PDA

Zobacz pełną wersję : jak sadzicie???



ercus
14-03-07, 11:21
dopadlo mnie zapalenie gardla i kaszel biore antybiotyki i jeszcze 2 inne leki zapobiegawcze do tego niedawno dostalem od lekarza leekie leki psychotropowe czyli teraz w sumie biore 4 tabletki dizennie i moje pytanie jest takie czy mozna stosowac dalej suplementy tak jak bralem??bralem hmb i aminokwasy 8 tabl hmb i 9 aminokwasow teaz nie biore 2 dzien bbo nie wiem czy sobie nie zaszkodze i jeszcze jedno czy mozna trenowac przy kuracjio antybiotykowej rzadko choruje to nie znam sie na tym :oops:

Raskus
14-03-07, 15:01
ercus, odradzam.

Twój organizm jest trochę wyczerpany, nie pełni sił. Nie poddawaj go dodatkowym zadaniom z którymi będzie musiał się zmagać jak wyciskanie ciężarów co za tym idzie fizjologiczne zmiany ;)

Odczekaj.

Czemu brałeś leki psychotropowe? Jakie?

ercus
14-03-07, 15:23
psychotropy biore bo mam nerwice i musze brac jeszcze przez miesiac przynajmneij jak nie dluzej!!a co do wyczerpania to nei wiem bo wogule slabo sie nie czuje wlasnie mam ochote cwiczyc :roll:

[ Dodano: 14-03-2007, 15:24 ]
lek psychotropowy to citalopram

[ Dodano: 14-03-2007, 18:25 ]
jest jeszcze ktos kto moglby sie wypowiedziec? :roll:

Raskus
15-03-07, 16:29
ercus, czytałem już na ten temat, który Ciebie właśnie interesuje dość obszerny i ciekawy artykuł, który przekonuje, aby nie zabierać się do ćwiczeń podczas choroby.

Zapraszam do mojego peirwszego linku w podpisie. Jak coś pisz na PW :D