PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy



majkel89
24-08-11, 21:17
Witam. Chciałbym nabrać trochę masy i wyrobić mięśnie. Mam w mieście kilka siłowni ale na początek wolałbym potrenować w warunkach domowych, bo trochę się krępuje, wiem że nikt nie zaczynał od koksa, ale to i tak mnie nie przekonuje. Dusponuje tylko hantelkami max po 11 kg obciążenia na jedną.


-Płeć: Mężczyzna

-Wiek: 22 lata

-Waga: 64 kg

-Wzrost 175,5 cm

-Co chcesz osiągnąć: Nabrać troche masy do 10 kg, nabrać siły, wyrzeźbić brzuch i klatę i rozwinąć mieśnie.

-Staż: nigdy na siłce nie byłem, jedynie ćwiczenia w domu z hantelkami.

-Inna Aktywność/Sporty: jazda na rowerze, gra w tenisa.

-Aktualna/planowana dieta: [roszę o jakieś wskazówki, najlepiej o rozpiske jakiejś.
Pozdrawiam.

Hellmut89
24-08-11, 21:42
Czym się krępujesz? Samymi hantelkami to ty nic nie zrobisz. Zasuwaj na siłownie po to w końcu jest.

Damianpfighter
24-08-11, 22:00
Hellmut ma rację ! Ja ćwiczę sporo czasu i też jestem mały! Zasuwaj !!

majkel89
24-08-11, 22:48
W sumie i może macie racje. Tylko jak się odżywiać i jak ćwiczyć? Wiem że to sporo profesjonalistów wiec postanowiłem napisać.

Karagel
27-08-11, 13:32
W sumie i może macie racje. Tylko jak się odżywiać i jak ćwiczyć? Wiem że to sporo profesjonalistów wiec postanowiłem napisać.

przykładowe treningi mas zna forum wystarczy po szukac, a jak chcesz przytyc to musisz jesc ! i przykladowe diety tez sa na forum trzeba tylko troche sie ruszyc i szukac.

Patriot
27-08-11, 14:39
idź na profesjonalną siłownie, podbijasz do instruktora i widząc Ciebie układa Ci najlepszy możliwy plan, pytasz go o wszystko związane z dietą, treningiem itp. a później ewentualnie piszesz nam tu jego rady i może dowiesz się czegoś jeszcze ;)
a jeśli wyżej wymieniona opcja, która moim zdaniem jest najlepsza, Ci nie odpowiada to poszukaj na forum w podwieszonych tematach różnych planów dotyczących treningu, diety i napisz co wykombinowałeś
a na siłownię to nie masz się czego wstydzić, rozumiem że każdy jest mądry jak już parę lat ćwiczy, ale za jakiś czas i Ty taki będziesz, masz 22lata nie ma się czego wstydzić ;)