PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na 5 - miesięcy



dyrty
27-07-11, 00:15
Witam , myślę o jakim cyklu na 5 -6 miesięcy środki jakie bym chciał użyć to prop/tren/wino lub coś innego jeżeli zaproponujecie ale nic z długich estrów dla tego pytam czy jest możliwość jechać tyle czasu na krótkich jak by to wyglądało ?

Pusia
27-07-11, 01:50
http://www.e-gym.pl/showthread.php?199-Zanim-zadasz-pytanie!

a zjeby za pomysl dostaniesz od panow z zielonym kolorem :)

grzesiek k
27-07-11, 07:30
domyslajac sie po srodkach pewnie interesuje cie wycinka,czemu az 6 miesiecy chcesz ciagnac to na krotkich estrach?no i czemu nie interesuja cie długie?dieta jest?odzywki?napisz stary cos o sobie staz,wiek,waga i wymiary

lg team
27-07-11, 07:56
ciezko by to wygladalo przez tyle czasu

dyrty
27-07-11, 10:02
Nie chciał bym długich estrów bo mnie podlewają strasznie i już niezależnie od diety , i nie będę odpowiadał na pytania typu czy mam diete pewnie że mam kur... A powodem jest to że chciałem wystartować na zawodach i wole nie ryzykować z długimi co trzymają po 4 miesiące , może coś zaproponujecie

lg team
27-07-11, 11:38
napisz stary cos o sobie staz,wiek,waga i wymiary

↑↑↑↑↑↑

fallenursus
27-07-11, 12:04
I wstaw foty.Jak pod zawody to ten cykl styknie trzy miechy.kiedy zawody?

dyrty
27-07-11, 12:16
Zawody po koniec marca staż 5 lat waga na dziś dzień 84kg niski bf no taki że widać na nogach żyle :D i nie wiem jak to rozplanować bo chce polecieć zmasować a potem redukcja i też było by fajnie polecieć na propie tą redukcje , fot nie mam niestety .

vold
27-07-11, 14:08
Ja jechałem chyba z 5 miesięcy na krótkich, tren, prop, wino, oxa, całkiem ok.

vold
27-07-11, 14:11
1 - 22 tyg prop
1 - 6 tyg npp (lub bez npp)
5 - 11 tyg tren
13 - 23 tyg wino.

grzesiek k
27-07-11, 15:32
1 - 22 tyg prop
1 - 6 tyg npp (lub bez npp)
5 - 11 tyg tren
13 - 23 tyg wino.
cykl fajny,chociaz npp chyba zbedne no ale wedle uznania usera,22tyg na propie szmat czasu dawki bedziesz musiał podbijac od 10tyg bo na stałej dawce nie obleci

dyrty
27-07-11, 15:44
Coś takiego było by si tylko jak z odblokiem po takim długim cyklu

lg team
27-07-11, 16:34
npp i tren jest dlugo wykrywalny wiec jesli juz chcesz cos w ten desen to zdobadz silabolin, czyli jesli chcesz dlugo ciagnac cykl i uniknac kontroli to celuj w te srodki

-prop
-oxa
-winko tab

ujdzie jeszcze halo, winko inj i masteron

dyrty
27-07-11, 19:33
lg team co ty byś radził bo fakt tren to tak 5 miechów trzyma albo i więcej to odpada czyli jak byś to zrobil prop inko oxa czy coś jeszcze ?

lg team
27-07-11, 21:12
napisz stary cos o sobie staz,wiek,waga i wymiary

+ cel

bez tego nie ma gadki

dyrty
27-07-11, 21:42
pisałem już staż 5 lat , wiek 23 wymiarów nie znam , waga 84 niski bf . cel jest taki że chce sie przygotować pod zawody na marzec i chce polecieć masę od września a od stycznia redukcja i chce pod to dobry cykl najlepiej z krótkich estrów bo reszta jest długo wykrywalna a nie chce żadnej muki

ht
27-07-11, 22:03
kolego jesli to zawody szersze ranga to proponuje ci zebys wbil sie do ktoregos z czolowych kulturystow. z tego co wiem to wiekszosc z nich prowadzi indywidualne konsultacje. pomoga ci z dieta, trenigiem i soczkami. pierwszy raz samemu do zawodow ciezko samemu sie przygotowac zeby idealnie wbic sie z forma.

