PDA

Zobacz pełną wersję : Scitec attack - relacja



DTX
25-06-11, 15:24
~~ scitec attack - relacja ~~

Witam! Kupiłem po mega promocyjnej cenie puchę SCITEC Attack i zamierzam relacjonować jej działanie. Bez owijania w bawełnę - czas dorzucić trochę pieprzonego mięcha.

Wymiarów nie znam na chwilę obecną, ale jestem chudy. Cyknę dzisiaj wieczorem foty, to sami zobaczycie. Wzrost 183 cm, waga ok 77kg.

Dzisiejsza dieta:
-400g jaja
-600g kury
-400g jogurtu naturalnego
-200g twarogu
-100g ryżu (ugotowałem 200g, ale nie wiem, czy gdzieś jeszcze wcisnę, ale się postaram)
-150g makaronu
-800g ziemniaków
-100g owsianych
-30-40ml oliwy z oliwek

Trening wrzucę, po dzisiejszym workoucie barów i tricków.

Co do samego stacka. Bardzo dobry smak grejpfrutowy, rozpuszczalność 9,5/10. Lepsze samopoczucie na treningu, lepsza pompa, cały pełniejszy jestem :) Oby tak dalej, to może i dokupię drugą puszkę i zrobię dłuższy cykl.

Co do dzisiejszej diety, to niestety dopiero dzisiaj zakupy, dlatego żadnej rybki ni ma :(

Filmiki z treningów jak będę kręcił to wrzucać tutaj, będzie chęć oglądania?

Czekałtujcie filmik, pewnie duża część widziała, ale jest mega dobry!
http://www.youtube.com/watch?v=yjs_K76NUBc

Jedziem z koksem, time to make some fucking muscle!

Pozdro!

Micek185
25-06-11, 15:58
Kurde mam nadzieje ze to bedzie normalna relacja a nie sprawozdanie z dzialania ATTACK
tylko to kupiles czy masz cos jeszcze?
filmikow malo jest wiec wrzucaj jak najwiecej.
pozdro i pakuj!

DTX
26-06-11, 12:06
Wczoraj nie dałem rady zdać relacji, ani zrobić fotek, bo byłem zajęty, tak więc nadrabiamy. Jadę splitem DY, wczoraj barki + tric, czyli:
Barki:
1) Wycisk do góry siedząc hantlami 3 sety - 12x17kg; 10x22kg, 10x25kg
2) Unoszenie na boki 2 sety - 12x7kg, 10x12kg
3) Unoszenie na boki jednorącz na wyciągu dolnym - 1 set 10x10kg
4) Unoszenie na boki w opadzie 2 sety - 12x5kg, 10x10kg

Tric:
1) Prostowanie na wyciagu górnym 2 sety - 12x20kg, 12x25kg
2)Wyciskanie francuskie leżąc 2 sety - 12x27kg, 12x32kg
3)Francuz siedząc hantlą 2 sety - 12x17kg, 12x22kg

Trening ciężki, przerwy do 1 min, niekiedy ostatnie powtórzenia z pomocą zioma, żeby na maksa rozwalić mięsień. Jestem bardzo zadowolony z treningu, bo może niewidać tego bo tych fitnesowych ciężarach, ale było czuć mega ból przy dochodzeniu do załamania. Jeszcze dzisiaj skatować kulasy i powinno być super ;)

Relacja będzie normalna, tylko muszę spełnić warunki, jakie narzucił Body :)

Dzisiaj masakra, dopiero co wstałem, bo budzik mnie nie obudził, ale jeszcze się dietkę ogarnie.

Tylko Attack.

Może dzisiaj coś skręcę na treningu nóg :)

Pozdrawiam!

DTX
26-06-11, 18:06
Dzisiaj z dietą średnio, bo dopiero z miasta wróciłem i teraz przedtreningowy posiłek szamie. Za to dzisiaj zmaczne śniadanko:
http://imageshack.us/f/89/zdjcie0417u.jpg/

Od rana ananas za mną chodzi, zaraz trzeba będzie opierdzielić puchę.

mtm
26-06-11, 23:04
FOTKI ALE SYLWETKI , mają być .

