PDA

Zobacz pełną wersję : storm+shock vs. green magnitude?



RogerJLB
28-08-11, 20:43
Witam
Sprawa wyglada nastepujaco , mam 18 lat , 178 wzrostu 65 kg waga , staz okolo 1.5 roku , mialem juz pelny cykl na monohydracie , przed wakacjami cykl na jablczanie , na wakacje zrobilem przerwe od silowni i teraz od wrzesnia chce na nia wrocic , ale potrzebuje tez jakies dobrej odzywki... najpierw zastanawialem sie nad metanabolem , ale po przeczytaniu wielu opin jednak rezygnuje , tak wiec zostaje green magnitude albo storm+shock therapy , tylko ktore lepsze i ktore bardziej sie oplaca? nie jestem swiezak w tych sprawach , znam sie dobrze na cwiczeniu na dietach itp ... doradzcie prosze co by sie bardziej oplacalo?

jak
28-08-11, 21:13
no drogie sa storm+shockja chialem kupic ale zrezygnowalem jak zobaczylem ile bedze kosztowal mnie cykl :)
a jak wracasz po przeriwe to lepiej bez naraqzie

RogerJLB
28-08-11, 21:19
pieniadze akurat to najmniejszy problem , storm i shock mam za 200 zl a greena za 160 . do cyklu sie przygotowuje , cwicze narazie w domu i ogolnie jestem w ruchu zeby mi kosci nie zardzewialy ;p

DTX
29-08-11, 00:37
Storm + shock na pewno mocniejsze :)

Triceps.pl
29-08-11, 12:07
No to nie masz co się zastanawiać - opcja pierwsza będzie lepsza w tym wypadku ;)