PDA

Zobacz pełną wersję : Shotgun + Horse Power?



Petryk5
22-07-11, 09:03
Witam!
Zastanawiam się nad kupnem odżywki przedtreningowej i stacka kreatynowego. Wybór padł na Shotgun + Horse Power. Czy to dobry wybór? A może coś innego? Dawkowanie Shotgun tylko przed treningiem, natomiast Horse Power rano i po treningu bedzie dobrze? Horse Power potrzeba 2 puchy na 8 tyg cykl? Może warto dokupić mono i rano brać mono a po treningu Horse Power? Z NO wybrałem Shotguna, ponieważ jeszcze nie brałem tego typu odżywek i nie chce od razu jakieś kosy typu Dorian czy Mesomorph. (miałem próbkę Dorian NOX Pump i jak dla mnie przymocne, bo kłopoty ze snem). Będę wdzięczny za wszelkie porady co kupić. Pozdro

Petryk5
22-07-11, 09:26
Aha żeby nie było, przebyte cykle 2xmono 1xmono + cm3. Dieta jest, uzupełniana białkiem Gold Standard i witaminami HI-TEC Vitamn A-Z.

Sorry że w 2 postach jak Mod może to niech połączy.

xxmłodyxx
22-07-11, 11:13
miałem próbkę Dorian NOX Pump i jak dla mnie przymocne, bo kłopoty ze snem)

szkoda ze na mnie tak nie działają;/ Hourse power napewno dobre a tego drugiego nie brałem. A mono mozesz brac w dt rano a dnt rano i wieczór.

Triceps.pl
22-07-11, 13:10
Horse Power będzie ok. Shotgun dobrze trzepie - przynajmniej z mojej i klientów opinii - ale nie aż tak żebyś tego nie polubił ;)

Petryk5
22-07-11, 19:11
Więc pewnie kupię 1 puchę Horse Power 1000g, 1 puchę Shotgun 588g oraz 1puchę jakiegoś mono 500g (jakie wziąć? szamałem Vitala i Universala, a chce spróbwoać jakieś inne). Zamierzam brać to w następujący sposób: DT rano mono, przed treningiem Shotgun, po treningu Horse Power, porcja białka i zjem banany (chyba nie będzie się gryzło jak wezmę wszystko razem). DNT rano mono, w porze treningu Horse Power (czy może lepiej mono a Horse Power tylko po treningach?). Co o tym sądzicie?