PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w dobraniu środków na siłe



poczatkujący
16-08-11, 21:20
Od wrześia planuje zacząc cykl z ukierunkowaniem na siłe. Trenuje SW i nie zalezy mi na zwiększaniu masy mieśniowej ale jakies dotatkowe kilogramy nie beda problemem zresztą wszystko mozna regulować dietą. Co polecacie na taki cykl bo nie mam jakos koncepcji. Brałem już wcześniej raz mono, później do mono dorzuciłem AAKG i ostatni cykl był na GM z kofeiną. Jako uzupełnienienie diety mam tez gainera i białko a podczas treningów stosuje BCAA

Wiek:18
Staż:2.5 roku z przerwami
Cel cyklu: siła
Waga:77kg

MolderDist
17-08-11, 00:30
na rozwój siły to glównie musisz mieć odpowiedni trening

z suplementów nie ma nic typowo na siło i typowo na mase
wszystko się łączy

skoro masz limit w sw czy cos to nie chcesz gromadzić wody, wiec monohydrat moze byc nie właściwą formą, wiec weź inną np. orotan
duże dawki leucyny bedą wskazane

stack przedtreningowy, który doda energii na ciezki trening

poczatkujący
17-08-11, 14:25
Czyli leucyne radzisz dokupić dodatkowo czy zwiększyć dawke BCAA? Teraz biore 12g podczas treningu BCAA XTRA. Orotan stosować w taki sam sposób co mono? Zastanawiam się nad White Floodem, chyba że polecasz cos innego

ht
17-08-11, 15:03
jesli chcesz cos co nie ciagnie wody to zobacz sobie etyl ester kreatyne lub chlorowodorek kreatyny.

poczatkujący
17-08-11, 15:17
Co sądzicie o tym produkcie?
http://www.********.com.pl/fitmax-crea-mission-p-223.html

MolderDist
17-08-11, 21:53
Czyli leucyne radzisz dokupić dodatkowo czy zwiększyć dawke BCAA? Teraz biore 12g podczas treningu BCAA XTRA. Orotan stosować w taki sam sposób co mono? Zastanawiam się nad White Floodem, chyba że polecasz cos innego

Ja bym dodał samą leucyne dodatkowo, jeżeli oczywiście masz fundusze, dając nawet co jakiś czas między posiłkami pare gram np. 1,5 godziny po posiłku i 1,5 g przed kolejnym

nasili to anabolizm, czyli również będzie miało wplyw na siłe

sam tak robie, ja akurat stosuje Leucine Xtra, 10 g miedzy posiłkami daje 5 g leucyny i 2 g hmb.

orotanu możesz dawać z 8 g, czyli troszke mniej

poczatkujący
18-08-11, 01:12
W moim przypadku w jakich ilościach polecasz przyjmować leucyne? Ten orotan z fitmaxa do którego wyżej wkleiłem link będzie dobry? Nigdy nie brałem odżywek z tej firmy wiec wolę się upewnić

MolderDist
18-08-11, 03:01
jeżeli miedzy posiłkami to tak ze 3 gramy

jak dodatkowo przed/po treningu to 5 gram

z fitmaxa nie kupuje odzywek ale nie słyszałem negatywnych opinii wiec mozesz brac

poczatkujący
18-08-11, 20:55
Czyli ogólnie bedzie to wyglądać tak:
kreatyna 8 g dziennie
przed treningiem white flood
podczas treningow bcca 12g
2 razy po posilkach 1.5 leucyny
Dzieki za pomoc

poczatkujący
19-08-11, 16:41
beta alanine jak polecasz dawkowac? 2.5g przed i 2.5 g po treningu?

poczatkujący
19-08-11, 16:51
Jezeli bede bral beta alanine to dodatkowo mam tez kupowac jakis stack przedtreningowy. Jak tak to liczyc tez zawarta w nim beta alanine i brac mniejsze porcje samej beta alaniny?

poczatkujący
19-08-11, 23:36
Mialem zamiar kupic white flooda ale on zawiera beta alaniene, wiec co polecasz zamiast tego?

poczatkujący
20-08-11, 00:09
Akurat jestem teraz przy kasie wiec moge wydac dosc sporo. Wie lepiej kupic beta alaniene solo i cos innego niz white flooda czy jednak white flooda i do tego cos jeszcze. Narazie mam zamiasr kupic crea mission i bcaa z fitmaxa