PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna



adam2
22-06-11, 00:08
czy jak robie siłe to do kreatyny co można jeszcze kupić tylko , w miare tanio doradzić żeby budżet mi pozwolił na to

luzakkk
22-06-11, 00:32
co to znaczy tanio?

gluta i tauryna najlepiej wchodzi z kreatyna poteguja moc kreatyny

fallenursus
22-06-11, 01:14
co to znaczy tanio?

gluta i tauryna najlepiej wchodzi z kreatyna poteguja moc kreatyny
o ta? Gdzie te baje wymyslili?

luzakkk
22-06-11, 01:23
o ta? Gdzie te baje wymyslili?

zwroc uwage na niektore nowe produkty kreatyny zawieraja juz tauryne i rowniez czytalem o glutaminie ze tak samo wzmacnia dzialanie kreatyny.

fallenursus
22-06-11, 01:31
No robia poto zeby ceny taniej krety mogli podniesc w gore.:)
Kofe wole dodac.

Patriot
22-06-11, 10:24
glutamina to niby coś tam działa niektórzy mówią, ale napewno nie potęguję działania kreatyny. Samej czystej gluty nawet nigdy nie brałem już wole kupić jakieś bcaa + gluta etc zamiast oddzielnie glutamine, nie wiem może kiedyś jak fundusze pozwolą to się skuszę, ale wątpię :)
a co do tej tauryny, że niby podnosi to tak jak wyżej dorzucą czegoś, a później piszą że to teraz super "mix" i normalnie krete kupisz za np 40zł, a tak walną cenę 60zł.
Niby kofeina osłabia działanie kreatyny, a ja zawsze przed treningiem dużą filiżankę mocnej czarnej kawy sobie zrobię i jakoś nie czuję, że ta kreta na mnie nie działa, a później biorę po tej kawie to ja wiem jakieś 20min i łyżeczkę krety, a jak nie lubisz pić kawy to kupić sobie można kofeine w tabsach chociaż dla mnie to nie to samo, lubię smak kawy :)
a do kreatyny co dokupić ? nic, chyba, że nie wiem masz braki w diecie to ew jakieś dobre białko czy jakieś aminokwasy przyjmować około treningowo, ale to nie jest niezbędne. Dobra micha do kreatyny jest najlepsza

luo
22-06-11, 10:44
Najlepiej kup mięsa za te pieniądze, a jak tak bardzo chcesz wydać je na suple to pomyśl nad beta-alaniną

KowalX
22-06-11, 14:05
czy jak robie siłe to do kreatyny co można jeszcze kupić tylko , w miare tanio doradzić żeby budżet mi pozwolił na to

Duże ilości węglowodanów.

kitamo
22-06-11, 15:31
A to ile tych weglowodanow, bo wydaje mi sie ze przy dosc normalnym zywieniu nie ma problemow z weglowodanami. Musi byc jakas nadwyzka przy kreatynie czy jak to jest ?

KowalX
23-06-11, 20:34
Ogólnie jak chcesz robić siłę musi być nadwyżka energii. Węgle przy tym świetnie się sprawdzają ,bo pozwalają zrobić ciężki trening. Ile będzie to u Ciebie nie wiem. A kreatyna sama w sobie też się przyda.