PDA

Zobacz pełną wersję : dla ogarnietych



BigS
20-06-11, 14:52
Witam
Mam taki oto problem a raczej problemy.

Poniedziałek praca, muay thay oraz rozciąganie do szpagatu.
Wtorek praca, siłownia oraz rozciąganie do szpagatu.
środa praca, muay thay oraz rozciąganie do szpagatu.
Czwartek praca ozciąganie do szpagatu.
piątek praca, siłownia oraz rozciąganie do szpagatu.
sobota rozciąganie
niedziela rozciąganie siłowenia

Po każdym i przed każdym z tym zajęć jest porządny posiłek ale to w dziale diety będę opisywał
Chce zakupić dobre i sprawdzone suplementy by nie tracić masy oraz by ja ulepszać - chodzi także o siłe.

Licze na porady od osób które naprawdę mogą mi pomóc

dexterinio
20-06-11, 15:14
Pierwsza sprawa trenujsz tajski pod zawody? Bo jesli tak to pewnie nie chcesz zlapac zbyt wiele wagi. Napewno przyda sie bcaa, mysle ze carbo rowniez (ewentalani owoce po treningu). Stawy masz obciazone na muay thai wiec profilaktycznie cos z glukozamina. Odnosnie diety to braki uzupelniaj bialkiem. Kreatyn nie polecam. Ewenntalnie cos pobudzajacego, ale to juz dodatek jak masz wolna kase

BigS
20-06-11, 15:25
trenuje po prostu dla siebie nie pod zawody wiec zalezy na masie ale ne licze na szokujace wyniki heh
na pobudzenie NaNo Vapor ? myślałem o tym ale zdania podzielona :(

dexterinio
20-06-11, 15:33
laczac silowe i walki szybko nie zlapiesz wielu kg wiem po sobie ale nie jest to nie mozliwe:) ze dieta wazna to nie bede juz wspominal. Niekoniecznie NaNo jest wiele innych np jack3d ma fajne opinie

BigS
20-06-11, 15:46
jakie bcaa i carbo poleczasz? cena nie ważna ;p

dexterinio
20-06-11, 16:01
ja stosuje x-plode z olimpa wychodzi 6g bcaa i 1g glutaminy na 10g proszku wiec ladny stosunek. Ale z tego co wiem sa i takie po 7-7,5g/10g musialbys poszukac chyba z *** i hi-teca sa wmiare dobre. Co do carbo to wegle proste wiec bez roznicy. Olimp ma carbonox'a wmiare dobrego (zmnienjszyli ilosc cukrow, a i cena przystepna). Osobiscie na czas lata zrezygnowalem z carbo na rzecz owocow - trzeba kozystac z pory roku i szamac banany i truskawki:D

opalinho
23-06-11, 16:05
jakie bcaa i carbo poleczasz? cena nie ważna ;p

Polecam Purple Wraath,warte swojej ceny. Carbo osobiscie polecam z activlabu o smaku kiwi!

BigS
23-06-11, 20:09
dzieki panowie sporo pomocy uzyskałem od was :)

KowalX
23-06-11, 20:27
Witam
Mam taki oto problem a raczej problemy.

Poniedziałek praca, muay thay oraz rozciąganie do szpagatu.
Wtorek praca, siłownia oraz rozciąganie do szpagatu.
środa praca, muay thay oraz rozciąganie do szpagatu.
Czwartek praca ozciąganie do szpagatu.
piątek praca, siłownia oraz rozciąganie do szpagatu.
sobota rozciąganie
niedziela rozciąganie siłowenia

Po każdym i przed każdym z tym zajęć jest porządny posiłek ale to w dziale diety będę opisywał
Chce zakupić dobre i sprawdzone suplementy by nie tracić masy oraz by ja ulepszać - chodzi także o siłe.

Licze na porady od osób które naprawdę mogą mi pomóc

EAA lub Bcaa + kreatyna. U mnie się sprawdza w podobnym treningu. Może też być beta-alanina,ale mi nie odpowiada.
Koniecznie trzymaj węglowodany na odpowiednim poziomie,bo siły stracisz.

Za dużo się rozciągasz ;)

BigS
25-06-11, 22:51
szpagat musi być po 30 dniach :)

chunga
25-06-11, 23:44
ale nie będzie
ale gdyby to czekamy na filmiki i foty

KowalX
26-06-11, 00:02
szpagat musi być po 30 dniach :)

Nie wiem czy znasz się na stretchingu? Z tego co ja się orientuję i wypróbowałem to jest podobnie jak z każdym innym treningiem. Przesada albo uwstecznia ,albo zatrzymuje rozwój.