PDA

Zobacz pełną wersję : Thermo Speed Extreme Olimp - pytanie



kamikadze51293
20-06-11, 23:21
nastepnym razem ede czytal podwieszone zanim wstawie zabronionego linka. Ciesze sie ze skonczylo sie to tylko ostem a nie banem

witam.
mam takie w miarę przystępna cena i dużo kapsów. waże 77kg przy wzroście ok.174cm i chcę zrzucić tak na 73-71kg żeby ta waga była stała.Na siłkę przez wakacje będę chodził,aeroby robił i trenował MMA.Jakie aeroby polecacie? A6W? I Jakie macie opinie o tym suplemencie?
pozdrawiam

slim shady
20-06-11, 23:36
kolego nie podałeś o sobie prawie żadnych informacji
taką wagę spokojnie zbijesz bez spalacza
przejrzyj ten temat, myślę że powinien być dla Ciebie pomocny
http://www.e-gym.pl/showthread.php?32116-Ripped-Freak-vs-Thyroburn-vs

luzakkk
20-06-11, 23:38
ja wlasnie przestalem brac thermo stem z olimpa model wyzej od thermo speeda cena podobna tylko mniej kapsli z 76kg zjechalem do 73,5kg pocilem sie bardziej na nim no i pobudzal mnie troche ale na poczatku myslalem ze szalu nie zrobi ale po miesiacu koledzy mi powiedzieli ze sie cos wyzylowalem takze jakis efekt musial byc, ja bralem tylko 2kapsle dziennie godzine przed treningiem (w soboty nie bralem)

kamikadze51293
21-06-11, 11:29
a miałeś dietę jakąś specjalną?

fallenursus
21-06-11, 11:40
http://www.e-gym.pl/showthread.php?32122-Thermo-Speed-Extreme-Olimp-pytanie&p=415304&viewfull=1#post415304

luzakkk
21-06-11, 12:45
co do diety ja stosowalem te spalacze bardziej jako pobudzenie przed treningami a na drugim miejscu chodzilo o spalenie (nie pije kawy wcale takze ta dawka kofeiny mnie lekko pobudzala), moje treningi to naprzemian silownia i pilka nozna w niedziele gralismy mecz takze dieta byla taka ze staralem sie dostarczac tylko wartosciowe skladniki ale rowniez nie ograniczalem weglowodanow a nawet przed i po treningiem pilki noznej pilem carbo i aminokwasy, po treningu na silowni (3 x w tygodniu) pilem bialko bezposrednio po i przed snem, slodyczy nie ograniczylem takze dieta byla nierygorystyczna. Ja w sumie jem malo bo zjadam 4 posilki dziennie i nie zawsze one sa wypasione (czasami jajecznica z 4 jajek to juz dla mnie duzo) takze bialko i carbo to uzupelnienie diety u mnie.