DTX
26-06-11, 23:11
Będą, będą, może nawet zaraz ;) Jak nei zaraz to na 100 % jutro :)

DTX
28-06-11, 00:39
Noż myślałem, że dzisiaj będzie więcej czasu ;d Wybaczcie, ale tylko słit focia w lustrze, zeby nie bylo ze slowa nie dotrzymuje. Będę mial dostęp do tripoda i aparatu normalnego jutro, to zrobie jeszcze plecki. Najwięcej mięsa na nogi by się przydało, bo chude mam niemiłosiernie.

Dzisiaj był dzień off, który spędziłem na machaniu łopatą, pomagam wujkowi przy remoncie balkonu i tak jakoś cały dzień zleciał...

No nic, ide spiulkac :D Pa, miski.

Micek185
28-06-11, 17:44
harmonijnie,trzymaj ten bf i rośnij w siłe,stack wybrałes dobry bedzie szło:)

DTX
04-07-11, 00:12
Zaczne od diety dzisiaj. słabo bo sie zbieralem dlugo z rana przez kliczke, bo siedzialem do pozna.

10:00
5 jaj (300g)
100g owsianych

13:30
ryz 100g bialy
troche minataja, przed smazeniem wazyl 250g, po smazeniu sie zmniejszyl cholernie, wiec nie wiem

16:00
600g ziemniakow
230g kurczaka

19:00
250g kurczaka
120g makaronu

23:00
210g twarogu
400g jogurtu
mleko, cytryna...

Trening:
Wyciskanie siedząc hantlami w górę 1set 17kg, 2set 22kg, 3 set 27kg
unoszenie na boki 2 sety po 12kg
unoszenie na bok jednorącz z drazkiem wyciagu dolnego 1 set 10kg
unoszenie na boki w opadzie 2 sety 5 i 10 kg

Wyciąg górny 12x20kg, 10x25kg
francuz lezac 12x27kg, 10 x32kg
franzuc hantla siedzac 12x17kg, 10x22kg

Jutro kupuje sobie jakieś białko, co sądzicie o Matrixie Syntraxa?
Zakres 12-8 powtórzeń/ Niestty nie pamietam co i jak, bo nie mialem czasu zapisywać.

DTX
05-07-11, 15:36
Dzisiaj klata + biceps

Szama na razie to:
9:30
100 płatkoów owsianych
jajecznica z 400g jajek
multiwitamina

12:30
100g ryzu
longer i frytki z kfc :D
30g serwatki

Teraz się juz przygotowuje:
100g ryżu
250g kury
15ml oliwy z oliwek

DTX
06-07-11, 14:06
5.07.2011 Klata + biceps
Wycisk skos dolny sztanga 12x55kg, 10x65kg, 8x78kg
Wycisk skos gorny hantla 12x25kg, i jestem z siebie dumny - 8x31kg
rozpiętki 12x17kg, 8x20kg

uginanie o kolano 12x12kg, 10x15kg
uginanie przedramion sztanga prosta 8x27kg

Ogólnie progres, na hantle w wl na skosie nie mogę już więcej założyć :( musze kupić 4 talerze po 10kg.

Wiki
06-07-11, 16:13
zawsze można kombinować z dodatkowym ciężarem. Akurat przy hantlach dużej możliwość dodatkowego obciążenia nie będziesz miał.
Ale pamiętam że kiedyś dawałem na sztange butle z wodą 5L na jedną i na drugą i zdawało egzamin :P

DTX
10-07-11, 12:30
Właśnie strzeliło 80 kg :)

Musze przyznac, że smak białka treca czekoladowy 100 whey ZAJEBISTY. bardziej mi smakował od truskawki sciteca, ktorego probke dostalem od Body'ego za co dziekuje raz jeszcze :)

Wiki, kase uzbieram to kupie cztery talerze 10kg i powinno być git. Poszuka sie też trochę dluzszych gryfoww krotkich.

