PDA

Zobacz pełną wersję : Ciagla zmiana planu treningowego...



Jose
06-04-06, 22:27
Co sadzicie o zmienianiu co tydzien cwiczen ...? tzn nie chodzi mi o wszystkie cwiczenia lecz o kilka a wiec np robiac 3 cwiczenia na bica zmieniamy co tydzien jedno lub dwa cwiczenia... to samo tyczy sie innych partii...
co sadzicie na ten temat uwazacie ze warto czy lepiej co miesiac zmieniac caly trening..?
Pozdrawiam

sławo
07-04-06, 08:16
myślę żeby tak często nie zmieniać
tak przynajmniej bedziesz wiedział czy dane ćwiczenia dobrze ci wchodzą

ADRIANNA
07-04-06, 09:52
moim zdaniem tak czesta zmiana cwiczen jest nie potrzebna cwiczac na mase najpierw trzeba wykonywac poprawnie dane cwiczenia seriami powoli zwiekrzajac ciezar dopiero po jakims czasie mozna zmienic cwiczenie nawet to jest wzkazane sam bedziesz wiedzial ale nabieranie sily jest wazne jadac na rzezbe to inny temat pozdr.zycze sukcesow :lol:Ω[glow=blue:1a8cfa2ed5][/glow:1a8cfa2ed5][glow=blue:1a8cfa2ed5][/glow:1a8cfa2ed5]

MADOX
07-04-06, 10:30
dobry pomysl ale zmieniaj tylko jedno cwiczenie z kazdej parti

Matrixs88
07-04-06, 14:53
Myślę że niema przeciwskazań żeby co tydzień zmieniać zestaw ćwiczeń, musisz pamiętać o prawidłowej kolejności wykonywania ćwiczeń. Znam kilka osób które zmieniają co trening cały zestaw, ja wolę jednak jechać przez 2 miesiące na jednym treningu.

Jose
07-04-06, 21:10
ok Twoja wypowiedz Matrixs88 mnie satysfakcjonuje tak myslalem ze nie ma ku temu przeciwskazan... zobacze jeszcze narazie sobie pozmieniam bo zapisalem sie na silke profesjonalna w koncu a nie domowa i mam o wiele wiecej mozliwosci... a za jakis czas jak zobacze jakie cwiczenia mi najlepiej wchodza to moze zdecyduje sie na staly plan...
pozdrawiam

gangster
08-04-06, 10:40
Ja czasami zmieniam co trening cwiczenia dla urozmaicenia jak nie jestem na cyklu oczywiscie.

ADRIANNA
08-04-06, 18:41
[glow=darkred:df8ba60529][/glow:df8ba60529]