PDA

Zobacz pełną wersję : Winstrol tabsy kiedy zaczynają sie pożądnie wkrecać?



Pawlos159
07-08-11, 10:54
Biorę już 12 dni wino tabsy popularnego BAŁKANA!!! I nic nie czuje.Nawet grama na sile nie poszlo. Dawki 40 mg dziennie . Waga 93kg . Ostatni cykl ponad 2,5 roku temu. Susta i wino. Do uzupełnienia diety aminokwasy , gainier i carbo. Jak brałem stary dobry CETABON to przy dawce 20 mg dziennie klepalo jak trzeba . UG to sie chyba do niczego nie nadaje. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

fallenursus
07-08-11, 15:38
ja tam wino czuje juz pod koniec 2ugiegi tygodnia. ale 40mg nigdy nie bralem...., to nie wiem.

Pawlos159
07-08-11, 16:14
To zobaczymy jutro. Będzie to już 13 dzień. Będę robił trening to się okaże. Wiesz 20 mg Cety trzepało jak trzeba i było już czuć pod koniec drugiego tygodnia . To te 40 mg powinno wymieść:). A jak nie to do kosza pujdzie:))

ht
07-08-11, 18:36
a jak ostrzegalem ze teraz balkan to polski wynalazek to nikt hateckieo nie sluchal:)

Pawlos159
07-08-11, 19:11
A Hatecki miał rację !!!!:))) Wracam do Atomica to jest najpewniejsze:)))

vold
08-08-11, 08:09
Głupoty gadacie brałem bałkana i działa najlepiej,

wino możesz spokojnie zwiększyć do 60mg dziennie przy tej wadze,

działanie odczówalne może być nawet po 3 tyg,

jak bierzesz samo wino to cudów nie bedzie chodz jakiś efekt musi być,

kiedyś brałeś ceta ale nie sam i nawet jak by nie działał to inne środki pomogły i było git więc nie ma co porównywać.

Pawlos159
08-08-11, 10:59
Wiem , że samo wino cudów nie zdziała. Ale Cete brałem tez solo i siła szła . Zobaczymy pobiorę do końca może się coś na sile ruszy :)

ht
08-08-11, 13:26
voldi to nie brales scantela albo atoma:) tamte winka by cie z butow wyjebaly skoro tak cie robil balkan. znajomy z naszego forum tez lykal clen balkana ktory mial byc kozak a mowi ze scantel go lepiej robi. balkan na dzien dzisiejszy to srednia polka jesli chodzi o soczki i z apteka to niema nic wspolnego.

vold
08-08-11, 13:38
atomica nie brałem ale scantela tak i to dużą dawke bez rewelacji,

cykl gdzie podawalem balkana skonczylem niedawno , działał świetnie i nie wierze że inny działał by lepiej ale wiadomo dawki były spore, chodz przyznam że nie byłem zwolennikiem dużych dawek wina ale dziadek falen tak zachwalał że musiałem spróbować i było git :)

vold
08-08-11, 13:40
Pawlos, jestem pewny że zmienisz na inne wino i nic Ci to nie da, brałeś kiedyś lepiej zadziałało, teraz na Ciebie działa słabiej i nic nie poradzisz taki jest ten środek zwłaszcza solo, zwiększ dawke :)

fallenursus
08-08-11, 14:09
Wino jak wino cza oprozniac flaszkami zeby sie nayebac...im wiecej flaszek tym wieksza faza.
Gruby chodzily ploty ze na koncercie Dody imprezowales..

vold
08-08-11, 16:27
Tak imprezowałem przy winie :)

MAXIMUS 2
08-08-11, 18:42
Ja tez zapierniczę wina minimum 80mg ed 50mg szot i 30mg ori ed bo 50mg żadnego szału na mnie nie zrobiło :)

Pawlos159
08-08-11, 20:06
Dziś na siłowni gadałem z kolegą , który wcześniej robił cykle, a teraz po 7 mieś przerwy od towaru poleciał na na samym suchym winie atoma które mu załatwiałem i przy wadze 97kg 40 mg dziennie klepało go jak trzeba.Tylko mnie coś podkusiło żeby zmienić:). Jeżeli jest dobry towar to niema znaczenia czy coś się wcześniej brało na wet głupie wino solo powinno coś klepnąć. I trochę siły zawsze powinno pójść .

fallenursus
08-08-11, 20:16
Jedni biora wino zeby kleplo.
Inni zeby rosnac.

g-kick
08-08-11, 20:29
mnie wszystko skrzypi na tym szajsie - wg mnie środek nie warty uwagi

vold
08-08-11, 21:36
Jeśli mogę doradzić to podjedz na tym winie miesiąc a potem zmień na inne i sam będziesz wiedział co jest grane, swoje doświadczenie jest najlepsze, osobiście nie mam nic do wina z atomica i ogólnie do tej firmy, brałem trena i był całkiem ok, kumpel brał propa i też działał nażekał tylko że bolesny, chodzi mi tylko o to że balkana brałem osobiście i naprawde byłem zadowolony a uwierz mi że mnie byle co nie rusza :)

Pawlos159
09-08-11, 07:33
Wierze Ci Wold :) W końcu jesteś moderatorem. Zamierzam tak zrobić . Jeżeli w tedy nie zadziała to trudno. Aczkolwiek każdy ode mnie z siłowni mówi ,że bałkan nie ma sobie równych. Ja również miłością do Atomika ich zaszczepiłem i też sobie chwalą:. Ja balkana pierwszy raz biorę .

MAXIMUS 2
09-08-11, 15:36
Wierze Ci Wold :) W końcu jesteś moderatorem. Zamierzam tak zrobić . Jeżeli w tedy nie zadziała to trudno. Aczkolwiek każdy ode mnie z siłowni mówi ,że bałkan nie ma sobie równych. Ja również miłością do Atomika ich zaszczepiłem i też sobie chwalą:. Ja balkana pierwszy raz biorę .

Kolego z towarem to tak samo jak z kochanka jak jesteś zadowolony z jej umiejętności to po co szukać innej wiem co mówię :)

Pawlos159
09-08-11, 16:23
I tu siekę kolego Maximus z Tobą zgodzę w 100 procentach:))

vold
09-08-11, 21:36
Maximus - najlepsza wypowiedz w tym temacie :)