PDA

Zobacz pełną wersję : Lipo - co najlepsze na zwalczenie?



luqkash
28-07-11, 21:52
Jakie ćwiczenia są najlepsze na lipomastię? Po za pompkami.

Emesto
28-07-11, 22:16
Starać sie nie jeść na noc, najlepiej od 18- 19 nie ruszać jedzenia, no i dużo ćwiczyc klatke, może zakup jakiegoś stacka byłby dobrym pomysłem i wtedy pakować. Niestety dużo osób myśli ze ma lipo a się myli ;)

dirtyhaus
28-07-11, 23:28
Yyy, nie jeść po 18? Jak chodzę spać przykładowo po 2 to mam przez 8h nic nie jeść? Głupoty piszesz!

Emesto
29-07-11, 07:56
Sam nie wiesz o czym piszesz :) pierw poczytaj potem sie czepiaj. To jest dobre rozwiązanie żeby nie jeść nic po około 18-19 do rana. A jak się kładziesz spać o 2 to Twój problem, Ci co ćwiczą zapewne wcześniej sie kładą, rano trzeba wstawać przygotować odżywki niektóre przed śniadaniem.

Jakbyś miał Lipo to byś zapewne nie pisał takich głupot tylko dostosował się do rad.

dirtyhaus
29-07-11, 10:01
Pff, niektórzy pracują na noce i nie każdy ma wakacje, uwierz. Ja polecam ostatni posiłek węglowodanowy o niskim IG 3-4h przed snem i godzinę przed coś co zawiera białko wolno wchłanialne. Takie pisanie, żeby nic nie jeść po 18 nadaje się dla forum dla kobiet które chcą szybko schudnąć a nie tu.

luo
29-07-11, 10:17
Wrzuć foty, czujesz ból jak je dotykasz?

Patriot
29-07-11, 11:58
Starać sie nie jeść na noc, najlepiej od 18- 19 nie ruszać jedzenia, no i dużo ćwiczyc klatke, może zakup jakiegoś stacka byłby dobrym pomysłem i wtedy pakować. Niestety dużo osób myśli ze ma lipo a się myli ;)


:D no to dojebałeś


pokaż fotki
możliwe, że jesteś 'za tłusty' i musisz zrzucić parę zbędnych kilogramów i jeszcze jedna sprawa ile masz lat bo to dosyć istotne ? ;)

SlavO
29-07-11, 23:25
Można jeść po 18-19, to już zależy o której kto idzie spać. Generalnie chodzi o to, żeby ostatni posiłek był ok. 2-3 godz przed snem, oraz powinien to być posiłek w miarę lekki.
Mówią, że nie jeść po 19...bo większość chodzi spać około 22, nic więcej.

Jeżeli idziesz spać o 2 w nocy to po 12 już nie jedz.

luo
30-07-11, 11:20
Jeżeli idziesz spać o 2 w nocy to po 12 już nie jedz.
jakiś absurd, to jak Ty kwa chcesz rosnąć???

Micek185
30-07-11, 13:02
Starać sie nie jeść na noc, najlepiej od 18- 19 nie ruszać jedzenia, no i dużo ćwiczyc klatke, może zakup jakiegoś stacka byłby dobrym pomysłem i wtedy pakować. Niestety dużo osób myśli ze ma lipo a się myli ;)


jakiś absurd, to jak Ty kwa chcesz rosnąć???

Prosze Cie nie udzielaj odpowiedzi na pytania o których nie masz zielonego pojęcia.

do autora najlepiej daj swoje zdjęcia klatki inaczej nikt ci nie pomoże trzeba określić czy naprawde masz lipomastię,a później szukac rozwiązania.

kitamo
30-07-11, 13:09
O ile sie orientuje to na lipo trzeba tylko systematycznie cwiczyc klatke a nie glodzic sie na wieczor. U mnie tez cyc wygladal nieciekawie. Troche schudlem, klatka sie podpompowala , nabrala mięsnia i wyglad diametralnie sie zmienil.
Poza pompkami jak nie masz dostepu do silowni sprobuj przenosic ciezar za glowe leżąc (ciezar nie musi byc duzy cos porecznego w domu znajdzesz) ugiecia na poreczach. Wszystko zalezy od teg oczy masz dostep do silowni czy raczej ma to byc domowy workout bez sprzetu.

fallenursus
30-07-11, 14:28
http://buytopdietpills.com/images/prodimg/lipo-6-black-hers.gif

:)



a teraz serio bierz sie do treningow!

Micek185
30-07-11, 23:06
zdjecia.

SlavO
30-07-11, 23:23
jakiś absurd, to jak Ty kwa chcesz rosnąć???


2 godz przed snem tyczy się przeciętnego Kowalskiego, ale w tej chwili także i jego (autora).
Ty sobie jedz i 10 min przed snem, lecz on ma problem albo z lipo albo z tłuszczem więc jeśli chce to zniwelować to i on musi trochę ograniczyć się z jedzeniem na noc + trening oczywiście.

fallenursus
30-07-11, 23:36
Juz nie piszczcie gupot jeden z drugim. Moze nawet przed snem zjesc. Zalezy tylko co.

luo
30-07-11, 23:56
Slav0, nie myl lipo z gino. Lipomastia to jest przecież nagromadzony koło sutków tłuszcz/ ew na większej powierzchni klaki, przez co wygląda to jak wygląda. Redukcja z tren siłowym zazwyczaj pomaga. Gino to już przerost gruczołu sutkowego(gruczoł jest twardy) powodem jest zaburzona gospodarka hormonalna, dlatego wystepuje też czasami u młodych chłopaków. Poprawcie mnie o ile się mylę

kitamo
31-07-11, 10:05
No mylic to sie nie mylisz. Jak sut jest powiekszony, twardawy i pobolewa przy scisnieciu to moze oznaczac gino. Jak jest miekko i tlusto to lipo.
Trzeba cwiczyc i tyle. Jak to lipo to z czasem zacznie znikac, jak gino to raczej nic sie nie zmieni. Cwiczyc i cwiczyc, nie ma zlotego srodka i kombinacji na to by od reki pozbyc sie problemu.

Kolega moglby zdjecia pokazac bo zaraz wyjdzie na to ze to ani nie gino ani nie lipo - sie naczytal i przewrazliwiony jest bo sutek troche wisi ;)