek + miod, calkiem smacznie. Jestem dopiero po 4 posilku. Ciezko sie je ale co poradze... Rosnac trzeba. ;p Lapke dzis rano sprawdzalem i jestem zadowolony, +1cm. Dzis zrobilem sobie wolne od szkoly dlatego tak wczesnie relacja ;] Jutro plecki, walne sobie kawke przed treningiem i postaram sie te 120x10, optymistyczne nastawieny do tego jestem wiec powinno sie udac!

PucuLeg
30-11-11, 21:17
Dzis plecki.
Jak sie rozgrzewalem wpadlem na pomysl ze dzis to sobie poszaleje z obciazeniem i tak tez zrobilem, ograniczylem ilosc powt do 8-6
Wiec MC 60-130x5 daloby rade wiecej ale zlapal mnie napad kaszlu i gowno z tego wyszlo...
Wiolsowanie robilem juz w zwyklym zakresie powt 40-80x8
Wioslowanie typu T-bar, zlomy bylo tyle ze mi sie sztanga skonczyla, bedzie trzeba wieksze talerze zakladac.

Dietka ogarnieta
1.z rana 130owsianych i 4jajka cale gotowane.
2.3. ryz z kurczakiem 200
4. ziemniaki z piersia smazona
5. ryz + tuna
6. jajecznica (5jaj) z chlebem zytnim (glodny bylem to sobie zjadlem ponadprogramowo)
7. kostka twarogu

http://www.joemonster.org/i/l/roz_09.jpg

PucuLeg
03-12-11, 09:19
Wczoraj lapki
Ale co ja bede opisywal, tak jak zawsze... Zlomu nie dorzucilem, postawilem na technike. Doskonale trening odczulem, popalilo, spompowalo, ogolnie bylem, jestem happy. Dzis trening nog.