PDA

Zobacz pełną wersję : mtm+bullet, czy umowiA sie na ciacho? ja mysle ze tak! a wy?



bullet
15-06-11, 23:07
OT MTM gdzie chodzisz na silownie?? co activu czy do niemca??
ja dzisiaj bylem u niemca i jestem bardzo zadowolony. super mila atmosfera, az bylem w szoku jak kazdy (KAZDY) wchodzil i sie witał i podawal reke ze wszystkimi na silowni.
jutro tez sie wybieram tak okolo godz 12/14

mtm
15-06-11, 23:11
bullet , od nastepnego tygodnia ide chyba do activa ? nie wiem jeszcze bo siedze kolo miedzyzdroji , a ty na dłużej tutaj ?
daj gg na priva to jakoś sie skminimy . Może sie nawet znamy , hehe .

bullet
16-06-11, 00:06
ja tylko goscinnie do niedzieli z rodzinka i zona mi truje dupe ze na wakacje przyjechalem z nia a nie na silownie.
ten actovie w porownaniu do sport pointu to jakias popierdolka jest
sprzet mega stary.
wiem ze my z duzych miast mamy troche wygorowane oczekiwania a ciezar 20kg nie wazne czy ladny czy brzydki czy gumowany czy chamski metalowy i czy zrobiony w fabryce rok temu czy przez pana kazia 30 lat temu z szyny kolejowej - ciezar jest zawsze taki sam.
ale w active jest gorszy sprzet niz u mnie 20 (serio 20 ) lat temu na malej prywatnej osiedlowej silowni.
nie mowiac juz o tym ze nie a pryszniców.
chociaz w tym sport point jest prysznic a nikt procz mnie z niego nie korzystał - nawet w tak upalny dzien jak dzisiaj.
cena active to po prostu smiech na sali w karnecie wejscie wychodzi 2-4 zł :) to jest plus
ale ja zdecydowanie polecam niemca.
odzywki po treningu ma weidera. (akurat zapomnialem swojej)
moj gg 305495
piszyj, czekam

a powiedz mi prosze ze ty na kazdy trening jedziesz z miedzyzdroi do swinoujscia to dam ci nobla za zapal.
17km, prom i okolo 50min najmniej w jedna strone. jesli tak to jestes kozak:)

mtm
16-06-11, 00:24
Ten niemiec ceni sie prawie jak Power Pit w Gdańsku za 1 wejście ... Poza sezonem nie trenuje w świnoujściu , no co ty przeprawa promowa co dziennie hehe .
W activie jeszcze nie byłem szczerze mówiąc , kiedyś było coś takiego ja Tytan gdzie chodzili sami wielcy , przy granicy obok leningradów dobra siłka. Bedę w weekend w świno. może sie ustawimy na trening . Jak coś to reszte dogadamy na gg, bo fallus bedzie obalac mi Roid Rage'a przez nasz spam hehe .

fallenursus
16-06-11, 01:13
Ownage.

mtm
16-06-11, 14:56
hahah fallus, dojebales teraz http://img831.imageshack.us/img831/4679/morda.gif

bullet
16-06-11, 15:31
dobre dobre. fallen siedzie i sie smieje czytajc to.
ale racje masz :)
sorki wujek juz nie bede.
peace:)