PDA

Zobacz pełną wersję : Jak rosną mięsnie ?



pekulski104
12-06-11, 19:16
Jak rosną mięsnie jak szybko rośnie biceps triceps ?

rafio83
12-06-11, 19:28
Jak dobrze przepompujesz to i 1mm na dobę :P

Ps. głupie pytanie,temat do zamknięcia...

pekulski104
12-06-11, 19:52
Dlaczego głupi :D ? oo 1mm na dobę to dużo chyba ^^ :D

DTX
12-06-11, 19:55
Nie ma na to regułki, wszystko zależy od predyspozycji genetycznych. Ciekawe, czy doczekamy się keidyś tematu o nazwie: "Jak szybko rosną uda?", a nie te bice i tricy wszytskim w głowach.

Jak rosną, to za dużo by gadać. Google it ;)

Sosna91
12-06-11, 20:25
podobno z każdym nieprzemyślanym tematem na forum maleje o ok 2mm...

pekulski104
12-06-11, 20:39
:d:d:d

Micek185
12-06-11, 21:15
do pełnego wzrostu włókien mięśniowych,które ostały "nadprodukowane" potrzeba ok16tyg. choć i to nie jest reguła.wszystko zalezy od diety,treningu,regeneracji,typu orhganizmu,rodzaju metabolizmu,innej aktywności,suplementacji,sterydów itp. jesli ktoś nie wierzy niech sledzi poczynania kulturystów którzy sumiennie przywiazuj asię do treningu,diet i startuja na zawodach srednio co roku są ciężsi na scenie o około 5-6kg czasami z lepszymi "wspomagaczami nawet więcej.
pytanie banalne ale nie głupie,powiedział bym nawet ważne.dla przykładu treningi które stosujecie każdy układa na 4tyg,nie prawda? Głośny?Pumbas? zaczynali P&P i rezygnowali po 2,3tyg,prepraszam e akurat was podaje na przykład ale jedną z zasad dobrych treningów jest to że mięsien musi zaadoptowac sie do treningów i wykonywanych ruchów aby widoczne były jakies efekty,w preciwnym razie coś nalezy zmienic,z drugiej strony cykle treningowe lub cwicznia nie mogą byc zbyt długie aby mięśnie całkowice nie przyzwyczaiły się do wykonywanej pracy,i co jakis czas zmeniał się ruch jako bodziec do wrostu, brzmi to sprzecznie ale taki jest ten sport:)

.rocky
12-06-11, 21:39
mic pisales gdzies ze Ty nie stosujesz stałego planu i na bieżąco cos zmieniasz, w takim razie jak Ci sie tu maja miesnie zaadaptowac i rosnanc skoro ciagle zmiany ?

Patriot
12-06-11, 22:12
biceps i triceps przynajmniej jak dla mnie rośnie o 1cm po każdym treningu łap :)

breku
13-06-11, 09:54
Patriot to grubo Ci rosną ;D , rocky jeśli mięśnie się zaadoptują czyli przyzwyczają to oznacza że czas na zmianę, wiadomo każdy tam urozmaica trening, i zmienia tam poszczególnie ćwiczenia ale tylko wyłącznie aby trening nie stał się nudny. Jak śmigasz załóżmy przez rok te same ćwiczenia to co to za przyjemność, no chyba że ktoś tak lubi. A co do tematu to mięśnie rosną po każdym treningu ;p

Patriot
13-06-11, 10:27
wiem już staram się ograniczać te treningi ;s

a tak co do tematu to już samo pytanie jest idiotycznie zadane chociażby dlatego, że oczywiście autor tematu pyta jak rośnie biceps i triceps, żeby było nie wiem zadane ogólnie od czego rosną mięśnie, co się na to składa to rozumiem, a tak to jest zwykły głupkowaty temat do zamknięcia [moim zdaniem]

Micek185
13-06-11, 10:56
A ja uważam że jesli juz taki temat się wywiązał to każdy powinien wiedziec jak rosną mieśnie,dlaczego,kiedy,jak szybko itp, w każdym sporcie podstawa wiedzy to lepszy start.