PDA

Zobacz pełną wersję : lyka labs boldenon



artidks
22-08-11, 01:07
Witam czy ktos zna opinie tego preparatu? wiem ze mam go brac raz w tygodniu i pytanie czy moge zwiekszyc dawki
do np 2ml

fallenursus
22-08-11, 01:10
wiem ze mam go brac raz w tygodniu i pytanie czy moge zwiekszyc dawki
do np 2ml

wiek\starz/cel cyklu?
waga/bf%
przebyte cykle, szczegolnie ostatni +pct i kiedy skonczyles?

artidks
22-08-11, 01:15
wiek\starz/cel cyklu?
waga/bf%
przebyte cykle, szczegolnie ostatni +pct i kiedy skonczyles?

waga 60
mata 100 tab 10mg okolo 4 miesiace temu

fallenursus
22-08-11, 01:19
a co ci equipoise ma dac?

artidks
22-08-11, 01:21
[QUOTE=fallenursus;419894]a co ci equipoise ma dac?[/QU


co ma mi dac mase

fallenursus
22-08-11, 01:22
chyba cie posralo.
za jedzenie sie wez a nie sterydy bo nie masz zielonego pojecia. anawet smiem stweirdzic ze jestes leniwy bo nawet na zadane pytania nie odp. lepiej sobie poczytaj o diecie i podwieszone w tym dziala zanim cokolwiek w siebie wladjuesz. czytanie na twoim poziomie mysle ze zajmie ci tak ze 3 miesiace a wtenczas wpierniczaj ile wlezie.
serio dobrze radze.

artidks
22-08-11, 01:38
zielony moze tak ale nie leniwy he poprostu nie doczytalem pytania dieta jest na mase staz 1rok cel masa sorry ze dopiero tera

fallenursus
22-08-11, 01:48
60kg tolepiej zbys mial metr 50 bo to jakies nieporozumienie z ta metka chyba bylo. podjedz tak przez kilka dobrych miesiecy i wroc.
tylko nie prubuj mi wcisnac kita ze masz szybka przemiane materi.
A co do bolda to nieoplacalny w tym momencie wogole. bez testo sie nie bierze, a jak sie bierze to tylko dla kosmetyki przy niskim poziomie tluszczu.

artidks
22-08-11, 01:53
moze cie to dziwi i smieszy ale ma 182 i waze 60 kg diete juz od dawna mam juz nawet ja powiekszalem i efekty tego sa znikome juz nawet probowalem tabletek na poprawe laknienia zeby wiecej jesc ale tylko klop i klop wiec dla tego postanowilem ze sproboje z boldenonem

fallenursus
22-08-11, 02:03
cos zle jesz w takm razie. to dosc latwo naprawic.
wsuwaj co pol odziny, nie cale posilki bop nie dasz rady, cokolwiek, szejk, jakblko, kawalek kanapki cokolwiek. potem stopniowo zwiekszaj czas co pol godziny miedzy posilkami i zwiekszaj je objetosciowo az dojdziesz do 2,5-3h odstepow z pelnymi posilkami. jak nie dajesz rady jedz 4 glowne posliki i wzuc ze dwa gejnery wlasnej roboty -
lyzka miosu+kubek platkow+30 gram bialka+lycha masla orzechowego naturanlego wszystko do szejkera zalewasz woda i pijesz.
bazuj na wolowinie jak mozesz- dobry wypelniacz, chuda wieprzowina, cielecina, ryby, indyk i kurczaki. od czasu do czasu zarzuc watrobke, dodaj komplex wit b, olej lniany w kapsach lub omega 3 do kazdego posilku jakas dobra multi np Adam od Now Foods.
180-200gr bialka dziennie rozloz na posilki dodaj do 4rech ww, i zielone warzywa. to nie sprint tylko maraton.
po kilku tygodniach zbadaj wag i zwieksz podaz rzarcia zeby dalej szlo.

patrz jak ja wygladalem przy 64kg..strach sie bac..

http://www.e-gym.pl/attachment.php?attachmentid=2562&d=1263142311

lg team
22-08-11, 09:16
ty tak samo wygladasz przy 64, 50 czy 90 hihihih :)

Baloniarz
22-08-11, 09:27
A ten wiek w przedziale 16-19 ??