PDA

Zobacz pełną wersję : Trzy pytania odnośnie diety,treningu i suplementacji



Warzych
04-07-11, 16:37
Witam, mam do was kilka pytań z racji tego, ze jestescie bardziej doswiadczeni.
Pytanie pierwsze, moglby ktos mi pomoc w obliczeniu Dziennego zapotrzebowania kalorycznego? Poniewaz bardzo ciezko znalezc w internecie strone, ktora obliczy to dosyc dobrze. Korzystałem z trzech stron i na kazdej pokazywalo mi inny wynik. Mam 18lat, 173cm wzrostu i waze 72,5kg. Posiadam diete ktora chce skorygowac do zapotrzebowania kalorycznego.
Pytanie drugie, moim celem wakacyjnym jest poprawa kondycji,wytrzymalosci jak i sylwetki. Cwicze codziennie, a mianowicie moj trening przedstawia sie tak:
Poniedziałek: bieg,abs2,pompki,rower
Wtorek: bieg,abs2,silownia
Sroda: bieg,abs2,pompki
Czwartek: bieg,abs2,silownia
Piatek: bieg,abs2,pompki
Sobota: bieg,abs2,silownia
Niedziela: bieg,abs2,rower
Czy cwiczac tak osiagne swe cele?
Pytanie trzecie, mam dostep do suplementow takich jak : HMB OLIMP,Nitrobolon Energizer, jakis gainer i bialko WPC. Jak mam je brać? Wiem, ze gainera i bialko mam brac jako uzupelnienie diety. Natomiast jak brac hmb i nitro? (staz na silowni to 6miesiecy) pozdrawiam

szycha77
06-07-11, 22:10
Za nim coś osiągniesz, to zajedziesz si, no! Minimum dwa dni wolne.
Gainery to cukrowe gówno!!! Weż się za michę.

mtm
07-07-11, 01:51
diete ustal pod typ metaboliczny (ecto,meso,endo)

trening do kasacji , nurkuj w podwieszonych splitach lub fbw .

znieczulica
07-07-11, 11:29
Przy takim treningu na pewno uda ci się zrealizować cele: kondycja i wytrzymałość. Poprawa sylwetki... spalisz tłuszcz, ale mięśni ci raczej nie przybędzie bo: za dużo biegania, za dożo roweru i za dużo dni treningowych. Będziesz wysportowany, ale nie w sensie kulturystycznym.
A suple najlepiej brać tak jak pisze na opakowaniu.

Warzych
08-07-11, 13:56
Za nim coś osiągniesz, to zajedziesz si, no! Minimum dwa dni wolne.
Gainery to cukrowe gówno!!! Weż się za michę.
O to chodzi bym się zajechał. Zbyt długi czas mam pieprzoną oponę na brzuchu, której nienawidzę. Nie chce przybrać zbytnio na masie. Chodzi mi o przepalenie tłuszczu i tyle.

trening do kasacji , nurkuj w podwieszonych splitach lub fbw
Trening na siłowni mam dobry, nie potrzebuje jego zmiany.

Będziesz wysportowany, ale nie w sensie kulturystycznym.
Nie chce wyglądać jak szafa :) tylko jak wysportowany mężczyzna.