dyrty
27-07-11, 23:23
no wiem że na pewno by to pomogło ale niestety takie konsultacje kosztują a u czołowego kulturysty tym bardziej ten hajs zawsze może puść na przygotowania samemu na pewno trudno ale może by coś z tego wyszło

fallenursus
28-07-11, 02:43
piec miesiecy to za malo na masowanie i wycinanie w tym samym cyklu. bezsens zupelny, jak i caly cykl z krotkich estrow, lipidy beda zjebane ostro. ale skoro krotkie estry to moze ja bym zaproponowal cos takiego.
1-4 antek 50/75/100/125
3-7 meta 40mg
8-15 win inj 50 a nawet 75 ed
14-18 masteron 100eod
19-20 masteron 150 eod
1-6 prop 100eod
7-15 prop 150mg-200mg eod powienienes wyczuc jak ci idzie z taka dawka wina bo ono tez ci przytlumi aromatyzacje
16-17 prop 100eod
18- prop 50eod
19 prop 25mg eod
1-18 hcg 250iu c3d
jak nie rozumiesz czemu taki cykl odpusc go sobie i wybij z glowy masowanie i wyrzynanie w jednym na piec miesiecy przed zawodami. do mastera mozna dodac oxe . szmalcu na to musisz miec kupe. twoje libido pod koniec pujdzie wpizdu, kiedy dokladnie masz zawody, bo przydalo by sie wrzucic jakis inhibitor aromatazy.
o takich sprawach jak oslony na watrobe(i nie mam tu namysli silimariny) manipulacja mikroskladnikami,kaloriami, podczas zmiany srodkow i calym bajzlem z ucinaniem wody pod koniec uwazam ze w tym momencie powinienes miec w malym palcu.

lg team
28-07-11, 08:31
dobry cykl, jednak dalbym propa do 8tyg i dopiero podbil do 150mg albo caly okres podzelil na 3 okresy i podbijal o 25mg,
oxa jak najbardziej

D3
28-07-11, 08:49
Z ciekawości jakie to zawody są w marcu (nie chcę mi się google'ować)? Możesz uchylić rąbka tajemnicy?

fallenursus
28-07-11, 13:55
dobry cykl, jednak dalbym propa do 8tyg i dopiero podbil do 150mg albo caly okres podzelil na 3 okresy i podbijal o 25mg, oxa jak najbardziejznaczy caly czas podbijac az do konca? Raczej jak ma zamiar ubrac thongi na scene osobiscie bym ucinal w koncowek fazie na kozysc anabolikow. Dlatego nawet hcg ktore tez aromatyzuje choc w tych malych dawkach nie powinno byc z tym problemow. Cykle dla sceniakow nie sa wogole "zdrowe""...tymbardziej ze pct dopiero po zawodach jeli wogole ktos zamierza robic....jak juz wyzej napisalem 5miesiecy na mase i ciecie to lekka pomylka..mozna jeszcze motyw z samym propem i ostatnie 10tyg grube dawki wina i oxy +t3 i clen ostatnie 6...

dyrty
28-07-11, 14:07
Da tego się pytałem bo sam miałem wątpliwości czy coś takiego jest możliwe , myślę że jak już to pojadę masę na odżywkach , a redukcja na propie i tyle i tak powinna być dobra forma o ile się zdecyduje na występ .

lg team
28-07-11, 20:02
znaczy caly czas podbijac az do konca? Raczej jak ma zamiar ubrac thongi na scene osobiscie bym ucinal w koncowek fazie na kozysc anabolikow. Dlatego nawet hcg ktore tez aromatyzuje choc w tych malych dawkach nie powinno byc z tym problemow. Cykle dla sceniakow nie sa wogole "zdrowe""...tymbardziej ze pct dopiero po zawodach jeli wogole ktos zamierza robic....jak juz wyzej napisalem 5miesiecy na mase i ciecie to lekka pomylka..mozna jeszcze motyw z samym propem i ostatnie 10tyg grube dawki wina i oxy +t3 i clen ostatnie 6...

nie do konca, ale przy nasty tyg krotkiego estra testo mozna podzielic na 3 etapy gdzie w kazdym podbijac dawke minimalnie a przy koncowce zejscie jak podales :)