PDA

Zobacz pełną wersję : TREC AMINO 4500 - problem



Pioter1994
18-07-11, 19:39
Zakupiłem te aminokwasy i dzisiaj testowo otworzyłem pudełko by zobaczyć wielkość tabsów i... nie ma bata, nie przełknę ich. Próbowałem z jednym tabsem, ale nic z tego i związku z tym moje pytanie.,

Czy mogę je szybko pogryźć i fastem połknąć? Spróbowałem z jedną tak i niby OK, tylko taki posmak w ustach. Aha i czy nie stracą efektu? Bo teoretycznie powinny się w żołądku rozpuścić. Słyszałem też wersję by rozpuszczać z sokiem, ale wolałbym gryźć.

Proszę o pomoc.

fallenursus
18-07-11, 19:43
gryz nie marudz i nie rozkminiaj.

KowalX
18-07-11, 20:32
Przekrój :P

fallenursus
18-07-11, 20:35
a nie sadzisz ze jakby ztarl na tarce toby sie lepiej i szybciej wchlonelo?
albo mlynek dokawy

KowalX
18-07-11, 21:01
Ja bym dodał do rosołu ;)

fallenursus
18-07-11, 21:03
hmmmm jesli to bcaa to moze rosol nie bo tu chodzi o szybkie wlchlanianie, ale jesli to calodzienne to jak najbardziej rosolek

Pioter1994
18-07-11, 22:41
KowalX nawet jak przekroje to nic to nie da bo tu chodzi bardziej o grubość niż długość tabletki.

To OK będe gryzł tylko chodziło mi o to czy wtedy nie stracą efektu.

KowalX
19-07-11, 00:04
To przekrój wzdłuż :D

Patriot
19-07-11, 12:30
żeby człowiek miał tylko takie problemy to życie byłoby piękne ;p

to przekrój na 3 części ;p
a tak poza tym duża ilość wody do gęby i połkniesz wszystko,
kiedyś miałem fitmaxa już nie pamiętam które, ale też sporej wielkości była tabletka to gryźć nie szło bo przyklejały się później do zębów, ale łykałem po 3 na raz dużo wody i dobrze było ;p

luo
19-07-11, 14:06
kiedyś miałem fitmaxa już nie pamiętam które, ale też sporej wielkości była tabletka to gryźć nie szło bo przyklejały się później do zębów, ale łykałem po 3 na raz dużo wody i dobrze było ;p
Pamiętam, jak ktoś na forum je sprzedawał, bo nie mógł ich połknąćhttp://img831.imageshack.us/img831/4679/morda.gif,

Pioter1994
20-07-11, 13:00
Nie będe zakładał nowego tematu więc pytanie zadaję tutaj. No więc chciałbym sobie już wszystko rozpisać (dieta +suplementy+trening itd.) bo od 1 sierpnia start i kurde mam problem bo nie wiem jak te aminokwasy brać. Każdy pisze co innego...

Na opakowaniu jest napisane że 75-90 kg 3x3 kapsułki 2x 30 minut przed posiłkiem i zaraz po treningu. Ktoś inny w necie piszę że na masie starczy rano przed śniadaniem i zaraz po treningu. To jak to najlepiej brać? (waga ok. 87kg).

luo
20-07-11, 17:19
Na masie wystarczy jak będziesz brał po tren po treningu

Pioter1994
20-07-11, 21:38
Luo tylko po treningu? Jedna dawka?

Na moją wagę wychodzi 9 tabletek dziennie to ile mam ich wziąść w 1 dawce? Bo 9 to dużo trochę -_-

luo
20-07-11, 22:21
Dawki standardowe, mniej jak 1g/10kg wg mnie nie ma co ładować. Potreningowo będziesz coś jeszcze brał?

Pioter1994
20-07-11, 22:51
CM3 4 caps. 5g.

Pioter1994
23-08-11, 16:50
Ograniczyłem teraz aminki do 3 przed i po treningu, bo widzę że nie ma sensu ładować w dni nietreningowe skoro dieta jest trzymana - czasami jak gorszy dzień jest to wezmę.

