PDA

Zobacz pełną wersję : Ripped Freak vs Thyroburn vs ??



matus34
20-06-11, 08:52
Wiek: 17
Staż: 10 miesiecy ponad
Waga: 93
Wzrost: 185
Maxów jak dotad nie robilem ...

Zastanawiam sie nad wyborem pomiedzy Ripped Freak a Thyroburn
Mieszkam na wsi,przez wakacje bede pracowal fizycznie codziennie ,wiec pomyslałem sobie ze dobrze by bylo zazucic jakis spalacz.
Dosyć czesto leje mi sie krew z nosa dlatego musze uwazac przy doborze takich suplementów.
Diete jak do tad mialem masowa , teraz oczywiscie zmniejsze ilosc kcal ,zwieksze ww, i bede sie starał ograniczac ;]
Wyrażajcie swoje opinie , czekam tez na inne propozycje spalaczy.
Pozdro

slim shady
20-06-11, 12:16
chyba powinieneś obciąć węgle a nie jeszcze podwyższać, zresztą nie znam Twojej diety więc sie nie wypowiadam

co do spalacza to:
która to Twoja redukcja ?
co brałeś wcześniej ?
ile na oko kilo chcesz zgubić ?
ile ma trwać redukcja ?
ile razy w tygodniu masz trening siłowy ? stosujesz aeroby?
inne zastrzeżenia zdrowotne ?

ja bym na początku redukcji wstrzymał się ze spalaczem, ogólnie bym się wstrzymał w Twoim wieku, bo masz jeszcze potencjał, duzo bedziesz sie ruszać, będziesz jeść w miare czysto to tłuszcz zleci. Piszesz że często leci Ci krew z nosa. Może to być osłabienie, ale zaobserwuj to bardziej i jak będzie trzeba to idź do lekarza. Możesz jeść czosnek, witamine C(działa odchudzająco). Spalacze przeważnie zawierają substancje pobudzające, a brak snu w przypadku jeśli jesteś osłabiony to nie zbyt rozsądna sprawa. Skupiaj się na razie na naturalnych środkach np. zielona herbata, czerwona herbata, imbir, cynamon, kakao, skórka cytrynowa, pieprz cayenn, chilli, gorzka czekolada,kawa,omega 3, owoce i warzywa których powinieneś spożywać dużo, żeby nie mieć braków witamin i minerałów. Pamiętaj żeby pić dużo wody.

Pozdrawiam

chunga
20-06-11, 12:50
"Skupiaj się na razie na naturalnych środkach np. zielona herbata, czerwona herbata, imbir, cynamon, kakao, skórka cytrynowa, pieprz cayenn, chilli, gorzka czekolada,kawa,omega 3, owoce i warzywa których powinieneś spożywać dużo, żeby nie mieć braków witamin i minerałów. Pamiętaj żeby pić dużo wody."

I to jest chyba najlepsze wyjście ;) osobiście kupując Thyroburn zmarnowałem tylko kase ,rzadnych efektow,fakt do diety nie przykładałem się zbytnio ,ale było troche aero .W ogóle jeżeli chodzi o wszekiego rodzaju spalacze to w moim wypadku to strata kasy.Byc może inni do tego umiejetniej podchodzą ,nie czuje tego zupełnie.Skupienie sie na porządnej dietce redukcyjnej to podstawa.Potem jak ktoś ma za duzo kasy można spalacz dorzucic jako taką kropke nad "i"
to moje skromne zdanko :)

D3
20-06-11, 13:51
kupując Thyroburn zmarnowałem tylko kase ,rzadnych efektow,fakt do diety nie przykładałem się zbytnio ,ale było troche aero .

Błyskotliwa wypowiedź. Spalacz mi nie pomógł, bo nie przykładałem się do diety. W końcu spalacz w tym wszystkim jest najważniejszy, a nie dieta. Na takiej zasadzie można przekreślić stacki kreatynowe i inne suplementy również. "Nie działa, strata kasy... aha zapomniałem wspomnieć, że nie było diety" :-D

chunga
20-06-11, 13:57
Tylko dieta redukcyjna cos daje ,w moim wypadku obcinka węgli duzo robi ,duzo ,duzo wiecej niż wydatki na spalacze.Były spalacze z dietą CKD i Low Carb ,a wiesz co działa tylko dieta spalacz wcalex10

Próbowałem spalaczy z dieta rekukcyjna także,i to samo zdanie.... działa wszystko ,a spalacze sa na szarym szarym końcu tego łańcuszka

chunga
20-06-11, 14:09
Mam dokładnie przrobione co działa u mnie na redukcje
1.teść
2.clenbuterol
3.dieta niskoweglowodanowa
4.aero
5.efedryna (ECA)
6.konsekwencja w działaniu ,a nie oszukiwanie samego siebie
7.odpowiedni tryb życia
8.mało piwska ,albo wcale

potem długo długo nic i ... spalacze ,ale najlepiej te ktore shady wyminil ,zielona herbatka itp soli mniej tez dobrze robi
tylko z pkt. 6 nawalam ,bo często wszystko mi koło d.... lata

fallenursus
20-06-11, 14:18
Robie wszystkie naraz chunga:)
No oprocz tego trybu zycia....:p
jak narazie masakra!

