PDA

Zobacz pełną wersję : sucha masa miesniowa



miszcz
10-07-11, 17:21
witam ., planuje cykl na wrzesien i chcialbym sie wczesiej zaopatrzywc w odzywki
chcialbym zebyscie cos doradzili na sucha mase miesniowa. Dieta bedzei. Myslalem nad jakims stackiem lub pojedyncza forma(tcm), troche mnie podlewa po mona wiece wole cos z tego , na kreatyne max 100zl, do tego jakies bialko cena max 100zl

Pumbas
10-07-11, 18:00
Od tego czy wpadnie sucha masa zależy tylko bilans kaloryczny, suple nie mają tu nic do rzeczy! Ale jeśli już o nie pytasz:
mono nie ma prawa "podlewać". Podlewać tłuszczem może za duża nadwyżka kaloryczna, a nie kreatyna. Prawdopodobnie miałeś takie wrażenie, ponieważ na mono się puchnie - ale to tylko retencja wody (zwiększona jej ilość). To normalna kolei rzeczy, oraz niesie dużo korzyści. Nie ma się co tego wystrzegać, bo po cyklu i tak woda wróci do normy. Ale jak wolisz jabłko (które nie niesie ze sobą tej retenecji wody) to śmiało.
To czy stack, jaka kreta, zależy od tego jakie już miałeś cykle, niestety nie byłeś na tyle błyskotliwy, żeby o tym wspomnieć (poza tym że leciałeś na mono) więc mi się nie chcę dalej pisać.

miszcz
10-07-11, 19:02
moje cykle
1 cykl cm3 treca
2 cykl mono universala

staz. kolo 2 lat
wzrost 193
waga 103

luo
10-07-11, 19:18
Dobrze Pumbas napisał, podlało Cię bo nie pilnowałeś jedzenia i jadłeś nieczysto. Zawsze możesz dorzucić aeroby w dni nietreningowe dla podkręcenia metabolizmu 2-3x w tyg po 20-30minut

Większa retencja wody=lepsze środowisko do syntezy nowych białek, same plusy. Zresztą nikt dotąd nie udowodnił większej skuteczności innych form kreatyny nad monohydratem, poza lepszą biodostępnością. No i nie oszukujmy się, mono jest tanie!
Dokup do tego worek serwatki, witaminy, ewentualnie carbo i więcej Ci nie potrzeba poza jedzeniem. Mono z 60zł/0,5kg, serwatka 130-150/2.2kg, witaminy 10-15zł/miesiąc

Pumbas
10-07-11, 20:11
Ja bym na Twoim miejscu zrobił sobie coś w stylu kreatna+booster tlenku azotu + dobre białko. Wit i min moim zdaniem są niezastąpione w jesień i zimę, ale jak jest wiosna i lato - warzywa są tak tanie, je się ich tak dużo.. że nie ma sensu wydawać dodatkowego hajsu na wit/min. Zobaczysz sobie jak u Ciebie zadziała NO, może się spodoba :p

Ciągnij taki cykl 3 miesiące, później 2-3mc na samym białku + carbo + czasami uderz sobie glicerynę z apteki... no i wtedy następny cykl, już jakaś przedtreningówka.

Demonek
10-07-11, 22:20
Podepnę się: co w skrótowym skrócie robi ten booster tlenku azotu?

miszcz
10-07-11, 22:24
mozecie podac jaka kreatyne , bialko , witamin? w miare tanie

luo
10-07-11, 22:31
Tak w skrócie to naczynia krwionośne zwiększają objętość, otrzymują większe ilości krwi= więcej tlenu i substancjami odżywczych do mięśni=szybsza regeneracja, no i oczywiście większa wydolność na treningu. Wszystko to potem przekłada się na efekt końcowy treningów.

Każda "nie chińska" kreatyna będzie dobra, aczkolwiek szukałbym creapure, np fitmaxa. Białko musisz poszukać po sklepach, ja mogę polecić fitmax 81+, dymatize elite whey, optimum ultimate whey

MolderDist
11-07-11, 02:26
Dobrze Pumbas napisał, podlało Cię bo nie pilnowałeś jedzenia i jadłeś nieczysto. Zawsze możesz dorzucić aeroby w dni nietreningowe dla podkręcenia metabolizmu 2-3x w tyg po 20-30minut

Aeroby podkręcają metabolizm max 1 godzinę po wykonaniu.

Jeżeli zalezy nam rzeczywiście na podniesionym metabolizmie przez wiele godzin to trening interwałowy, polecam np. Cross Fit.

