PDA

Zobacz pełną wersję : Budowanie rzeźby plus drobna korekcja postawy



sushim
23-07-11, 22:51
Witam,
Domyślam się że podobnych tematów było już kilka ale mam kilka pytań temu zakładam nowy.
W zimę z kolega chodziłem na siłkę w sumie tak dla zabicia czasu bez większego planu teraz przez miesiąc bo tak pozwala mi czas chciałbym zafundować sobie dosyć intensywny codzienny trening aby zbudować sylwetkę wakacyjną;) trochę już późno ale zaczynam:) ważę jakieś 80-82kg i mam 182cm klatka trochę wystaje ale bez szału, gruby strasznie nie jestem ale chce ukształtować jakoś rozsądnie swoje ciało. Mam wrażenie że delikatnie się garbie temu wymyśliłem sobie że rano będę chodził na basen żeby to zlikwidować a popołudniu na siłownie będę kształtował sylwetkę. Możecie podpowiedzieć mi jak ułożyć plan żeby się nie spalić po dwóch dniach tylko żeby to przyniosło jakieś efekty i czy w ogóle jest sens robić tak jak powiedziałem. Diety żadnej nie zamierzam stosować mogę dostosować się najwyżej porami jedzenia;)
Liczę na cenne porady
Pozdrawiam

fallenursus
23-07-11, 22:56
Witam,
Domyślam się że podobnych tematów było już kilka
chciałbym zafundować sobie dosyć intensywny codzienny trening aby zbudować sylwetkę wakacyjną ,żeby się spalić ,wiem ze nie ma sensu robić tak jak powiedziałem. Diety żadnej nie zamierzam stosować
Liczę na cenne porady
Pozdrawiam

ja to tak odebralem.
mnie nie warto prowokowac.

sushim
23-07-11, 23:13
nie rozumiem gdzie popełniłem błąd, sory
możesz mi jaśniej to powiedzić;)

fallenursus
23-07-11, 23:24
ze jaksie zabierasz do tego jak pies do jeza to lepiej poprzestan na tenisie.

sushim
23-07-11, 23:34
być może, temu właśnie napisałem ten post żeby ktoś mi pomógł sie w tym odnaleźć

fallenursus
23-07-11, 23:39
to nie ma hop siup. to maraton a nie sprint. maraton z jedzeniem, samozaparciem. odstawienie wszsytkiego co uwazasz za codzienne i normalne.
zdolny jestes na takie wyzeczenia?

sushim
23-07-11, 23:42
chce przez en miesiac zbudowac jako takie podstawy a potem to kontynuować tylko mniej intensywnie
ale nie chce też jakiejś wyżyłowanej sylwetki tylko tak troche bardziej atrakcyjną

Pumbas
23-07-11, 23:53
Jako takie podstawy można zbudować powiedźmy w 2 lata (o ile nie sięgasz po koksy, częste przy sezonowym podejściu). W miesiąc możesz co najwyżej przygotować organizm (mięśnie,stawy) na jakiś plan treningowy.
Jak wychodzisz z założenia że chcesz ćwiczyć mniej intensywnie, to ćwicz jakimś gównem co podpowie ćwiczący 'mniej intensywnie' (co to w ogóle znaczy??) kolega, efekty będą jakie będą.. bo tutaj raczej większość ma zupełnie inne nastawienie do treningów, więc nikomu się nie będzie chciało rozpisywać niczego.. może jakieś fora fitness są, nie wiem.

sushim
23-07-11, 23:58
koksow żadnych nie chce
to od czego powinienem zacząć??

DTX
24-07-11, 00:28
Od podstawy czyli diety. Później znajdźsobie jakieś trening ogólnorozwojowy, który pozwoli Ci się przygotować do intensywniejszego wysilku.