PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna ile pić wody



maczeksriop
05-08-11, 15:44
Cześć

Powiedzcie mi jak to jest z tym piciem wody podczas brania kreatyny?

Co jeżeli nie będę pił tyle ile trzeba a jedynie litr dziennie i co w drugą stronę, jak będę pił dziennie powiedzmy 10 litrów. Dzięki!

kitamo
05-08-11, 17:45
koniecznie 9,5litra inaczej zemrzesz.

A tak na powaznie, to pijesz normalnie tak jak sie pije a nie ze na sile trzeba pic.
Normalne jest ze po kreatynie moze sie zwiekszyc ilosc wypijanych plynow, a to prowadzi do czestszego oddawania moczu. Wody akurat to sobie odmierzac do picia nie musisz, ale czy to na cyklu kreatynowym czy bez i tak warto jednak pic czesto wode ale nie na sile.
Nie wiem czy bez wmuszania w siebie jestes w stanie wypic tyle wody by zaszkodzila.

maczeksriop
05-08-11, 17:50
koniecznie 9,5litra inaczej zemrzesz.

A tak na powaznie, to pijesz normalnie tak jak sie pije a nie ze na sile trzeba pic.
Normalne jest ze po kreatynie moze sie zwiekszyc ilosc wypijanych plynow, a to prowadzi do czestszego oddawania moczu. Wody akurat to sobie odmierzac do picia nie musisz, ale czy to na cyklu kreatynowym czy bez i tak warto jednak pic czesto wode ale nie na sile.
Nie wiem czy bez wmuszania w siebie jestes w stanie wypic tyle wody by zaszkodzila.

no tak ale kreatyna zatrzymuje wodę w organizmie, prawda i przez to buduje mięśnie. Nie mam racji ?

kitamo
05-08-11, 18:02
poczytaj o kreatynie i jej zastosowaniu zanim zaczniesz brac.

luo
06-08-11, 18:25
Przecież kreatyna nie buduje mięśni;) tworzy tylko "bardziej anaboliczne środowisko"
wody zawsze trzeba pić dużo, z kreatyną czy bez. Staraj się pić najmniej 3-4 litry wody

kitamo
06-08-11, 18:40
mam wrazenie ze wiele chodzi osob po swiecie ktore mysla ze zjadajac kreatyne odrazu miesnie rosna :/
Jak ktos cwiczy ostro, duzo zre i nie opierdala sie to kreatyna potrafi nawet i zwiekszyc i siłe i mase pewnie z 15%.
Ale jak ktos sie opierdala to bedzie 0,000001%

Demonek
10-08-11, 12:12
Dziennie wypijam ok. 2L wody przy 175cm i 80kg wagi (nie jestem gruby). Nie ma takiego baciora żebym wlał w siebie więcej. Co Wy, wielbłądy jesteście :)?

kitamo
10-08-11, 12:19
Jestes pewien ze tylko tyle wypijasz. A zupu zjadasz w ciagu dnia ? To tez sie liczy jako uzupelnienie plynow.
Ogolnie 2 litry plynow (czy to czysta woda czy sok, czy herbata) to ja juz w pracy wypijam i to na luzie.

Z samego parowania w ciagu upalnego dnia ubywa z organizmu tyle plynow ze szok ;) a co tu mowic powiedziec jeszze jak ktos aktywnie spedza caly dzien.

luzakkk
10-08-11, 12:25
osoby cwiczace rekreacyjnie powinny wypijac minimum 3l/dzien, bo to wlasnie woda podkreca metabolizm m.in.

Demonek
10-08-11, 13:33
Jestes pewien ze tylko tyle wypijasz. A zupu zjadasz w ciagu dnia ? To tez sie liczy jako uzupelnienie plynow.
Ogolnie 2 litry plynow (czy to czysta woda czy sok, czy herbata) to ja juz w pracy wypijam i to na luzie.

Z samego parowania w ciagu upalnego dnia ubywa z organizmu tyle plynow ze szok ;) a co tu mowic powiedziec jeszze jak ktos aktywnie spedza caly dzien.

Tak, ze wszystkim mi wychodzi ~2L (zup nie jadam). Co ciekawe, nawet jak się pocę jak świnia na ćwiczeniach to zwyczajnie nie chce mi się pić. Wbijam wtedy z 0.5L wody ale mocno wmuszam.

kitamo
10-08-11, 13:50
No to nie wymuszaj tylko popijaj. Robisz seryjke i bierzesz 2 łyki. Wode trzeba popijac a nie wypelniac nia zoladek ;)