PDA

Zobacz pełną wersję : Skutki uboczne spalaczy tłuszczu



Koksowa
14-07-11, 20:21
Tak jak w temacie. Jakie są skutki uboczne spalaczy opartych na efedrynie? Czy są one częste, groźne i czy mijają po zaprzestaniu brania tych specyfików. Mam trochę podwyższone ciśnienie i nie wiem czy brać.

fallenursus
14-07-11, 20:54
Skutli uboczne hmmm...szesciopak, waskularyzacja, lepsze samopoczucie, sznurek lasek za toba czasami w skrajnych przypadkach narcyzyzm. (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217339_143254052410387_100001773798824_252740_7885 771_n.jpg)

igrek
14-07-11, 21:12
Podwyzszone ciscnienie, kolatanie serca, leki u osob ze sklonnosciami do depresji, potliwosc, i nechec odstawienia. Wiecej skutkow nie zauwarzylem;-)

fallenursus
14-07-11, 21:20
i nechec odstawienia.

nie pYerdol bo juz dwa ponad dwa lata biore przedtreningowo efe....:shifty:

D3
14-07-11, 21:24
nechec odstawienia.

nie pYerdol bo juz dwa ponad dwa lata biore przedtreningowo efe....:shifty:

No to właśnie potwierdził pan jego zdanie, panie moderatorze. Niechęć odstawienia :-D

Baloniarz
14-07-11, 21:38
Same plusy...
Sam jeszcze nie brałem ale pojadę z clenem w swoim czasie, wtedy będę mógł coś więcej opisac.
Czy jest chęc czy niechęc...

fallenursus
14-07-11, 21:50
Yo balon ale clen i efa to dwie rozne sprawy:)Clen potrafi zmulic i zredukowac wydolnosc tlenowa do zera:(

Baloniarz
14-07-11, 21:53
W sensie że zadyszka ?? :) czy odrazu usta usta :P

fallenursus
14-07-11, 21:57
W sensie ze dupa a nie aeroby. Np ja mam na vlenie tak jakby mi ktos w klate mlotem napierdzielal i zadyszka jak uj:)Ale po dlugim czasie ale to naprawde dlugim czasoe stosowania clenu wydolnosc tlenowa sie bardzo podnosi. Z drugiej strony dzialanie clenu wzgledem spalania fatu zanika bo receptory sa zapchane.

MolderDist
15-07-11, 01:03
tak samo efedryny przecież, tylko nie tak szybko ;-)

fallenursus
15-07-11, 01:46
Ale dzialalnosc efy wzgledem wydolnosci tlenowej raczej nie ubywa. Oprucz ze bardziej ppbudzajaca i anaboliczna od clenu to nie pisze bo ppwinien kazdy wiedziec kto zamierza brac efe czy clen zanim wezmie.Ec stack a branie efy przedtreningowo jako dopalacz to dwie rozne spraw nie mistrzu?:)
wogole to idz se bo twoja ciagla forma ostatnio mi juz dziala na nerwy :p

MolderDist
15-07-11, 02:44
Prawda, stosowanie efy tylko przed treningiem jako "dopalacza" to inna bajka :-)

a forma troche się pogarsza już niestetyka, ahh ten mój metabolizm posrany...
człowiek tylko lekko odpuści a momentalnie zmiany

ale jak się chce pracować jako trener personalny z klientami to chociaż "przebitki" formy trzeba mieć :-)

a Ty nie narzekaj, bo jak pamiętam fotki Twoje sprzed jakiegoś tam czasu to dołożyłeś sporo mięsa!

fallenursus
15-07-11, 02:49
Nienazekam 10kg w dwa lata w moim wieku niezly wynik:)Tobie juz mowilem nie raz z twoja wiedza i zaparciem zdzialasz duzo. Nic tylko gratulowac wam obu (Jackowi)

KowalX
15-07-11, 11:56
W ogóle to jakie masz ciśnienie?

Koksowa
15-07-11, 12:56
Średnio 135/70 i utrzymuje się już jakieś pół roku. Jestem prawie pewny, że to od napojów energetyzujących, odstawiłem je i trochę się stabilizuje bo gdy zauważyłem, że mam problem z ciśnieniem to miałem 150/50. Gdyby ten spalacz trochę podwyższył mi ciśnienie (konkretnie Thermo Speed Extreme), a powiedzmy po miesiącu bym go odstawił to wszystko wróciło by do normy?

fallenursus
15-07-11, 14:14
Powinno. Jak asz problemy z cisnieniem to nie lap sie za efe.

KowalX
15-07-11, 14:53
Średnio 135/70 i utrzymuje się już jakieś pół roku.

To ciśnienie jest normalne i nie martwiłbym się nim w ogóle.

MolderDist
15-07-11, 15:41
Nienazekam 10kg w dwa lata w moim wieku niezly wynik:)Tobie juz mowilem nie raz z twoja wiedza i zaparciem zdzialasz duzo. Nic tylko gratulowac wam obu (Jackowi)

no 10 kg dosyc czystej masy w 2 lata to przecież zajebisty wynik!
Ja sie nie poddaje, za rok bede sie starał zakwalifikować na Mistrzostwa Świata, jak sie wszystko uda :-)
A z Jackiem utrzymuje kontakt, on niedługo w seniorach będzie bardzo mocno mieszał!


Średnio 135/70 i utrzymuje się już jakieś pół roku. Jestem prawie pewny, że to od napojów energetyzujących, odstawiłem je i trochę się stabilizuje bo gdy zauważyłem, że mam problem z ciśnieniem to miałem 150/50. Gdyby ten spalacz trochę podwyższył mi ciśnienie (konkretnie Thermo Speed Extreme), a powiedzmy po miesiącu bym go odstawił to wszystko wróciło by do normy?

TSE raczej Ci nie podniesie ciśnienia, ale zawsze warto zacząć od mniejszej dawki, ale akurat z tym produktem byłbym spokojny

jeżeli naprawde masz problemy z ciśnieniem jakieś tam to daj sobie spokój z efedryną, po co ryzykować