PDA

Zobacz pełną wersję : srodek klaty z hantlami



Gwido
31-07-11, 21:27
Siemanko.
Jak cwiczyc wyciskanie hantlami zeby poszlo mi na srodek klaty? ze sztangą ta wiadomo wąski chwyt, ale chodzi mi o hantle. mam je złapac gryfami rownolegle do tułowia czy jak? z hantlami wiekszy zakres ruchu wiec tak pytam..:surprised:

.rocky
31-07-11, 21:53
na srodek to gdzies widzialem ze kolo robil młotkowo stykajac te hantle ze soba rownolegle jak przy ruchu T-bar tylko wiadomo przeciwny ruch

fallenursus
31-07-11, 21:56
Mozesz robic tak jak napisales.

Gwido
31-07-11, 22:03
ok. tylko hantle opuszczac na klate czy tak przy sztandze - za klatke

D3
31-07-11, 22:40
ze skrętem przy wyciskaniu sztangielek na płaskiej.

Gwido
31-07-11, 22:46
sztangielki wyciskam na skosnej. czyli w koncowej fazie ruchu gryfy rownoległe tak?

fallenursus
31-07-11, 23:26
nie musisz przekracac.
wystarczy ze bedziesz sie skupial na srodku klatki wyciskajac uchwytem mlotkowym, moze byc na szerokosc barek.

silnymat
01-08-11, 17:23
wykonując często rozpiętki szybko uwidocznimy przedziałek między lewym i prawym mięśniem klatki piersiowej.
trzymamy hantle nachwytem, kciuki w górę.
Maksymalnie odwodzimy ramiona wolnym ruchem, a następnie przywodzimy je. Trzymając hantle w górze prawie je zderzamy ze sobą.możesz dodatkowo napinać mięśnie klatki piersiowej.


Inne warianty:Można robić rozpiętki na ławce skośnej (skos w dół angażuje dolne partie mięśni klatki piersiowej, skos w górę - górne partie mięśni klatki piersiowej).

alder
02-08-11, 02:43
chwytem młotkowym tak jak kiedyś Arus zapodał

wchodzi niemiłokurwasiernie