PDA

Zobacz pełną wersję : Endomondo i inne



kitamo
18-08-11, 09:21
czy ktos z was uzywa moze Endomondo lub podobnego oprogramowania podczas treningow (bieganie, jazda na rowerze czy silownia) ?
Interesuje mnie jakie jeszcze alternatywne programy tego typu znacie. W sumie z Endo jestem zadowolony ale nie oznacza to ze jest on najlepszy.

Jesli ktos nie zna tego typu softu a posiada telefon na androidzie to zapraszam do sprobowania bo znacznie pomaga uporzadkowac czasem grafik jesli chodzi o treningi.

przyklad:
http://www.endomondo.com/embed/workouts?w=mHiOiYAJnTM&width=950&height=600

flutebox
18-08-11, 20:57
test webera oblałbyś :), też korzystam z endomondo, jest jeszcze chyba my tracks dobry ale nie korzystałem.
P.S Szkoda, że to forum nie działa pod tapatalk

kitamo
16-10-11, 17:17
No coz takze bym chcial by forum dzialalo pod tapatalk.
Co do testu webera to wiesz, to co pokazale mto byl przyklad ;p) lepsze wyniki moge osiagnac jednak u mnie na osiedlu nie ma zbyt warunkow do biegania bo co chwile przecinam jakies skrzyzowanie i musze stac na siwatlach, i teren nie jest plaski co widac na wykresie :P

kitamo
16-10-11, 17:25
Fajnie by bylo gdyby tez byl dzial poswiecony aplikacjom przydatnym podczas cwiczen czy utrzymywaniu diety. Sporo jest tego zarowno dla telefonow jak i na samego kompa.
Obecnie testuje fajny soft ktory pomaga bardzo latwo i optymalnie dobrac jedzenie by ulozyc sobie diete, wlacznie z wbudowanym skanerem kodow kreskowych tak wiec nie trzeba samodzielnie liczyc produktow wystarczy chwile poustawiac i wszystko jest jak na tacy. Nawet wyszukiwanie po sklepie jest, wpisujesz sobie np Tesco, i odrazu pojawia sie lista dostepnych produktow posortowanych wg wartosci odzywczych ktora nas akurat interesuje. Ulatwia to nieco zakupy.
Przydal by sie dzial gdzie ludki mogly by dawac recenzje tego typu gadzetow.

kitamo
16-10-11, 19:51
http://fatsecret-licznik-kalorii.softonic.pl/android

http://zdjecia.pl.sftcdn.net/pl/scrn/97000/97395/calorie-counter-05-137x188.png
http://zdjecia.pl.sftcdn.net/pl/scrn/97000/97395/calorie-counter-06-321x535.jpg

Warto zobaczyc, bo bardz ofajna opcja dla tych ktorzy dzialaja na androidach.
Latwy w obsludze dziennik pozwala nam zliczyc szybko ilosc kalorii jaka spozywamy. Program bardzo intuicyjny i nie jest konieczna gramatura bo sa zaimplementowane gotowce w formie "1 kromka" "1 puszka" " 1 banan" itp
Wbudowany czytnik kodow kreskowych raczej bardziej sprawdzi sie za granica, jednak jest mozliwosc dodawania wlasnych produktow po zeskanowaniu.
Dobra baza wielu sklepow, w tym takze tych popularnych polskich wraz z ich asortymentem (wybieramy sobie biedronka i z listy kategorii przegladamy produkty).

Jedyny minus dla niektorych to fakt iz niezbedny jest net w telefonie/tablecie, jednak by baza byla aktualna to taki standard.

Bardzo fajnie dzieli posilki i wylicza dzienny bilans kaloryczny, wraz z podzialem na wegle, tluszcze i bialka.

program jest FREE z android marketu.

Micek185
16-10-11, 19:59
ja mam problem z zalogowaniem sie na android market ciagle mi zrywa połaczenie nie wiem jak sie zalogowac;/

fallenursus
16-10-11, 20:00
musisz miec six pack, inaczej dostepu do marketu niema.

Micek185
16-10-11, 20:30
przecie jest wstawiony w twojej relacji :( a androida dalej nie mam:(

kitamo
16-10-11, 20:44
A z jakiego to piekielnego urzadzenia korzystasz ze nie mozesz sie z marketem polaczyc ?

Micek185
16-10-11, 21:10
http://images.pasjagsm.pl/news/2010_06/sony-ericsson-xperia-x10-mini-pro-490.jpeg

miałem na stancji wifi korzystałem normalnie z lapopa,YT,net wszystko spoko ale z marketem nie mogłem "nawiązać stabilnego połączenia" aktualizacje opragromawania robiłem z poziomu komputera dalej nie moge,zakładałem nowe konto na google i nie idzie.

kitamo
16-10-11, 23:41
Sprobuj wyczyscic pamiec podreczna w sekcji APLIKACJE.
Ewentualnie mozesz sprobowac zrobic wipea calego telefonu czyli przywrocic do ustawien fabrycznych.

See below for the fix to the Android Os Market problem:

Go to your mobile phone settings:-

Settings -> Applications -> Manage Applications --> press menu and select "filter" then "All" -> scroll down to:-

"Checkin Service" then select "clear data"
"Download Manager" then select "clear data"
"Google Apps" then "clear data"
"Google Talk Service" then select "clear data"
"Market" then select "clear cache"

Go to your desktop computer/laptop and log into googlemail on line. When the googlemail home page displays click the link to change your email address from *@googlemail.com to *@gmail.com.

Then return to your mobile phone to reset your googlemail account
Click/touch on Settings -> Applications -> Manage Applications.
Scroll down to and Click on Google Apps.
Click on the button labelled “Clear data”
When prompted with “All information you’ve saved in this application will be deleted permanently”, click on OK
Click/touch on Settings -> Online Service Accounts -> Click Google -> setup gmail account e.g. fred.bloggs@gmail.com or open the Android Market and attempt to install an application -> you should now be prompted for your new credentials which should fix the problem.