PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Treningowy do oceny



Maro_17
13-03-07, 16:46
Oto moj plan ktory napisalem hmm..? chcialem sprawdzic czy nie zrobilem jakis bledow w nim. Prosze o spojrzenie na niego fachowym okiem i ocenkie lub propozycje jakis zmian. Plan zostal napisany w celu Siła i Masa. Z gory dziekuje wam!!! :mrgreen: Narazie pominelem nogi z powodu braku czasu postaram sie niedlugo to zmienic i wcisnac w grafik zajec :razz:

Przerwy miedzy seriami ok 2-3min
piątek

Klatka piersiowa
- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej s. 6-8 p.
- Wyciskanie sztangi leżąc na ławce skośnej w gore 4*8
- Wyciskanie sztangi na ławce na ławce skośnej dół 4*8
- Rozpiętki na ławce 4*8
Biceps
- Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 4 s. 6
- Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc 4s. 6
- uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem z suplikacja nadgarska 4*6


niedziela
Barki
- Wyciskanie sztangi z klatki piersiowej 4 s. 8p
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody 4 s. 8p
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę w opadzie tułowia 4 s. 8 p
- wyciskanie sztangi zza głowy 4*8

Triceps
- Wyciskanie francuskie sztangą siedząc 3 s. 8p
- Wyciskanie francuskie sztangą leżac 3s 8p
- wyciskanie sztangi w waskim uchwycie 3 s 8p


Środa
Plecy
- Martwy ciag 4*8
- Wiosłowanie sztanga w opadzie 4 s. 6-8p
- Skłony tułowia ze sztangą na plecach stojąc 4 s. 8p
- Przenoszenie sztangi w lezeniu na lawce poziomej 4s 6-8p

Kaptur
-Unoszenie barków ze sztangą w dłoniach stojąc 4 s. – 8p
-Unoszenie barkow ze sztangietkami w dłoniach 4s -8p

No i jak? :smile:

[ Dodano: 13-03-2007, 16:59 ]
Klata to dla mnie Priorytet dlatego jest na nia 2serie wiecej...zapomnialem oczywiscie dodac ze cwiczenia sa wykonywane 70-90% CM :razz:

krzychuool
13-03-07, 16:59
ogólnie plan w miarę dobry ale rób na tricepsa też po 4 serie i na kaptury odpuść sobie to z sztangielkami :wink:


lan zostal napisany w celu Siła i Masa.
to tych 2 rzeczy nie da się połączyć.
No ale te Twoje powtórzenia rzeczywiście już zachodzą na siłę także pewnie siła pójdzie, masa też ale ja na twoim miejscu popracowałbym najpierw nad masą a później tak syto tylko nad siłą!!!

Maro_17
13-03-07, 17:07
a pomysle nad tym! Ale ten Cykl juz dokończe robie go dopiero tydzien i bede jeszcze z jakies 5 a potem ułoze plan na mase w kwietniu a w maju na sile i w czerwcu leko dawale rzezbe i na lato bedzei lux figorka hehe :grin: dzieki za Ocenke!

[ Dodano: 13-03-2007, 17:51 ]
A mam jeszcze pytanko czy mogłbym wcisnas jeszcze w jakis dzien klate tylko np po dwie serie na kazde cwiczenie mniej zeby jej nie przeciażyc czy dalo by to efekty w wyciskaniu na kalte czy wrecz przeciwnie...??

[ Dodano: 13-03-2007, 19:00 ]
No i jak odpowiecie mi Fachowcy ?? :razz:

ubermas
13-03-07, 21:12
Jak dla mnie to twoj plan nie jest ani na sile ani na mase, sam nie wiem na co. Hmmm 5 tygodni jak to nazywasz maso-sily, potem kwiecien masa i maj sila, czerwiec rzezba. A pomyslales co ty bedziesz rzezbil?? Bo nie wydaje mi sie, ze zdobedziesz potezna mase do czerwca, powiem wiecej, robiac rzezbe spalisz wiecej niz zdobyles. Ja mam 190 cm wzrostu i rzezbe zaczne dopiero jak bede mial 110 kg wagi. Narazie mam 90, ale zaczalem cykl z kretka to poelci pewnie jakies 4-5 kg. Z moich obliczen za rzezbe wezme sie za jakies 2 lata o ile nie pozniej. Jak potrzebujesz jakiejs konkret rady to wal do mnie smialo. Pozdro