DTX
11-07-11, 16:04
Tutaj jeszcze zapytam - mozna dzien po pobraniu krwi isc na silownie? akurat wtedy bede robic klata + bic + przedramie, wiec przeplyw krwi w tych rejonach bedzie zwiekszony, problemow z krzepliwoscia nie mam, wiec po 24h powinno byc git, nie?

btw. nowa żylka na bicku <3<3 :D

Micek185
11-07-11, 16:06
jesli samopoczucie ci pozwoli to owszem nie powinno byc zadnych problemów.

DTX
11-07-11, 16:07
Dzięki!
Swoją drogą namierzylem fajna stronke:
http://www.bonjourmadame.fr/archive

Polecam obadac kazdemu :D

DTX
14-07-11, 23:05
Lekki progres poszedł.
Attack jak do tej pory sprawuje się świetnie, lepsze poczucie podczas treningu, większa pompa, jedynie smak zbrzydł, ale to indywidualna sprawa. Polecam każdemu!!

DTX
16-07-11, 13:00
Cykl musialem przerwac z racji bardzo wysokiego cisnienia (160/90), byłem u lekarza, tydzien przerwy, ekg, usg jamy brzusznej, badanie dna oka... więc trochę się popierdoliło... Raczej będę robił lekkie treningi dopóki sie nie okaże co to do cholery jest, czy na pewno nadciśnienie.

Podsumowując - SCITEC ATTACK to zajebisty supel. Lepsza pompa, samopoczucie, przebieg treningów i fajny progres (trzeba pamietac ofc o diecie, bo bez tego raczej stack bezuzyteczny). POLECAM KAŻDEMU! Złomu każdego tygodnia przybywało na sztandze, hantli, więc wszytsko w zayebiście.

Pioter1994
16-07-11, 13:32
To już koniec relacji? o.O

Pumbas
16-07-11, 16:05
Ale coś się działo z Twoim samopoczuciem na treningach, jakieś bóle głowy, cokolwiek?

DTX nie peniaj ja czasami mam podobnie tylko że rozkurczowe jeszcze niższe nieraz :D czyli jeszcze gorzej, ale myślę że taka jest moja natura, z racji tego że OD ZAWSZE byłem potwornie otyły. Czasem mam wzorowe ciśnienie, czasem(najczęściej w sumie) w okolicach 150/65 ale czasami jeszcze jakieś z kosmosu jak np. 165/59 - aż się zastanawiam czy nie mam ciśnieniomierza rozjebanego :D

Śmigam po lekarzach itd. ale jak narazie nic ciekawego nie odkryto, poza przerostem lewej komory, co zdarza się chyba u masy dłużej ćwiczących siłowo osób, czy też otyłej latami. Teoretycznie nie powinienem ćwiczyć, ale jeśli mam świetne samopoczucie (aktualnie) i robiąc sq 160x3 czerwony jak burak, a czuję się OK, to dlaczego miałbym tego nie robić?

inna kwestia, że kiedyś w zimę jak robiłem któryś z rzędu HARDKOROWY trening, tym razem nóg, gdzie się nie pierdoliłem tylko robiłem dropset za dsem, ćwiczenie za ćw, na 100% możliwości że tam prawie kupę zrobiłem, to miałem w szczycie treningu eksplozję potylicy która trzymała kilka dni i wracała przy nawet lżejszych treningach!! Okazało się ze byłem PRZETRENOWANY do tego stopnia że organizm/krązenie/ciśnienie na swój sposób mówiło dość :D ból tamten nie pojawił się przez ciężar, bo był to trening o dużej objętości i ciężarami umiarkowanymi. Zrobiłem tydzień (tylko tydzień) przerwy i od tamtego czasu nie miałem ani razu takiej sytuacji. Robię od tamtego czasu badania, mierzę regularnie ciśnienia itd. peunta jest taka, że przetrenowanie o ile nie jest gadaniem szczyli o słabej psychice, to jest bardzo niebezpieczne - dlatego też, trzeba z głową planować treningi dzieląc sobie wszystko na okresy różnej intensywności, wplatać celowe roztrenowania tygodniowe i tak dalej..

rozpisałem się, ale może ktoś napisze mi coś ciekawego, może przyda się coś z tego dtxowi.

