PDA

Zobacz pełną wersję : Witam! Dieta + odżywka



kaabat
23-08-11, 17:00
Witam, chodziłem rok na siłownię, od pół roku nie ćwiczę i schudłem 8 kg. Moje pytanie jest następujące:

Kupiłem mutanta mass 6.8 kg, mam ułożoną dietę, lecz brak czasu na siłownię. Od razu piszę, że mogę się otłuszczać, wiem, że nie urośnie mi sama łapa ani rzeźba! Będę ćwiczył w domu hantlami 13 kg 3x w tygodniu różne partie. Jedyne pytanie jest takie: Czy na na wadzę pojawi się więcej KG. Inne odpowiedzi są dla mnie nie istotne, chodzi o masę / wagę a nie wygląd.
Pozdro

luzakkk
23-08-11, 20:30
jak bedzie dieta i mutant plus jakies tam cwiczenia jak napisales wyzej to napewno przybedzie pare kilo, tylko nie wiem czy bedzie to masa miesniowa czy bardziej tluszczowa, nie znam twojego orgnizmu i zaciecia do cwiczen i diety.

ale napewno cos tam przytyjesz w ciagu miesiaca

Gwido
23-08-11, 22:02
suple i dieta napewno dadza te kilogramy. ale 13kg hantle to mało jak chcesz mase zrobic. dokup złomu!

kitamo
23-08-11, 23:40
Jest sens robic kilogramy skoro nie bedzie to prawdziwa masa miesniowa ? chyba nie zamierzasz sluzyc jako balast.
Lepszy kilogram prawdziwej suchej masy, niz 10kg sadła.
Przy takich hantlach i treningach ktore z nimi mozesz zrobic odpusc totalnie tego gainera, nic on nie da bo nawet nie jestes w stanie przerobic tego co masz z pozywienia, no chyba ze stosujesz diete 1100kcal i chcesz dopchac sie gainerem ale to tylko strata kasy. Gainery dobre sa dla osob ostro cwiczacych ktorzy naprawde maja braki w diecie i musza gdzies dowalic te dodatkowe kcal.

luzakkk
23-08-11, 23:51
Jest sens robic kilogramy skoro nie bedzie to prawdziwa masa miesniowa ? chyba nie zamierzasz sluzyc jako balast.
Lepszy kilogram prawdziwej suchej masy, niz 10kg sadła.
Przy takich hantlach i treningach ktore z nimi mozesz zrobic odpusc totalnie tego gainera, nic on nie da bo nawet nie jestes w stanie przerobic tego co masz z pozywienia, no chyba ze stosujesz diete 1100kcal i chcesz dopchac sie gainerem ale to tylko strata kasy. Gainery dobre sa dla osob ostro cwiczacych ktorzy naprawde maja braki w diecie i musza gdzies dowalic te dodatkowe kcal.

przeczytaj jeszcze raz pytanie a najlepiej zawsze przed odpowiedzia

fallenursus
23-08-11, 23:59
Zjedz calego mutanta na raz i stan na wage.

luzakkk
24-08-11, 00:02
ale ma po pić czy na sucho?













:D

kitamo
24-08-11, 00:57
przeczytaj jeszcze raz pytanie a najlepiej zawsze przed odpowiedzia
I co takiego wynika z tego co kolega wyzej napisal ? co sie nie zgadza bo chyba powinienes przeczytac wypowiedz zanim zacytujesz ;)

1. chlopak cwiczyl
2. obecnie nie cwiczy
3. chce zrec mutant masa by zrobic mase <lol>
4. jebie go na mietowo czy bedzie to sadło czy woda

ten sam efekt moze uzyskac idac do mc donalda na miesiac i tam sie stolowac, przynajmniej lepiej smakuje niz mutant mass i na bank przypierdoli z 20kg w miesiac i to o wiele taniej.

luo
24-08-11, 09:12
Jak będziesz jadł 2x tyle co teraz i dojdzie do tego gainer to waga ruszy na pewno. Tylko nie wiem po co Ci smalec?

luzakkk
24-08-11, 13:15
pytanie bylo takie

Jedyne pytanie jest takie: Czy na na wadzę pojawi się więcej KG. Inne odpowiedzi są dla mnie nie istotne, chodzi o masę / wagę a nie wygląd.
Pozdro

a ty niepotrzebnie prawisz moraly, byle duzo i nie na zadane pytanie


I co takiego wynika z tego co kolega wyzej napisal ? co sie nie zgadza bo chyba powinienes przeczytac wypowiedz zanim zacytujesz ;)


ale spoko ze chciales pomoc.

kitamo
24-08-11, 18:34
Bo uwazam ze zadnej masy nie zrobi jak bedzie jadl tego gainera. Nawet nie jestem przekonany czy uda mu sie wyhodowac sadlo. Chyba ze tak jak fallen pisze zezre go calego na raz i stanie na wage. 2kg gainera = 1kg normalnego zarcia (mieso itp) albo i jeszcze gorzej.
Tak wiec jak ktos chce jesc gainery po to by robic mase i nie zalezy mu na masie dobrej jakosciowo gainer nic nie pomoze kompletnie. Jesli nie zalezy mu na masie miesniowej tylko tyle by wazyc wiecej i dobic te kilka KG to zamiast gainera lepiej zrec wiecej by zwiekszyc ilosc kcal dziennie, ale nie oplaca sie robic tego gainerem bo to czysta strata kasy.

kaabat
24-08-11, 22:09
Tylko ja kupiłem mutanta za 100 zł bo kolega kupił ale zrezygnował z siłowni. A po za tym jak ćwiczyłem, brałem odżywki itp to waga szła, przyrosty były a tkanka tłuszczowa nic jak złapałem brzuch to zawsze była sama skóra.
Nie mam skłonności do łapania tłuszczu, a ćwiczyć ćwiczę, tylko hantlom, zamiast sztangi robię jedną ręką 12/10/8 po 13kg a potem 2 ręką i jest trudno.

kitamo
24-08-11, 23:39
Jesli nie masz sklonnosci do lapania tluszczu to tez nie masz ich do lapania masy miesniowej, wiaze sie to pewnie z szybkim metabolizmem. Gainer przydatny jest wtedy gdy nie jestes w stanie dowalic niezbednej ilosci kalorii z normalnego pozwywienia. W innym przypadku nic nie da, bedzie to tak jakby namiastka normalnego jedzenia w formie szejka.
Bardziej przydatny by byl gdybys porzadnie cwiczyl bo to przyniesie wieksze profity w formie prawdziwego miesa a nie tylko wody i tluszczu.