PDA

Zobacz pełną wersję : Stack kreatynowy



Bartek159
04-07-11, 00:06
Mam prośbę. Polećcie mi jakiś dobry stack do 150PLN.
Oby szło na "siła + masa"
Co do wymagań to mogłaby być dobra rozpuszczalność oraz smak. Oczywiście musi dawać mocną pompę ;]
Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.

fallenursus
04-07-11, 00:11
http://www.e-gym.pl/showthread.php?32136-Scitec-attack-relacja&p=416076#post416076

a teraz tak..
na mase dozuc kal, na pompe zjedz posilek przed tren z dobra iloscia ww, na kopa napij sie mocnej kawy lub dwie.
i staki zbedne, styknie najlepsza forma kreatyny i najtansza..-MONO.

Bartek159
04-07-11, 00:26
Dzięki. Pytałem o stacki bo na dietę to potrzeba dużo czasu (chyba, że ktoś by za mnie przygotowywał posiłki), a ja go czasami nie posiadam. Raczej moja dieta będzie z lekka prowizorką stąd myślę o zakupie stacka + może jakieś białko.
Czekam na kolejne odpowiedzi.

fallenursus
04-07-11, 00:33
i w jaki sposob to zastapi diete? you fucking kidding me?
nagotuj sobie w niedziele, zapkuj w pojemniki, wpierdol do zamrazarki, wyciagaj dzien wczesniej i masz. ugotujesz 2-3 rozne dania glowne+dotatki typu pita z tuna salatki z kurczakow czy chooy wie co, jajka, zamienniki posilkow- kubek paltkow+lycha masla otzechowego+mleko+odzywka bialkowa czy cottage cheese do blendera mixujesz i masz. zajmuje 45sec a ty czasu nie masz?
powoli odsun sie od monitora i przeczytaj powoli co napisales...

Bartek159
04-07-11, 00:42
Ja nie napisałem, że to ma zastąpić dietę. Dietę jako taką na pewno będę stosował ale chciałem do tego dodać jakieś suple: stack + białko jako uzupełnienie. Trochę źle mnie zrozumiałeś

luo
04-07-11, 13:15
Uwierz mi, że ta kasa pójdzie w błoto. Nie będzie dobrego jedzenia to nie ma szans, że cokolwiek urośniesz. Każdy tutaj pracuje/uczy się ma rodzinę i jakoś znajduje na wszystko czas, wystarczy trochę organizacji

Micek185
04-07-11, 14:14
zrobienie posilkow na cały dzien zajmuje godzine.gotuj 4paczki ryzu pół kilo ryżu tylko surowke albo warzywa drzucasz + co mama zrobi w domu co w tym takiego trudnego?chyba tylko to ze trzeba wstac o godzine wczesniej.

dexterinio
04-07-11, 14:32
to takie glupie ze az smieszne:D wiekszosc mysl ze zjedza puche specyfiku i urosna niewiadomo ile (oczywiscie sam suchy miesien bo jakze by inaczej) a pozniej zdziwienie czemu nie idzie przeciez zachwalany, drogi stack byl! A dieta no byla pare kanapek rano, pare przed wieczorem...

Bartek159
04-07-11, 15:03
Dzięki wszystkim za odpowiedzi ;)