D3
20-06-11, 14:18
No i spoko, ja też wiem dokładnie co na mnie działa.

1. Dieta
2. Solidne Aero
3. Różnego rodzaju spalacze.
4. Inne


Ale bezsensu jest pisać, że spalacz nie działa, bo zawaliłem wszystkie pozostałe punkty. W ten sposób rzecz (która działa przy założeniu innych czynników współgrających ze spalaczem) przekreślasz i inni czytając taką wypowiedź sugerują się nią.

Lepiej nie zamieszczać takich wypowiedzi.

matus34
20-06-11, 14:18
która to Twoja redukcja ?1
co brałeś wcześniej ? nic
ile na oko kilo chcesz zgubić ? 7-8kg
ile ma trwać redukcja ?2 miesiace max
ile razy w tygodniu masz trening siłowy ? stosujesz aeroby? split 3 dniowy ,biegam jak mi sie zachce tzn jest tydzien gdzie biegam 4 dni, a jest taki co wogóle nie biegam
inne zastrzeżenia zdrowotne ?pozatym wszystko ok

a L-karnityna ?
kurde wlasnie chce teraz zareagowac bo z uplywem czasu moze byc jeszcze gorzej

dzieko wszystkim za odpowiedzi ;]

slim shady
20-06-11, 15:00
ile razy w tygodniu masz trening siłowy ? stosujesz aeroby? split 3 dniowy ,biegam jak mi sie zachce tzn jest tydzien gdzie biegam 4 dni, a jest taki co wogóle nie biegamto zadbaj o regularność, bo to podstawa, możesz spróbować też interwałów


a L-karnityna ?
kurde wlasnie chce teraz zareagowac bo z uplywem czasu moze byc jeszcze gorzej

dzieko wszystkim za odpowiedzi ;] niestety nie działa, co jest udowodnione badaniami

skup się na tych skłądnikach co Ci napisałem wcześniej, może nie brzmi to jakoś imponująco, ale to na prawde działa dobrze, jak się ejszcze dobrze zastosuje

przed treningiem możesz wypić mocną kawę z imbirem i cynamonem
możesz sobie zrobić "ketchup" (słoik koncentratu pomidorowego na saszetkę zmielonego chilli),
przed posiłkami ocet jabłkowy ( 1 łyzka octu na szklanke wody x3 na dzień)

wyeliminuj z diety słodycze, fast foody, słodkie i sztuczne napoje, zbyt tłuste potrawy, smażone, mniej soli, dużo warzyw,białka
śpij 8 h, pij 1 l wody na 1000 kcl,
co do treningu to opieraj się głównie na wolnych ciężarach, duże obciążenie

spalacze działają, ale ważnym czynnikiem jest dieta no i wysiłek, zresztą i tak spalacz po jakimś czasie trzeba ładować w większych dawkach niż zaleca producent (nie dotyczy się to wszystkich spalaczy, szczególnie kos z Ameryki na mocnych substancjach). Thyroburna nie brałem, ale nie należy on do "mocnych" spalaczy, zapewne po amerykańskich cukierkach lepiej by trzepało. Ale i tak uważam że spalacz najlepiej wrzucać na końcówkę redukcji, żeby pozbyć się trudnego fatu. Oczywiście nia na wrzystkich niektóra substancja zadziała tak samo przez co dla niektórych, coś może być już nie efektywne.

chunga
20-06-11, 15:25
ta kawa z imbirem i cynamonem -super pomysl ,juz od jutra z tym pojade


jeszcze cos było z soda -ale szczerze to nie pamietam o co w tym chodziło,kiedys czytałem wzmianke na ten temat pisana przez znawce sztuki

chunga
20-06-11, 15:26
no i ile tego imbiru i cynamonu walic do szklanki ???

slim shady
20-06-11, 16:56
Szczerze to na oko, można zaczynać od mniejszych dawek i potem większe, słyszałem że niektórzy dodają pieprz cayenn, ale jakoś nie polecam uczucia wyżerania gardła, można też zamiast kawy z kakao jest pyszne ale już nie zadziała tak samo jak z kawą

dobrze też pali przepis Pana Ambroziaka


Po jednym opakowaniu mielonego cynamonu, goździków, imbiru i skórki cytrynowej mieszamy z taką sama ilością miodu lub – jeżeli stosujemy aktualnie dietę niskowęglowodanową (low carb) – ze zmiażdżonym sezamem, czyli pastą tahini. (Z tahini, zamiast z miodem, możemy mieszać też wszystkie, wymienione wcześniej surowce.) Stasujemy po 2 łyżeczki pasty 2 razy dziennie – przy śniadaniu i przy posiłku poprzedzającym trening.

