PDA

Zobacz pełną wersję : co polecacie???



gustav21
11-08-11, 23:44
mam 22 lata staz 3 lata za soba cykl z mono i jablczanem chce wziasc cos z nowu narazie kupilem bialeczko i aminokwasy fa chce dokupic jakas kreatyne badz stack na oku mam cell pumpa Gaspari Nutrition Super Pump No-Xplode niewiem na co sie zdecydowac zalezy mi na suchej masie miesniowej ktora po zakonczeniu suplementacji utrzyma sie co polecacie moze cos innego??

myst0
12-08-11, 09:54
cell pump odradzam bo brałem i kicha totalna.... w sumie jestesmy teraz w podobnej sytuacji,po wakacjach robie cykl i nie wiem sam co zarzucić :D bo jest w ch.. opcji i sie zastanawiam teraz nad boosterem jakimś i stackiem do tego też białeczko i bcaa na 2 cykl weź sobie Xpand + mono - na mnie rewelka podziałało

Baloniarz
12-08-11, 18:40
Jakieś fotki będą, chętnie zobaczę kolege po 3 letnim stażu :)

luo
12-08-11, 22:51
witaminy+mono+izolat serwatki+amino
Oklepane, wiem.. ale działa

Z fa masz tanie mono, tylko nie wiem jak z jakością. Czy przytyjesz i co to będzie za masa to zależy głównie od tego jak się odżywiasz, także zwróć na to uwagę

sobczak
14-08-11, 11:05
to jaka bedzie masa zalezy jaka bedzie dieta :)
izolat? strasznie drogo wychodza teraz izolaty, ja osobiscie polecam c6 hiteca cena bardzo niska w stosunku co do bardzo wysokiej jakosci bialka, do tego masz tam wph wpi wpc
dobra tez jest creatine xplode olimpu- zajebista jakosc miesa po tym jest jak chcesz jakas zabaweczke do tego dozucic polecam sizeon gaspariego drogi ale wart swojej ceny

kitamo
14-08-11, 15:39
Kreatyna to kreatyna, nie na kazdego ta sama dziala dokladnie tak samo. Ile roznych kreatyn jadles ze tak tego xplode olimpu polecasz ?

sobczak
14-08-11, 17:27
uwierz ze duzo
xplode ma najsilniejsze formy kreatyny w skladzie

Baloniarz
14-08-11, 17:41
Najsilniejszą formą kret jest mono i jest to udowodnione kolego, najzwyklejsze, najnormalniejsze mono, reszta to pierdoły dla kasy.
Poczytaj troszkę na temat badań nad kreatyną to nie będziesz farmazonił takich bzdur. Sam jadłem jabłczany, orotany, magnapowery, estery i mixy, żaden nie działa tak jak stare poczciwe mono.

sobczak
14-08-11, 17:58
zalezy czy chcesz sie zalac woda czy zbudowac dobrej jakosci miesien
zwykly mono najwiecej wody zatrzymuje dlatego wydaje sie byc najefektywniejszy

luo
14-08-11, 18:22
więcej wody w mięśniach=bardziej anaboliczne środowisko

Baloniarz
14-08-11, 19:07
Nie przesadzajmy z tym zalewaniem wodą, na koksie jest wiele większa retencja i to jest retencja a na mono retencja, zalewanie wodą, dla amatora kreatyn może byc odstraszające ;p