DTX
16-07-11, 20:48
Dzięki. Żaden koniec relacji.

Ja bóle głowy rzadko miewam, do stycznia br nigdy nie miałem, ale wtedy zapalenie zatok mnie złapało i niestety...

No ja właśnie rozkmniałem, czy cisnienomierz jest dobry, bo mierzylem to raz 160/90, raz 130/64 itd. ale u lekaarza miałem 160/91. U mnie sprawa jest o tyle przerypana, że w rodzinie dużo osob z nadcisnieniem (ojciec, babcie, prababcia miała) no i się obawiam, że i na mnie to cholerstwo spadło.

Prztrenowanie to nie raczej, bo dwa tygodnie przed tym cyklem mialem typowo regeneracyjne, leciutkie ciezary, zeby miesnie i stawy odpoczely... Ale może jednak nie przerywać cyklu i jechać dalej? Powiem szczerze, że się przestraszyłem bardzo z tym ciśnieniem, bo zawsze jak mierzylem, to byla norma, 124/64 eetc a tu wypieprzylo 160. Nie chce Bodka zawieść również i chyba zdecyduje się jeszcze pojechać dalej z koksem. No cóż, decyzja zapadnie jeszcze dzisiaj.
Jeszcze raz dzięki.

DTX
17-07-11, 00:04
Jednak nei przerywam cyklu, lece dalej. Chyba, ze cos naprawde niedobreg obedzie sie dzialo to wtedy... no excuses, get big or die tryin' etc... (pewnie w koncu i tak to mnie wykończy ostatecznie :D)

DTX
18-07-11, 11:10
Wczoraj były barki i triceps, francuz siedząc dorzuciłem 5kg, wycisk na barki hantlami 2kg, przedluzylem faze negatywną o jakąś sekunde i bardziej kopło.
EKG nie wypadło najlepiej, prawdopodobnie jeszcze dzisiaj usg jamy brzusznej. Nogi zrobie ale nie będę szalał z ciężarem, z 3-4 serie przysiadów, wykroki, na dwójki mc na prostych, może jeszcze jakieś syzyfki na czwórki. Niedawno orozjebałem prase do nóg w atlasie (kilkunastoletnim :D) i jestem troche ograniczony. ale zbieram sie do zakupu ławki, do której bedzie mozna zamontować prase do nóg. Robote jakąs trzeba skręcić i te trzy stówki zarobić...

DTX
20-07-11, 22:57
lzejszy trening na klate

Wycisk płasko (nie ryykowalem skosu dolnego) 3 sety 50-70-75kg
Wycisk hantlami skos + 2 sety 22-25kg
Rozpiętki 2 sety 12kg

Bajceps
Uginanie o kolano dwa sety
Uginanie sztangą prostą 1 set

Pracuje nad oddychaniem, musze sobie wyrobić nawyk, dlatego nawet na sucho przed kompem, albo przedsnem sobie wyciskam, uginam etc. w powietrzu i oddycham jak należy. Gdy mam dobry dzień, to z oddechem nie ma problemu, gorzej jak jest zamuł, ale tego i tak sie przez lata raczej uczy... Trza o tym pamiętać też, żeby gruba talia się nie zrobiła od przysiadów, mc, wl... Borys nawet niedawno w MD o tym pisał. Kupiłem od Tricka BCAA Activlaba, na sierpień sobie zostawiam. Sypnął też kilkoma próbkami za co serdecznie dziękuję!

Jutro trening odwołany, bo na 11 mam usg jamy brzusznej, a musze być na czczo, więc nie ma sensu robić, jak nie będzie dobrej szamy od rana.

