PDA

Zobacz pełną wersję : Help!!!!!!!!!!!!



kamil1909
01-09-11, 15:22
Witam , mam na imię Kamil lat 20 , 80kg , 182 zwrostu , i kiedyś chodziłem na siłownię i bralem ( gainerka 2kg i kreatynę mono) , i za 1 mies planuje znów chodzić na siłke , oczywiście dieta jest .. tylko pytanie jakiego gainra kupic ? jaka kreatyne? jakie amino, ( myślalem nad gainerem mct , gain bolic , lub Super Mass PROFESSIONAL ) ,


prosze o opinie?

Hellmut89
01-09-11, 15:32
Ja widze że dla niektórych ważniejsze jest wydanie siana i zakup odżywek niż chodzenie na siłownie. Robisz mase ok. Plan dobry sobie najpierw poszukaj i staraj się trzymać michy. Kreatyne sobie jeszcze odpuść, aminokwasy możesz sobie kupić np activlaba, gainer według mnie obojętny, jak dobrze będziesz jadł to nie będzie tobie potrzebny. Ale ja najpierw bym pochodził na siłownie.

kamil1909
01-09-11, 15:47
koles po 1 diete mam, po 2 wole kupic teraz odrzywki , nie mowie ze odrazu bede jadl bo wiem kiedy kreatne sie je ( 2mies ciczyc na sucho)

rafio83
01-09-11, 15:51
to wklej koles te diete i oblukamy... Krete odpusc teraz a zamiast gainera lepiej juz kup białko.

Damianpfighter
01-09-11, 16:39
koles po 1 diete mam, po 2 wole kupic teraz odrzywki , nie mowie ze odrazu bede jadl bo wiem kiedy kreatne sie je ( 2mies ciczyc na sucho)

Zamiast odRZywek kup sobie zajebisty słownik J.Polskiego

Kreta
01-09-11, 17:02
yhy juz to widze jakbys kupil i nie zaczal brac.. Kazdy z nas tak ze jak kupi to az kroci zeby zaczac brac. Przez pierwsze miesiaca z dietka i tak bedziesz mial ladne przyrosty wiec daruj sobie..

Baloniarz
01-09-11, 17:19
Kup sobie gain bolica 6000, krete mono hi teca, amino bcca xtra activlab, przynajmniej Ty będziesz zadowolony :)

rafio83
01-09-11, 18:51
osobiscie kupno gainerów uwazam za totalna pomylkę...

Baloniarz
01-09-11, 19:07
Ja również, ale jak ktoś kiedyś mi podaruje chętnie skosztuję nawet dwa...

rafio83
01-09-11, 19:12
jak ktoś kiedyś mi podaruje chętnie skosztuję nawet dwa...

Za darmoszkę dlaczego nie :)

Baloniarz
01-09-11, 19:20
Też kiedyś zaczynałem zabawę z tymi ciężarkami, również miałem mase dylematów, nie było takich forów jak to czy inne, wogóle nie było takiego dostępu do internetu...
Nikogo nie pytałem tylko wchodziłem do sklepu po coś na mase, koleś proponował różne specyfiki i wypiło się troche tych gainerów.
Od tamtej pory sporo przeczytałem i kombinowałem na sobie wciąż się cieszę jak kupię sobie jakąś odżywkę aż się chce cwiczyc i kolega również będzie się cieszył z samego faktu że coś sobie kupił, czy to wykorzysta poprawnie czy tylko wypije, czy działa czy nie to już inna bajka...

fallenursus
01-09-11, 19:25
Zmiel.se platki wciep kubek do szejkera zasyp bialkiem lycha masla orzechowego naturalnego lycha miodu i mleko jak na masie:)