PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningowy i dieta



mlody511
25-07-11, 20:15
Witam jestem nowy tu na forum tak samo jak na siłowni. Więc proszę tu was doświadczonych o stworzenie dla mnie planu treningowego i dietę tzn. chodzi mi o powiedzenie co powinienem jeść w szczególności, czego jeść mniej (choć już jem bardzo dużo). Planuje chodzić na siłownie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Ćwiczyłem troszkę przed w domu(pompki z uchwytami do obracania rękoma, gumy i inne ćwiczenia domowe). No ale dobra teraz coś bardziej o mnie co na pewno bd wam potrzebne przy układaniu: mam 16lat, 170cm wzrostu:/ i 54KG. Jestem dość niski i boję się czy czasem nie zahamuje mi wzrostu a wy jak myślicie? a co do treningu chodzi mi o sam schemat jakie ćwiczenia po kolei kiedy na co i jak one wyglądają powiedz jak je się wykonuje. A Kg dobiorę sobie sam.

Baloniarz
25-07-11, 20:45
jak to mawiają forum kopalnią wiedzy, poszukajcie a znajdziecie,

ps. nie lubię leserów :)

mlody511
25-07-11, 20:53
Nie jestem leserem...po prostu chce coś dobrego na szybki wzrost masy mięśniowej i siły. A jak mówiłem nowy na forum.

Baloniarz
25-07-11, 20:58
Ja też nowy i umiem szukac zanim napisze do starszych stażem forumowym kolegów o cokolwiek :)

Damianpfighter
25-07-11, 21:07
Ziomek masz wszystko w tematach podwieszonych nie rób mi kłopoty bym kopiował linki tutaj , bo Ty sobie nie poradzisz. Panie zlituj się!

fallenursus
25-07-11, 21:15
Pozycz stowe.

mlody511
25-07-11, 21:17
No niby są ale napisałem że nie wiem co znacza dane nazwy ćwiczeń. dlatego prosze was a jak nie którym się nie chce to niech nie nabijają sobie postów.

fallenursus
25-07-11, 21:25
Musze nabic do 20 000W dziale dieta masz podwieszone tematy szczegolnie te gdzie pisze- lojezu jeztem chudy pomozcie!!Lub cokolwiek zwiazanego z masowanie. Przeczytaj powoli bedziesz w stanie ulozyc.dieta ppd siebie potem ci ktos bardziej kompetentny w razie awari naprawi.Tak samo w dziale trening.Chyba ze pozyczysz stowe.

mlody511
25-07-11, 22:16
nie mam pieniędzy.

Patriot
25-07-11, 22:24
No niby są ale napisałem że nie wiem co znacza dane nazwy ćwiczeń. dlatego prosze was a jak nie którym się nie chce to niech nie nabijają sobie postów.

których dokładnie nie rozumiesz? wpisujesz w youtube i masz wszystko, a jak masz jeszcze jakieś wątpliwości dokładniej co do techniki to pytaj tutaj
idziesz na profesjonalną siłownię ? jeśli tak, to najlepiej będzie jak zapytasz instruktora, nie dość że ci pokaże dokładnie co i jak to jeszcze będzie nadzorował czy dobrze to robisz.
wzrostu nie zahamuje, ale tylko pod warunkiem że będziesz wykonywał wszystkie ćwiczenia poprawnie technicznie, inaczej sobie zrobisz krzywdę
po kolei jak masz robić ? zawsze zaczynasz od największej partii mięśniowej, później co raz mniejsza itp
cztery razy w tygodniu, więc trening możesz rozłożyć np tak:
pon nogi
wt klatka + biceps
śr wolne
czw plecy
pt barki + triceps
weekend odpoczywasz

na nogi powinno Ci wyjść z hmm 25serii + łydki
na triceps i biceps od 6 do 9, barki klatka 10-13, plecy 14-16
to takie ogólniki, bo narazie nie wiesz jak na Ciebie reaguje trening, ale zawsze należy zacząć od podstaw żeby poznać swoje ciało, a do tego dochodzi się latami :)

fallenursus
25-07-11, 22:59
nie mam pieniędzy.
a ty myslisz ze dietka to friko? jak mamuni powiesz co masz jesc zeby przytyc, to cie wysmieje i dalej bedziesz na zupkach, kotlecikach mielonych z wieprzowiny salaty ze smietana i cukrem i jogurcikach...


i widzisz , przez ciebie zglodnialem teraz i az musialem wypic bialko z platkami i maslem orzechowym.