Do końca sierpnia jadę obecnym splitem i juz zastanawiam się co później. Muszę trochę łapy poprawić - szczególnie biceps i zasanawiałem się nad armagedonem, ale boje się trochę tej intensywności, bo nawet z bcaa moze być ciężko. Myślicie, że warto? Od przyszłego tygodnia bede juz lepiej opisywał to wszystko, teraz zabiegany trochę jestem.

Swoją drogą to takie przyszlosciowe jeszcze pytanie, czy z ew. nadcisnieniem można przyjmować suple typu boostery przedtreningowe, beta alanine etc? Ludzie normalnie pochlaniaja duze ilosci kawy, tylko, ze biora tabletki, ktore yte cisnienie reguluja. Choc u mnie nie wiadomo, czy to jeszcze nadcisnienie, moze cos innego sie pieprzyc - jedna wielka niewiadoma poki badan nie zrobie. I tak sie kardiologa zapytam, ale jeszcze wszystkich badan nie zrobilem (dopiero gdzies w przyszlym tyg bede) i chcialbym wiedziec juz wczesniej. :)

Pozdrawiam

luo
20-07-11, 23:17
Wiesz to zależy, każdy inaczej reaguje na suple przedtreningowe. Suple z geranium raczej odpadają bo zwęża ona naczynia krwionośne, także ciśnienie teoretycznie powinno pójść do góry. Z tego co wiem to z argininą jest różnie, kofa też teoretycznie podnosi. Najlepiej jak sprawdzisz na sobie

Pumbas
20-07-11, 23:43
Suple to nie koksy.. ale jak masz te problemy z ciśnieniem to po prostu bądź ostrożny i reaguj na swoje samopoczucie. Zaczynaj od połowy porcji, bo nie wiesz jak możesz zareagować na któryś składnik produktu. Ja przynajmniej mam takie nastawienie i nie mam żadnych problemów ze spróbowaniem próbki napalmu czy wrzuceniem lekkiego spalacza (200mg kofy w porcji).. wszystko z głową i będzie ok.

DTX
21-07-11, 22:43
Dzięki.
Przemyslalem sprawę i jednak nie robie armagedonu, postanowilem zamiast lapek bardziej skupić się na plecach i nogach i hooy.

Push and pull ktos probowal oprocz mlodego? Mam mieszane uczucia co do robienia FBW na mase, no, ale w końcu chunga na tym mase zbudował... Co myslicie o tym?
Swoją drogą - to np. Radek Słodkiewicz mówi, że zeby miesnie urosly musza sie zaadaptowac do pewnego treningu, dlatego trza cisnac wedlug jednej rozpiski. Z kolei Robo Burneika mowi, ze napierdala co sesje inną rozpiske, zmienia kolejnosc cwiczen etc. To kwestia indywidualna, czy i tu i tu jest racja?

DTX
21-07-11, 23:01
A jeszcze bylem dzisiaj na usg jamy brzusznej - bebechy w porządku, wszystko jak należy. jutro jeszcze okulista i badanie dna oka, co bedzie raczej przelomowym badaniem :)
No i jutro jeszcze jedno mega wydarzenie - katujemy plecki :))

DTX
22-07-11, 21:05
Jednak nadcisnienie, bylem na badaniu dna oka...
Skręciłem filmiki z dzisiejszego workoutu, ale wrzucę jutro, bo musze skonwertować do gorszej jakości bo są obecnie w full hd.

Pozdro

DTX
25-07-11, 23:17
Coś się kuźwa nie może przekonwertować, powalczylem troche wczoraj i dzisiaj i w koncu wykminilem, ale juz jest za pozno, zeby cos zrobic. Wiec dopiero jutro. Na nastepnym treningu bede nagrywal w nizszej rozdzielczosci to juz takiego problemu nie bedzie...

fallenursus
26-07-11, 00:02
no to co. wrzuc w haj definiszyn na jutuba. bedzie widac kazda zyle na twym wielkim bicu

DTX
27-07-11, 16:48
Nie ma tak dobrze, i tak z lekkim opoznieniem, ale lecą:


http://www.youtube.com/watch?v=yCe8oPtDlec


http://www.youtube.com/watch?v=kM5DZ_4eDLc


http://www.youtube.com/watch?v=oVp186AUHb0


http://www.youtube.com/watch?v=b8Df6SDbwTo

Dziś klata i bajceps...