Mam jednak teraz inny problem bo nie mam pomysłu jak je brać jak zacznę chodzić do szkoły :errf: Problem jest taki że wtedy będzie mnie katabolizm żarł jak cholera, dieta będzie kiepsko trzymana - wiadomo, latanie z klasy do klasy, 5 min. przerwy które pozwolą jedynie na dojście do klasy... :shifty:

Jak byście brali na moim miejscu?

Może brać rano, potem na długiej przerwie w szkole, i po treningu, wszystko po 3 kap.? :errf: Czy może jakoś inaczej?

Pioter1994
23-08-11, 22:20
moim zdaniem stosowanie aminokwasów całodziennych raz dziennie w takiej dawce w ogóle mija się z celem


tego typu aminokwasy stosowałbym jedną porcję bezpośrednio po treningu siłowym w ilości ~15g

Nie rozumiem. Napisałeś w pierwszej części że stosowanie w jednej porcji jest bez sensu a potem że jednak tak radzisz...

Tylko że ja nie biorę w jednej dawce , obecnie w 2 x3 cap. (przed i po treningu, przedtem po 4,ale masuje i zmniejszyłem dawki) i zastanawia mnie jak brać jak będę do szkoły chodził żeby katabolizm zatrzymać, jakoś inaczej czy też tak jak brałem. :errf:

Pioter1994
23-08-11, 22:46
Ahh sry późno już :D

15g czyli wychodzi 7 po treningu ok.

A czy tak samo jest z bieganiem? Przed bieganiem nie brać a po tak?

luo
23-08-11, 23:15
Biegasz naczczo? bo jak między posiłkami to przed nie ma sensu brać, we krwi i tak będzie pełno aminokwasów

Robisz sobie wymówki z jedzeniem. W szkole koło 10tej możesz przecież wypić shake, po 12 masz pewnie dłuższą obiadową przerwę to spokojnie zdążysz zjeść coś normalnego, a o 15tej już będziesz w domu z kolejnym posiłkiem na stole. Wystarczy trochę pokombinować

Pioter1994
23-08-11, 23:35
Robisz sobie wymówki z jedzeniem. W szkole koło 10tej możesz przecież wypić shake, po 12 masz pewnie dłuższą obiadową przerwę to spokojnie zdążysz zjeść coś normalnego, a o 15tej już będziesz w domu z kolejnym posiłkiem na stole. Wystarczy trochę pokombinować

Tak, tak i frytki do tego...

O 10 nie ma przerwy, jest o 9. 50 chyba 5 min...

Tak o 12 mam długą przerwę na tej zjem.

Z reguł kończe o godz. 15.20 + autobus i w domu jestem o jakieś 16 - 16.30, ale zawsze dadzą 1 dzień hamsko koniec lekcji 12.20 by reszta była do 15.20...

Więc wychodzi że zjem rano o 6.30 a potem o 12.20 (6 h !!!) a następnie o 16.30 (4 h) tak z reguł jest więc nie ma co marzyć o posiłkach co 3 godziny :(

A co do shake'u to mój tata nie wyraża zgody bym jadł jakiekolwiek białka, chociaż tłumaczyłem mu z 20 razy, a w ukryciu shake nie zrobie... ale jak mu po redkucji pokaże to pewnie zmieni zdanie, bo już powiedział że jak zrobię rzeźbę to pogadamy, bo narazie chłop jestem, a według niego powinieniem być gościem 70kg z kaloryferkiem na brzuchu i zarysami mieśni i napierdzielać malutkimi ciężarami, z super techniką i może jeszcze stać w miejscu...

A co do biegania to mam zamiar dopiero zacząć bo redukcja się zbliża wielkimi krokami, dlatego pytałem.

opalinho
24-08-11, 18:53
O 10 nie ma przerwy, jest o 9. 50 chyba 5 min...

.

Proponuję np. serek wiejski,2 banany i garsc migdałów/orzechów włoskich. Zawsze lepsze takie coś niż 6h bez żarcia. Na luzie 5min wystarczy aby takie coś wchłonąć.