PDA

Zobacz pełną wersję : Energia POMOCY PILNE!!!!!



Musss
24-08-11, 16:55
Witam!!!

Chce wrócić na siłownię, po 4 miesiącach, przez ten czas chodziłem do pracy, i od poniedziałku chce wrócić do treningów na siłowni. Ćwiczę już 3 lata systematycznie tylko teraz ta przerwa była. Potrzebuje coś na energie bo będę chodzić cały czas do pracy a po pracy na siłownię i potrzebuje coś na energie aby mieć power na treningu. Dodam tylko ze ta praca jest fizyczna. Proszę o szybka odpowiedz z góry dziękuje.

fallenursus
24-08-11, 17:53
Jedna z lepszych firm na rynku.
Maja rownie dobry w plynie clearshot bodajze sie zwie.
Patric Arnold zna sie sprawie:p

Musss
24-08-11, 21:14
Cel treningu to narazie odzyskanie dawnej siły, na mase przyjdzie czas na jesienie i w zimie, wtedy mam o wiele mniej ruchu a treaz praca i piłka. Zależy mi na tym aby po pracy ja pójdę na siłownię nie czuc dużego zmęczenia, narazie tylko chce taka odżywkę, a energetyki pije w pracy. W październiku wezmę się za mocny trening i masę.

Damianpfighter
24-08-11, 22:04
Najlepsze na regenerację kolego to jest sen :) Po pracy zjedz dobrze...i połóż się na 2-3 h. Jak będziesz wstawał to wkręć sobie temat że masz power!!

Seki
24-08-11, 23:08
Ja mam tak, że jeśli nieopatrznie pójdę spać w dzień, to już do końca totalnie zamulony chodzę, także sen tylko raz dziennie po 8h:)
Co do tematu, to łykałem Dymatize Dyma Burn, sporo w nim kofeiny i innych dodatków i pobudza rewelacyjnie. Także z legalnych środków to większość spalaczy ma właściwości, których szukasz. Jest jeszcze efedrynka, dostępna w PL w postaci tussipectu w tabletkach, ale tego bez recepty nie kupisz. Ale jeśli już kupisz, to będziesz zadowolony:) Domowo, to stara poczciwa kawka robi swoje, odpowiednia gęstość i jazda:)

Odstawiłbym te energetyki w ogóle, niby to to działa, ale na dłuższą metę jest lipa. Zastąp je kawą!

dirtyhaus
24-08-11, 23:16
Dam Ci moje zdjęcie bez koszulki, powiesisz je sobie na ścianie. Ciągle sobie będziesz powtarzać gdy je ujrzysz: ''jak nie będę ćwiczyć systematycznie i hardkorowo to będę wyglądał jak ten typ na zdjęciu'' Efekt murowany, motywacja 100%, przyrost siły +10

ZPiT
25-08-11, 13:31
Witaj
Możesz zakupić aminokwasy całodzienne i BCAA, które wspomogą twoją regenerację i odbudują ciebie jak cegiełki (praca fizyczna) ! A przed treningiem brał bym suplementy przedtreningowe np: Nano Vapor (brałem jeszcze ten stary był świetny) lub BPI 1.M.R (ma dobre opinie ale ja sam wezmę go po raz pierwszy od poniedziałku. Jest bardzo dużo supli przedtrennigowych jak nie miałem kasy to kupowałem Cytogenix - Cytonox wychodził najtaniej za 65zł a również na mnie super działał
pozdrawiam