PDA

Zobacz pełną wersję : Fiat Punto2 1,8 benxyna HGT ABATRH 135km



MAXIMUS 2
23-07-11, 20:52
Witam Mam pytanko bo chce go kupić synowi i pytanie miał ktoś do czynienia z tym modelem punto to ja znam ale nie z takim motorem z góry dzięki.

fallenursus
23-07-11, 20:58
wlosi sie jedeynie nadaja do robienia makaronow i garniturow.
takie moje zdanie.

MAXIMUS 2
23-07-11, 21:05
wlosi sie jedeynie nadaja do robienia makaronow i garniturow.
takie moje zdanie.

Ty to zaraz nie kupie gówniarzowi Audi albo BMW niech zarobi własnymi rękoma i tak duży ukłon robię dla niego bo ja od ojca to tylko kopniaka by mógł dostać :)

fallenursus
23-07-11, 21:07
to kup mu honde. przynajmniej nie bedzie sie psuc.

MAXIMUS 2
23-07-11, 21:11
to kup mu honde. przynajmniej nie bedzie sie psuc.

Japończycy są dobrzy w origami ha ha nie no na serio on chce ten to ja co mam mu na siłę wciskać :)

Miskowiec
01-08-11, 09:04
wlosi sie jedeynie nadaja do robienia makaronow i garniturow.
takie moje zdanie.

To się bardzo mylisz :) Włosi SŁYNĄ z motoryzacji (Ferrari , Lambo). Do niedużych pieniędzy też jest w czym wybierać , Alfa GTV albo Fiat Coupe to dziś już kultowe samochody.
Maximus nie słuchaj stereotypów , moim zdaniem takie auto dla młodego człowieka jak najbardziej tak.

rafio83
01-08-11, 12:23
Alfa GTV albo Fiat Coupe to dziś już kultowe samochody.
Obydwa palą kosmiczne ilości paliwa i pierdolą się co chwila.... Nie przyrównuj alfy do lambo czy ferrari!

Miskowiec
01-08-11, 23:45
Przed alfą i fiatem napisałem : "Do niedużych pieniędzy też jest w czym wybierać" , tak więc nie widzę tu żadnego przyrównania. Po prostu wymieniłem włoskie samochody godne uwagi które są dowodem na to że Włosi mają pojęcie o motoryzacji.. Miałeś kiedyś fiata coupe lub GTV że piszesz że się pierdolą czy po prostu powtarzasz to co ktoś Ci powiedział ? Ja miałem 2 egzemplarze coupe (2.0 R4 16v i 2.0 R5 20v) i jakoś mi się nic nie "pierdoliło" a jedyne pieniądze które w nie ładowałem to części eksploatacyjne które zmienial bym w każdym samochodzie. Nie wiem też co znaczy "kosmiczne" spalanie - oba paliły mi około 12l po mieście i 8-9 na trasie , czyli tyle co przeciętne auto z takim silnikiem z tych lat (nie ważne czy te o których pisałem czy honda crx czy vw corrado)

rafio83
02-08-11, 08:15
Miałem trzy fiaty i tak szybko jak je kupowałem tak szybko je sprzedawałem.... Nigdy nie zszedłem poniżej 15L kolego! (jesteś chyba pierwszą osobą której Coupe pali 12L a uwierz znam sporo posiadaczy tego modelu)

Miskowiec
02-08-11, 09:35
www.fckp.pl <-------- Forum fiata coupe na którym troszkę się udzielałem . Zapytaj o spalanie i zobaczymy kto ma rację. I napewno nie jestem pierwszą osobą której ten samochód tyle palił , wersje 1,8 paliły nawet mniej. Jeszcze kwestia tego jak używasz samochodu. Owszem nieraz paliło i 17 czy 18 ale ja mówię o normalnej spokojnej jeździe. Jakie wersje miałeś tych fiatów?

Karagel
26-08-11, 00:14
Jak dalej myslisz czy kupic fiata to ja polecam na poczatek na pierwsze auto sam fakt ze sa tanie czesci chyba wystarczy :) a nawet jest duzo zamiennikow

mifal
28-08-11, 14:30
jesli temat nadal aktualny wczoraj ogladalem program na temat tego auta..nawet go zachwalali..ale jak na pierwsze auto to bym sie zastanowil..maly szatan z niego jest i dla niedoswiadczonego kierowcy nie polecali:)

MAXIMUS 2
28-08-11, 15:33
Nie kupiłem tego Fiata miał tak wymieszane w dupie że ojoj kupiłem mu Nissana Almerę N16 ale ja wybierałem :0

fallenursus
28-08-11, 15:44
Mam juz drugiego nissana. Jednego rozjebalem na slupie ten drugi to raczej by rozjebal slup ale zaden sie nie pierdolil.

luo
28-08-11, 16:56
Almerą jeździłem, b.fajne auto