PDA

Zobacz pełną wersję : m-drol lub h-drol



okocza25
18-07-11, 12:06
witam wszystkich. mam takie pytanie, może ktoś będzie wstanie mi pomóc. Ostatnio usłyszałem o dwóch odżywkach że ponoć po nich są bardzo konkretne efekty i tak dalej. Koleszka mi podpowiedział żebym zakupił m-drol lub h-drol, tylko że pierwszy raz o takim czymś usłyszałem i jedyne co się dowiedziałem to to że to prochormony ale chciałbym się dowiedzieć czegoś wiecej. Tak więc czym te dwa środki się różnią? Jak je się bierze?(bo z tego co zdążyłem się dowiedzieć to nie jest takie proste)

piuras86
18-07-11, 17:38
po 1 mało o tych środkach kto kolwiek wie tylko tyle że działają ....
po 2 m-Drol jest bardzo toksyczny niektórzy zauważyli że bardzo mocno blokuje
po 3 h... wie jaki obdlok zastosowac do tego przeważnie 2 opak cloma i 1 opal nolvy
po 4 szkoda zdrowia

po 5 najbardziej spotykane połaczenia to :

m-drol/megavol jeden chuj ... i trenadrol ( epi)

1-4(5) 2 tab co 6 h tab m-drol/megavol można podskoczyć do 3 kap.. zależe od wagi itp wczesniejsze cykle pierdum pierdum
2-6 trenadrol/(epi) 2tab o stałych porach co 6 h nie łączyć razem z m-drol/megavol brac oddzielnie ...
w 4 tyg dodać kreatyne 15g dziennie do cyklu najlepiej utrzymac ospowiednie koryto jak chodzi omase doda,c gainer podstawa bcaa i takie tam

po cyklu przeważnie biorą clomid przez pierwszy tydzień 2 tab i 2 tab nolvy przed snem ...

u mnie jest jakas zaraza na te ph ... co 2 osoba ale spoko nie ch się wykończą bedzie mniej baranów :D

fallenursus
18-07-11, 20:38
okocza jesli nie wiesz jak to brac to nie bierz.
nie warto zdrowia na ten shit.

okocza25
19-07-11, 23:49
ok dzieki za konkretną odpowiedz, właśnie takich konkretów szukałem. A mam jeszcze jedno pytanko. Czy moglibyście mi polecić jakąś konkretną odżywkę z dobrymi efektami końcowymi. Wiem że to za ogólne pytanie ale tak mniej więcej. Ostatnio brałem AMPED z met-rx i całkiem ciekawie działała i zastanawiam się co dalej.

fallenursus
20-07-11, 00:02
Tu jemy grzmoty i sramy piorunami a nie jakies odrzywki stary.Zmien dzial.

okocza25
20-07-11, 00:16
ok tak właśnie myślałem