PDA

Zobacz pełną wersję : dieta na mase a sok pomaranczowy



Gwido
28-06-11, 17:21
Witam. mam zamiar zacząć dietę na masę i tak mysle czy bylo by to cos złego gdybym do kazdego posilku wypijał sobie 1 szklanke soku pomarańczowego. wiecie, tak dla smaku.
pozdro

bullet
03-07-11, 15:50
soki generalie nie za bardzo aczkolwiek widzialem efekty kolesia, ktory przed treningiem zamiast ryzu i kurak awalil ser bialu i pomarencze (owoc)
oczywiscie efekty nie zbudowal na samym serze i pomaranczy ale jadl ten owoc i nic zlego sie nie dzialo.
pamietaj ze jesli juz chcesz wypic sok pomaranczowy to tylko swierzo wyciskany lub taki z lodowki o krotkim terminie przydanosci.aletakikosztuje 2-3 razy drozej.
wszelkie zwykle soki w kartonie to trucizna łacznie z tymi "bez cukru"
juz lepiej napij sie wody z cytryna wycisnieta a jak koniecznie musi byc slodko to daj pol lyzeczki miodu

Gwido
03-07-11, 16:59
z jakiego powodu trucizna? na kilka szklanek w ciągu dnia mysle ze moglbym sobie pozwolić :) nie bd sobie przeciez wszystkiego odmawiał..

fallenursus
03-07-11, 18:24
mozesz spoko pic sok pomaranczowy.

Micek185
03-07-11, 18:37
Mozesz pic nawet wisniwoy,ba! Truskawkowy! Tylko nie przesadzaj. I zwracaj uwage co pijesz bo to przewaznie sam cukier.

bullet
03-07-11, 21:42
no mozesz tez flaszke wypic albo browara, mozesz tez zjesc fileta z KFC.
przeczytaj sklad i zobacz ile tam nienaturalnych skladnikow jest i ile w tym soku jest soku??
kazdy robiony z koncenratu i zawartosc to max 50%
ja raczej wybieram wode a jak mnie juz "suszy" na sok bo ile mozna jałowa wode pic to wlewam 1/3 szklanki soku i reszte wody.
zobacz na sklad na ilosci weglowoadanow ( w tym cukry). pewnie bedzie okolo 10 g na 100ml w tym cukry 10.
prosto liczac w 1 litrze masz 100g cukrów a ty chcesz wypic kilka szklanek dziennie czyli przyjąc owe 100g cukrow.
nadal chcesz pic sok???

Chcę_być_wielki
04-07-11, 11:14
no mozesz tez flaszke wypic albo browara, mozesz tez zjesc fileta z KFC.
przeczytaj sklad i zobacz ile tam nienaturalnych skladnikow jest i ile w tym soku jest soku??
kazdy robiony z koncenratu i zawartosc to max 50%
ja raczej wybieram wode a jak mnie juz "suszy" na sok bo ile mozna jałowa wode pic to wlewam 1/3 szklanki soku i reszte wody.
zobacz na sklad na ilosci weglowoadanow ( w tym cukry). pewnie bedzie okolo 10 g na 100ml w tym cukry 10.
prosto liczac w 1 litrze masz 100g cukrów a ty chcesz wypic kilka szklanek dziennie czyli przyjąc owe 100g cukrow.
nadal chcesz pic sok???
Ja to przeczytałem pijąc sok pomarańczowy i iidę po dolewkę. ;P

Gwido
04-07-11, 13:00
no jest tam cukier. i co w związku z tym .. chyba kilo tłuszczu mi od tego nie przybedzie nie ? :D

fallenursus
04-07-11, 13:22
Witam. mam zamiar zacząć dietę na masę

pij ten sok i nie marudz.

bullet
04-07-11, 17:43
sorki, jasne pijbez ograniczen, przeciez od tego sie nie tyje.
mam tez prosbe skoro wiesz wszystko najlepiej bo masz juz przeciez skonczone 16 lat to niezakladaj tematow bo i tak zrobisz po swojemu.

Gwido
04-07-11, 18:47
sorki, jasne pijbez ograniczen, przeciez od tego sie nie tyje.
mam tez prosbe skoro wiesz wszystko najlepiej bo masz juz przeciez skonczone 16 lat to niezakladaj tematow bo i tak zrobisz po swojemu.

kolego ja tylko zadaje pytania :) na rady jestem otwarty, Twoje również. ale skoro chcesz sie wykłócać to sie nie udzielaj..

bullet
04-07-11, 22:31
kolego ja tylko zadaje pytania :) na rady jestem otwarty, Twoje również. ale skoro chcesz sie wykłócać to sie nie udzielaj..
no tutaj raczej nie pokazales swoje otwartosci na sugestie innych
ale to juz przypadlosc wszystkich mlodych. zaklinaczy faktów.
jesli cie to ucieszy to uprzedze tez fakty i wiem ze do ciebie bedzie musialo nalezec ostatnie zadnie wiec ja juz zamilkne a ty sobie napisz co uwazasz.

slim shady
05-07-11, 10:42
najlepsze są soki własnej produkcji, świeżo wyciśnięte
dobre też są soczki jednodniowe/dwudniowe co są w sprzedaży

kamilekzawi
08-07-11, 22:43
do kazdego posilku szklanka soku... czyli wypijasz na dzien jakis litr tego soku.. dajmy riviery ( czy jak tam jej ) z biedronki .daje to jakies 90 g cukru i to pol z tego sacharozy , o wysokim IG . wiec musisz sie liczyc z tym ze jest to ilosc cukru większa niz jedna paczka ryzu . i to dziadowskiego cukru . jak wypijesz szklanke dziennie to spoko . Mozesz tez pic inne swinstwo pod tytulem cola zero , light. Nie ma tam cukru , schlodzona smakuje super, jednak liczyc sie trzeba z tym ze do samego korka wypchane jest to chemią .

Sosna91
10-07-11, 14:34
ja od poniedzialku do piątku jak jestem w pracy kupuje rano litr napoju bądz soku, przewaznie maja ok 9g wegli w 100g i czasem litr czasem 2l w pracy wypijam w zależnosci jak cieplo jest.
'
kupowalem takie co maja 2g\100g ale nie da sie pic, nie dobre jak nie wiem, ostatnio caly czas napój jabłko-mięta z hortexu pije. co innego pic przed kompem czy przed snem a co innedo w pracy fizycznej.

kamilekzawi
12-07-11, 00:28
ciesz sie sosna poki metabolizm jest jaki jest..:) a ze co innego pic przed kompem a co innego w robocie to ameryka nie odkryta. wszystko zalezy od tego czy przekroczy sie tą granice zapotrzebowania kalorycznego..:) A jak soki malo slodzone są "be" to ja nie wiem jak Ty sobie musisz na tej diecie swojej dogadzac..;o :D