PDA

Zobacz pełną wersję : hmb+ bialko +izofaster



Matis1000000
08-06-11, 21:07
Witam
Zacząłem ćwiczyć jakiś rok temu (ostatnie wakacje no ale troszkę się opierniczałem nie cisnąłem tzw ostatnich powtórzeń na zaciśniętych zębach.Teraz za inwestowałem w suple i się nie opierniczam

od 3 tygodni biorę hmb revolution (300kaps) 6kapsułek na dzień ,przed treningiem i w czasie pije izofaster 30g mi wystarcza (napój węglowodanowy ) zakupiłem sobie teraz białko wpc łowickie. (czasami sobie łyknę z 2 kapsułki bcca bo mam jeden bistr) I tu moje pytanie czy przy takim zestawieniu supli będzie dobrze jak będę brał tylko białko po treningu np z 100g (warze około 58-60kg ) .

Ułożony mam taki plan na masę z tym że robię wszystko 3x8 http://forum-kulturystyka.pl/treningi/3_dniowy_trening_na_mase_dla_poczatkujacych.html

dirtyhaus
08-06-11, 21:42
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że ten plan treningowy to trochę lipny jest. Plecy i nogi powinny być robione w większym odstępie dni. W piątym dniu lepiej zacznij od nóg a później wal bary. A co do białek to należy je stosować po treningu ale przy Twojej wadze wystarczy 50g. Oczywiście nie jestem ekspertem więc mogłem się pomylić. Niech jeszcze się wypowiedzą bardziej doświadczone osoby =)

Micek185
09-06-11, 19:38
Muszę Cie rozczarowac bo zmarnowałes swpje pieniądze.
HMB to suplement którego działania nie potwierdzilo żadne badania jedynie jednostki odczul;y jakieś różnice ale i tak uważano że to efekt placebo.
Izofast do niczego Ci się nie przyda jesli twój posiłek przedtreningowy bedzie dobrej jakości,to jest dobre rozwiązanie dla osoby która nie ma czasu a np wróciła z przejażdżki rowerem.
Białko które masz to dobra decyzja ale służy ono uzupełnianiu diety,a odpowiadając na twoje pytanie to po treningu serwatka która kupiłeś będzie dobra ale w ilości ok 40g więcej nie ma sensu.
Plan który masz jest OK nic więcej nie jest sząłowy,ale od biedy możesz nim ćwiczyć na początku bo napewno nie jest przeładowany.

Matis1000000
09-06-11, 21:30
O HMB każdy ma inne zdanie no coś daje na pewno ;) co do izostera to troszkę doładowuje energii, a trening tak jak mówiłem robię wszystko 3x8 ,tylko jaki okres czasu mam go robić ?

Micek185
10-06-11, 00:19
do momentu gdy uznasz że nic Ci na tym planie nie idzie,inni wykonują dany plan powiedzmy przez miesiac a inni(w ty ja) nigy nie trzymają się jednego planu i zmieniają cały czas coś w treningach tak by nie popaść w stagnacje(zastój)

Matis1000000
12-06-11, 21:16
Też mi się tak wydaje poćwiczę tym planem tak z miesiąc, a jaki potem byście mi polecili też z tego typu 3 dniowego ?

Patriot
13-06-11, 10:42
co do tego hmb no to napewno coś daje, a mianowicie zapycha kieszeń sprzedawcy :)

poćwiczy wtedy będziesz się zastanawiać, może niewiele trzeba będzie zmieniać, a może cały plan, a może przez miesiąc będzie iść dobrze i jeszcze nie trzeba będzie zmieniać.
Ja jedyne czego bym ci polecił teraz to naukę martwego ciągu (samym gryfem)