PDA

Zobacz pełną wersję : cwicze od ponad roku...oczywiscie masy to niezawiele mam:(



Krydom
14-03-07, 09:46
http://img159.imageshack.us/my.php?image=image006ou1.jpg

http://img443.imageshack.us/img443/7378/image005ad1.jpg


Wiec od pol roku biore weight geinera,niby troche pomoglo bo od kiedy zaczolem cwiczenia to wazylem jakies 57kg teraz 65..ale kurczak pieczony tutaj dojsc do 75????
Wcinam bialko naturalne(rano jajeczniczka z 5 jaj(12g razy 5=60g)plus po pracy dwie puszki tunczyka srednio55g co daje mi razem 110 g ..mysle zechyba wystarczajaco bododatkowo bialko jest w tym gainerze...Pozdrawiam...

Staz 1.7 roku wiek 20 (matko jaki ja stary juz jestem:(

ciaastek91
14-03-07, 11:40
Mmm... Może i nie jestem expertem, ale wydaje mi się, że jak na taki staż to troszke słabo...

Krydom
14-03-07, 13:26
Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: England
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 8:22 am Temat postu: Co wy na taki pomysl??

--------------------------------------------------------------------------------

Jak wczesniej juz pisalem mam problem z nabraniem masy...wiec pare dni temu szperajac w necie znalazlem jakis artykul o tym aby najlepiej bylo by zaprzestac czwiczen i zaczc tylko przybieranie na wadze..podobno jesli w przeciagu jednego tygodnia zje sie tyle co zwykle +okolo 1000kcal wiecej powinno sie przytyc mniej wiecej 1 kg tygodniowo...wiec tak mam zamiar zrobic...przestane brac kreatyne..zostane przy weight gainerze,plus wysoko bialkowe pozywienie,dokladnie obliczajac kazda wszamana kaloriie..Jedyne co mnie zastanawia czy jezeli zaprzestane cwiczen to nie zacznie odkladac mi sie tluszczol???Nie wiem czy to mozliwe w moim przypadku ale kto wie...na dzien dzisiejszy waga 65 i ani drgnie...(a gdy nie cwiczylem 58 kg,czyli jak widac przytylem 7kg w ponad jeden rok,mysle ze w tym tempie to szybciej kopne w kalendarz niz dojde do mojej upragnionej wagi 75kg...
Pozdrawiam...

P4l4d7n
14-03-07, 16:02
Jasne, że się będzie odkładał. Nie licz każdej kalorii tylko jedz 5-6 solidnych posiłków dziennie. Ile wejdzie i ćwicz.

Rano węgle, potem węgle i białko, wieczorem białko.
Obowiązkowo zestaw witamin i minerałów. Z odżywek proponuje węglowodanowy gainer, białko i ta kreatyne mozesz lykac (10g dziennie).

W twoim wypadku powodem dlaczego nie możesz nabrać masy jest zapewne nieodpowiednie odżywianie się.

Tuńczyk w puszce ma 55g białka??? Jeszcze w życiu takiego nie znalazłem.

Dexter1900
14-03-07, 16:03
Nie jest zle :mrgreen:

Ale biorac pod uwage staz to marnie ale beda z Ciebie ludzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihihihi

Tez nie jestem znawca ale ja widze ze tam dosc duzy bf masz?? :neutral:

Pzdr. i Rosnij

A jak rekordy?? i wymiary?

A i lepiej jak bys dal foty w pozycjach pokaz plecy bicepsy nogi itp :razz:

Krydom
14-03-07, 16:23
Tynczyk-z tesco :mrgreen: from uk!!Zjadam tego 2 puchy(2 razypo 23.8g=47)ok moze wtedy troche przesadzilem:)ale pomylka nie zaduza..Co to bf ???? :shock:

[ Dodano: 14-03-2007, 16:36 ]
a jeszcze co..plecow to chyba wogole nie cwicze bo nawet nie wiem jak...nogi lepiej niepokazywac bo az wstyd..mysle ze to jeszcze jest zawczesnie by pozowac hehe
Mierzyc sie jeszcze nie mierzylem tylko cholera mnie bierze jak staje na wadze i ..dupa blada...ciagle to samo...