DTX
27-07-11, 16:49
http://www.youtube.com/watch?v=N11dZwmDKDQ


http://www.youtube.com/watch?v=A2mWRBI5dX0

mc bez koszulki, szacenuk +8. Ogólnie robiłem przez ostatnie tyg. mc do polowy, ale jednak pelen zakres lepiej na mnie dziala.

Pioter1994
27-07-11, 17:00
Fort Minor - Remember the name
Rocky 4 - training montage
Rocky 3 - no easy way out

Dobry soundtrack :D

Mógłbyś podać tytuł tej muzyki z 2 filmiku w 1 poście?

DTX
27-07-11, 20:33
jorge quintero - 300 violin orchestra

No easy way out bylo w trójce? Kojarze tylko z 4 czesci, jak Rocko po śmierci Apollo wsiada w swój wóz i jedzie w pizdu, jak sie te sceny z walki pojawiają Ap z Drago.

DTX
28-07-11, 00:02
Klata:
Wycisk płasko (nie robie skosu dolnego, bo mowia, ze ludzie z nadcisnieniem nie powinni tego robić)
12x50kg
10x70kg
3(sam) + 1(z pomocą) x85kg, gdzie moj spotter okazal się zwykłym zjebanym idiotą, który mi zjebał całą serie i przez którego o malo nie zjebalem sobie sztangi na łeb...

Wycisk skos górny:
12x22kg
8x25kg skos plasko bardziej angazuje i meczy gore klaty nizeli skos dolny, stąd mniejszy ciezar

rozpiętki plasko
12x12kg
10x17kg

bajceps
o kolano uginanie 2 sety po 12 i 10 powtorzen
"21" ze sztanga lamana x 2

Mega pozytwynie dzisiaj na trening, oprocz chwilowego wkurwienia na spottera, ktory mnie malo nie zabil, zeby bylo smiesznie i rozjebal mi lustro. No cóz, kto się pizda urodzil ten kanarkiem nie zdechnie cyz jakos tak. Porch sie powoli konczy :) Z suplli mam jeszcze w szafce bcaa, ktore zostawiam na sierpien no i odzywke bialkową. Ciągle nie wiem, co bede robil pozniej, ale ma byc cos hardcorowego... Jakies propozycje?

DTX
30-07-11, 00:59
Plecy poszly wczoraj dobrze, progres poszedl na kazde cwiczenie, mc seria 105kgx5, slabo, ale jak na mnie jestem zadowolony. Towar się koncyz, zostalo kilka miarek... :( Niedługo podsumuje cykl. Kolejny planuje rozpocząć pod koniec listopada bądź w grudniu. Wtedy prawdopodobnie zrobie porównianie tych dwóch suplementow :)
Jutro barki i triceps. Niedziela nogi, a przyszly tydzien typowo regeneracyjny. Jakies lajtowe treningi, po czym znowu coś dopirdole. Mase będę robił do maja przyszłego roku. Wtedy zajmę się definicją. Jutro sobie wszystko rozplanuje bądź zaczne planować i wkleje do oceny. Do maja chciałbym wrzucić z 8kg (bardzo chciałbym 10kg). Wiem, że będzie ciężko, ale trzeba mierzyć wysoko.

DTX
31-07-11, 18:45
Kurwa, drugi dzien z rzedu wstalem o 12, znowu siedzialem do pozna. Jutro chuj, wstaje o 7 i koniec. Trening przekladam na jutro no bo dzis ni ema sensu juz robic... Musze ogarnac sobie jakis budzik ktory mnie rozbudzi.