Pumbas
11-07-11, 08:33
Molder, to dlaczego na animalpaku panuje powszechne przekonanie, że aeroby podkręcają metabolizm na cały dzień, stąd popularne jest robienie ich np. po południu między posiłkami. Bo metabolizm na cały dzień podkręcony tak samo jak biegałoby się na czczo, natomiast ma się pewność nie tknięcia masy.

miszcz
11-07-11, 09:32
a jakies tansze bialko bo nie mam tyle kasy do 120zl max

MolderDist
11-07-11, 16:14
Molder, to dlaczego na animalpaku panuje powszechne przekonanie, że aeroby podkręcają metabolizm na cały dzień, stąd popularne jest robienie ich np. po południu między posiłkami. Bo metabolizm na cały dzień podkręcony tak samo jak biegałoby się na czczo, natomiast ma się pewność nie tknięcia masy.

Zapytaj się kogoś kto takie zdanie wygłasza. Tak sie kiedyś "utarło" i tak ludzie powtarzają

aeroby przy pulsie 60%-70% jak wspomniałem przyśpieszają metabolizm na bardzo krótki czas
nadal chyba najpopularniejsza wersją jest robienie ich na czczo (po suplementach) lub po treningu, ale też i są ludzie, którzy robią między posiłkami

więc jeżeli ktoś robi tylko aeroby w celu podkręcenia metabolizmu to nie jest to najlepszy pomysł, jak dla mnie aeroby robi się przedewszystkim dlatego, że jednak podczas ich wykonywania przy odpowiednim pulsie większa część energii pochodzi z tkanki tłuszczowej.

MolderDist
11-07-11, 16:17
a jakies tansze bialko bo nie mam tyle kasy do 120zl max

s.f.d (bez kropek) econo - 30 zł za 750 g chyba ;]

fallenursus
11-07-11, 16:21
O ile dobrze pamieta to po aero jeszcze max dwie godziny metabolizm przyqrwia.

Micek185
11-07-11, 18:51
dlatego tez wynaleziono cos takiego jak trening interwałowy który trzyma podkręcony metabolizm dużo dłużej niż zwykłe aeroby,ale technika nie dla początkujących ze słabą wydolnościa.

fallenursus
11-07-11, 19:05
Udowodnij mi to prosze.

flutebox
11-07-11, 19:41
Czyli aeroby na czczo ? Po treningu ? Czy w dni nietreningowe ? Czy w treningowe między posiłkami ? Chodzi mi o spalenie tkanki tłuszczowej.

Micek185
11-07-11, 21:21
Udowodnij mi to prosze.

rób przez 2tygodnie zwykle aero i sprawdz jak leci fat
później przez 2 tyg rób interwaly i znów sprawdz wyniki.
no ja kuzwa badan nie zrobie

fallenursus
11-07-11, 22:34
Mnie sie nie chce.Poszukaj jakis badan:)

rasti
28-07-11, 14:55
Witam
Wszyscy mówicie prawdę hehe
A ten tlenek azotu to ciekawa sprawa może być, takie nitro dla ciała. Ładnie musi pompować.
Napisz jakie baiłeczko i kreatynę byś potrzebował to może coś załatwie taniej.
Tylko napisz ilo procentowe chcesz to białko bo wiadome są 80,91,97/100 . Wszsytko tylko cena.
Ale napewno coś znajde, sam zaoparem się u takiego kumpla co ma dojścia do cen zbliżonych hurtowych.
Tak więc jeśli chcesz pisz.

fallenursus
28-07-11, 15:24
http://www.wordpress-plugin-solution.com/wp-content/uploads/2011/05/ban_hammer.jpg

Emesto
28-07-11, 18:13
Interwały są o wiele bardziej skuteczniejsze niż zwykłe aeroby

Emesto
28-07-11, 21:29
Proszę poczytać o treningu HIIT, wpisz w google ;) po aerobach idziesz do domu siadasz i nic więcej sie nie dzieje, tylko podczas biegania spalasz tłuszcz, a po interwałach nawet po zakończonym treningu tłuszcz sie spala bo wszystko dalej pracuje. Tylko pamiętaj żeby na początku nie przesadzać z interwałami i jechać stopniowo.

fallenursus
28-07-11, 21:36
Hmm nic sie nie dzieje po normal.ych aerobach? A ja durny krece i krece na rowerku.

fallenursus
28-07-11, 22:32
To krecic dalej czy zmienic na hitta??
Pyerdole to ide na koncert Mandaryny

fallenursus
29-07-11, 01:08
nie musisz mi na kazdym kroku wypominac ze nie mam kolegow.

Emesto
29-07-11, 07:45
Nie mówie, że nic sie nie dzieje i nie lecieć tu z sarkazmem, nawet sam wole zwykłe aeroby bo to bardziej przyjemne ale interwały są o wiele skuteczniejsze, i nie leci ci tłuszcz po interwałach cały dzień, tylko chwile po treningu.