PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o porady



Tatełe
29-08-11, 13:12
Witam,

Mam 20 lat, trenuję od ok. 3 lat, w tym na poważnie, bez dłuższych przerw ok. rok. Ogólnie byłem zadowolony z rozwoju, udało mi się poprawić sylwetkę, chociaż nie ćwiczyłem z zapałem i poświęceniem. Jestem studentem, nie stosuję ścisłej diety, tryb życia mi na to nie pozwala. Oczywiście jem polecane produkty i staram się spełnić dzienne zapotrzebowanie + 500kcal na masę. Ostatnio jednak przesadziłem, zauważalnie urosłem, 2cm w ramieniu, kilka w klatce, ale zrobił mi się brzuch. O ile w czasach 15-18 lat zawsze byłem chudy, prawie na granicy niedowagi, chude kości, klasyczny ektomorfik, teraz mam problem z tłuszczem.

Przechodzę do mojego pytania: jak ćwiczyć, odżywiać się i co robić, aby w okresie 2 miesięcy tj. wrzesień-październik, stracić brzuch (mowa tu o ok. 3-4 kg których należy się pozbyć), a jednocześnie mieć przyrost mięśni. Zdecydowałem się na cykl Cell Pump + Monohydrat, zrezygnowałem tym razem z gainera, który zawsze brałem, gdy byłem chudziutki.
Jeśli chodzi o odżywki, początek na sucho, po odpowiednim czasie mono+gainer, potem znowu mono, brałem też 2 razy jabłaczan, tcm i green magnitude.
W tej chwili przy wzroście 190cm ważę 85 kg, chciałbym się pozbyć wspominanego 3-4 kg, a jednocześnie korzystając z odżywek zyskać trochę beztłuszczowej masy.

dirtyhaus
29-08-11, 13:34
Coś mi tu śmierdzi prowokację, wszyscy normalni studenci całą kasę wydają na alkohol a nie na jedzenie, więc ten brzuch masz od piwa a nie od jedzenia...

Damianpfighter
29-08-11, 15:33
Cell Pump największe przereklamowane ścierwo. Co to 3-4 kg to przesadziłeś. Mniej jedz i zejdziesz z wagi bo wcale nie musisz przechodzić na Bóg wie jaką dietę. Trening na rzeźbę o ile jest z czego rzeźbić i koniec tematu.

Patriot
29-08-11, 15:41
możesz pokazać fotkę? nie musi być z twarzą, tylko sylwetkę
normalne zdjęcie od przodu