PDA

Zobacz pełną wersję : Mutant mass



qge
20-07-11, 23:25
Witam mam dylemat jaki smak wybrać żeby był najlepszy mam zamiar kupić opakowanie 6.8kg więc proszę o porady :)

mtm
21-07-11, 00:54
miałem to z 3 lata temu , ale nie powiem ci jaki smak dobry . Z mlekiem każdyhttp://forum.animalpak.pl/images/smiles/29.gif

A tak serio to kup sobie mix białek + carbo i sam sobie wybieraj proporcje białek i węgli .

Wiki
21-07-11, 12:10
albo zamiast carbo płatki owsiane + białko.
czekoladowy jest spoko ;)

xxmłodyxx
21-07-11, 12:45
biszkoptowy piłem i bardzo dobry..a banan z czyms to taki słodki ze ine dało sie wypic

Damianpfighter
21-07-11, 16:48
Piłem z jakieś pół roku temu. Smak : Czekolada. Dobrze rozpuszcza się w mleku i dobrze smakuje :)) Polecam!

kitamo
21-07-11, 18:32
Ano wlasnie tak mnie zastanawia - staram sie jeszcze zjechac z fatu ale na chwile obecna ciezko jest mi dostarczyc odpowiednia ilosc bialka (szczegolnie w dni treningowe).
Co myslicie nad dodatkowym koktailem wlasnie z bialka (ostrowia/łowickie) + płatki owsiane badz otreby + kawałeczek banana/ kilka truskawek ?
Zadne gainery mnie nie ineresuja bo nie sa mi potrzebne. Wegle dostarczam na luzie w ciagu dnia, problem wlasnie tylko z bialkiem ktore molbym laczyc z rana po przebudzeniu z owsianka ktora i tak na sniadanie zjadam.

Damianpfighter
22-07-11, 13:24
Banan? Najlepiej spożywać go zaraz po treningu :) Co do ostrowi jestem na tak :))

silnymat
04-08-11, 17:53
macie problem trzy wielkie łyki i po kłopocie, może byc cytryna trochę wykrzywi i dostaniesz kopa może zauważyliśćie zawszę tak jest, jak kwaśne łykniesz to odrazu taki strzał, a te słotkie badziewia w te upały mi to zas po takim łyku się niechcę

sobczak
14-08-11, 12:00
jak masz problem jaki smak wybrac bierz wanilie, i na oc masz akurat ochote tak robisz... mozesz dosypac kakao zeby miec czekoladke lub jakies owoce :)
za kazdym razem inny smak :P

Damianpfighter
14-08-11, 13:04
To żeś temat odkopał :P