D3
20-06-11, 21:05
co do treningu to opieraj się głównie na wolnych ciężarach, duże obciążenie

Jasne i jeszcze może zakres powtórzeń między 4-6reps? Kompletna bzdura. Jeśli się redukujemy, dostarczamy mniej kalorii lub spalamy więcej niż zapodajemy tym samym siła będzie lecieć w dół. Jest to czas, gdzie zwiększamy zakres powtórzeń, staramy się bardziej wczuć w pracę mięśnia, nie staramy się ćwiczyć partii do kompletnego załamania, ale bardziej dla lepszego ukrwienia i spompowania mięśnia. A duże obciążenie zmusza nas do mniejszego zakresu powtórzeń, więc to jest dziwna logika na redukcji.

Fallen jest jednym z tych co może realizują taką teorię w życie, ale spójrzmy na jego suplementację w tym przypadku :]

fallenursus
20-06-11, 21:32
Mnie w to jie mieszaj.
A to co napisales to kpmpletna bzdura.

slim shady
20-06-11, 21:41
8 reps jest ok, zmniejszając ciężary dajemy automatycznie zielone światło katabolizmowi, mięśnie na mniejszych ciężarach dostają mniejszy impuls(między innymi hormonalny)niż w przypadku ćwiczenia na dużych ciężarach
duży zakres powtórzeń nie jest na rzeźbę, bardziej na wytrzymałość
po superseriach myślę że nie ma co narzekać na ukrwienie
właśnie dla tego rzeźba jest chujowym etapem bo musimy dźwigać ciężary, a mamy mało energii, po jakimś czasie spada siła to zmniejszasz ciężar, ale na tyle żeby te ostatnie powtórzenie było ze sporym wysiłkiem i nie trzeba soku do tego bo to żadna filozofia

chunga
20-06-11, 22:38
Jasne i jeszcze może zakres powtórzeń między 4-6reps? Kompletna bzdura. Jeśli się redukujemy, dostarczamy mniej kalorii lub spalamy więcej niż zapodajemy tym samym siła będzie lecieć w dół. Jest to czas, gdzie zwiększamy zakres powtórzeń, staramy się bardziej wczuć w pracę mięśnia, nie staramy się ćwiczyć partii do kompletnego załamania, ale bardziej dla lepszego ukrwienia i spompowania mięśnia. A duże obciążenie zmusza nas do mniejszego zakresu powtórzeń, więc to jest dziwna logika na redukcji.

Fallen jest jednym z tych co może realizują taką teorię w życie, ale spójrzmy na jego suplementację w tym przypadku :] jasne dieta redukcyjna od ktorej leci masa w dól i ogólne osłabienie mięsni ,do tego duza ilosc powtorzen co za tym idzie mniejsze cięzary i znowu osłabienie mięsni i znowu masa idzie w dól -dzięki kolego ale ja wychodzę z tej biblioteki i robie swoje od takich teorii można stracic weiloletnia cięzka wypracowana mase i może nawet siłe -chcesz bic piane i robic z siebie wieszka na ubrania to twoj wybor
gdzie to wyczytałes ?

matus34
21-06-11, 12:37
a wiec tak
zamierzam zakupic :
http://allegro.pl/olimp-gold-vit-c-1000mg-30-kapsulek-od-activus-i1669599579.html
http://allegro.pl/trec-caffeine-200-plus-60kaps-kofeina-bezwodna-i1672639054.html
http://allegro.pl/olimp-nowa-wzmocniona-gold-omega-3-1000mg-60-kaps-i1663983097.html
http://allegro.pl/pieprz-cayenne-700g-catering-sloikpet-f-vat-i1658081255.html
http://allegro.pl/chilli-mielone-500g-catering-sloik-pet-f-vat-i1658081132.html

bende sypal po czym sie bedzie dalo :D

gdzie moge kupic ten ocet jabłkowy ?

chunga
21-06-11, 13:22
a wiec tak
zamierzam zakupic :
http://allegro.pl/olimp-gold-vit-c-1000mg-30-kapsulek-od-activus-i1669599579.html
http://allegro.pl/trec-caffeine-200-plus-60kaps-kofeina-bezwodna-i1672639054.html
http://allegro.pl/olimp-nowa-wzmocniona-gold-omega-3-1000mg-60-kaps-i1663983097.html
http://allegro.pl/pieprz-cayenne-700g-catering-sloikpet-f-vat-i1658081255.html
http://allegro.pl/chilli-mielone-500g-catering-sloik-pet-f-vat-i1658081132.html

bende sypal po czym sie bedzie dalo :D

gdzie moge kupic ten ocet jabłkowy ? jabłkowy normalnie w spożywczym