Pumbas
31-07-11, 23:57
nie ma sensu robić treningu bo wstałeś o 12 a nie 7!?!?!?co kurwa? Chyba sobie jaja robisz!

DTX
01-08-11, 11:04
nie warto, bo akurat tego dnia mialem czas na 3 posilki. Poza tym trzeba dopierdolić paliwa najwyzszej jakosci, a nie jechac na jakims slabej jakosci gownie. Więc kurde trzeba pamietac, ze nie sam trening, a dieta jest rowniez wazna...

DTX
02-08-11, 15:05
Podsumowując - doszło 4kg masy, siła poszła w górę. SCITEC Attack to przede wszystkim suplement, który wspomoże Ci zdobyć mase, ale jej nie wyczaruje, dlatego powinno się trzymać odpowiednią dietę. Oczywiscie nie znajdziecie w nim mega pobudzenia i potwornej pompy, ale fakt faktem potęguje te uczucia znacznym stopniu. Dużo na pewno da tutaj odpowiednia psychika. Cykl uważam za udany, nie padłem na zawał, czuje się lepiej będąc wiekszym i silniejszym. Zdecydowanie polecam wszystki ten suplement! Jakie są wady produktu? Przede wszystkim smak grepfrutowy nudzi się po pewnym czasie, ale to ma działać a nie smakować!!

kfc
03-08-11, 01:10
Kurwa, drugi dzien z rzedu wstalem o 12, znowu siedzialem do pozna. Jutro chuj, wstaje o 7 i koniec. Trening przekladam na jutro no bo dzis ni ema sensu juz robic... Musze ogarnac sobie jakis budzik ktory mnie rozbudzi.

ja kupiłam dwa lata temu budzik o średnicy około 20cm. Jak zacznie napierniczać w te swoje dzwoneczki to mam wrażenie, że serce mi z klatki piersiowej ucieknie. Spać się po takim czymś nie chce. Ale zaczęłam się go bać z czasen.
Mój jest niebieski. i ładniejszy. :D
5000

kitamo
03-08-11, 10:42
Wystarczy nagrac jakis najbardziej wkurzajacy nas kawałek na telefonik, ustawic budzenie ale telefon polozyc w drugim koncu pokoju. Wierzcie badz nie ale jak slysze utwor ktory mnie denerwuje to nie ma bata ide wylaczyc budzik, a jak juz wstane na nogi to spac sie nie chce ;)

Ja od siebie dodam ze tak jak DTX u mnie na silowni tez zapierdziela sciezka dzwiekowa z rockyego :D plyta ma z 15lat i jedyna ktorej sie slucha na okraglo :D

DTX
03-08-11, 12:21
No to musze wypróbować, dzięki! :D
Rocky ponadczasowy, mozna sluchac, sluchac, sluchac i nigdy si enie znudzi, zawsze tak samo motywuje.

Pioter1994
03-08-11, 14:00
Sry mnie nudzi dlatego przerzuciłem się na coś ostrzejszego :D

DTX
03-08-11, 14:38
Bluźnierca :D Ostrzejszego? Np. ? Jakis metal, hard rock?

fallenursus
03-08-11, 14:53
Stary ja ustawiam dwa komy na conajmniej piec dzwonkow. Zanim sie zorientuje ze jiz ostatni snooze to jestem w kiblu i szoruje zemby. Ale ja wstaje o dziwnej godzinie....

Pioter1994
03-08-11, 20:59
Bym wrzucił ten filmik z treningu pleców tam dodałem muzę, ale ostatnio jak wrzucałem przez 3H to mi się zyebało przy 100 procentach....

Obecnie z reguły ostre, motywujące kawałki metalcore:

http://www.youtube.com/watch?v=TCJWkb0_WZM

czasami odkurze jakiś industrial typu rammstein, ommph:

http://www.youtube.com/watch?v=MO7mkES8spM

i trochę instrumental:

http://www.youtube.com/watch?v=my5FoN3oWws

ale głównie metalcore i darcie papy na treningu :)