[ Dodano: 14-03-2007, 17:08 ]
UWAGA BLAD!!! :oops:
Moj staz to nie 1,7 roku ALE CWICZE OD MAJA ZESZLEGO ROKU!!!

Cos ZLE POLICZYLEM!!! :oops:

cZYLI MOJ STAZ TO OKOLO 10 MIECHOW :roll:

grzesiek k
14-03-07, 18:16
E no stary twoja łapa mi się podoba jakie ćwiczenia jej dajesz ?? i chodzisz na siłownię ??kurwa łapa mi się naprawdę podoba pierdol wagę dawaj więcej na łapę i git :grin: Gratulacje ręki :grin:

Tetrykus
14-03-07, 18:18
masz dobru brzuch duzo robisz ?? :grin:

Krydom
14-03-07, 19:54
Wiec brzuszki cwicze codziennie 150 w dwoch seriach..przerwa miedzy seriami mniejwiecej30-40 sek...dotego podnoszenie/?zginanie? nog 50-60 razy w dwoch seriach...

Co do lapy ,moim zdaniem zadna rewelacja (zmierzylem)34 cm...kiepsko..Jeszcze nigdy na silce nie bylem...raz tylko..na basenie...z kolezanka..pozniej w saunie :wink: ach..stare czasy..ejjj schodze z tematu...na lape biore teraz 10 koilogramow i podnosze sobie taka sztange w lekkim "przykucu"120-150 razy w trzech seriach...w pierwszych miechach byla to sztanga 5 kg:)

Zadnych rekordow nie robilem ..bo nie mam na czym...a wlasnie jak nasilce sprobowal bym cos podniesc tak na maksa..hmm...ciekawe za ile kilo mam sie wziac...??to jesli podniose tylko raz toto mam juz nazwac rekordem?czy trzeba machnac tak max kilo parerazy??Sorki za glupie pytania...

FANATOR:)
14-03-07, 20:09
To naprawdę głupie pytanie. Wysil mózg i sam sobie na to odpowiedz. A co do twojej sylwetki to jest że tak powiem bardzo kiepska:/ Ja nie wiem co ty robiłeś przez ten rok:/........... juz wiem :idea: nie ćwiczyłeś porządnie! Jak ty chcesz nabrać mięśni i zdobyć na wadze parę kilo jak nie wojujesz z porządnym ciężarem?? Normalnie treagedia:/ Twoje pytanie : .Jedyne co mnie zastanawia czy jeżeli zaprzestane ćwiczeń to nie zacznie odkładać mi sie tluszczol??--> jest tak debilne że szkoda gadać! Nie od samego żarcia wyrosną ci mięśnie, nawet z 50cm w bicepsie by dało przy dobrym wpieprzaniu smalcu co piętnaście minut!! Po pierwsze nie masz żadnego pojęcia na temat wszelako rozumianego treningu, diety, i suplementacji. Radze czytaj więcej i nie pytaj o bzdury a ten tekst uwidacznia tylko jakim jesteś smarkiem(Jeszcze nigdy na silce nie bylem...raz tylko..na basenie...z koleżanka..później w saunie :wink:)

A i gratuluje bardzo dobrej jakości zdjęć (joke) na których widać oblane tłuszczem ramię gdzie na pewno nie będzie 34cm w obwodzie chyba że mówisz o tej piance powstałej od wspaniałych dań z macdonalda.

Krydom
14-03-07, 20:17
Jak ja mam tluszcz to Ty musisz byc swieta krowa...

P4l4d7n
14-03-07, 20:20
Jak nie chodzisz na silownie to o czym tu wogole mowic...

Krydom
14-03-07, 20:20
A moze i to mam uznac za komplement??..jeszcze nikt mnie tlustym nie nazwal...jestes pierwszy...i a szkoda gadac...

Dexter1900
14-03-07, 21:57
Bez kłotni!! :mrgreen:

Marcin909
15-03-07, 15:01
brzuszek ładny he




P4l4d7n, pi epsz się!!!!!!!!!!!!!!!