PDA

Zobacz pełną wersję : Definicja



DTX
07-06-11, 18:11
Witam, postanowiłem zrobić teraz lekką redukcję do końca czerwca, ew. trochę dłuzej w zależnosci jak będzie się ksztaltowala sylwetk. zalezy mnie na definicji dobrej, ale bez przesady, ze w ciagu takiego okresu dotne sie jak Bruce Lee. Waga 79 kg, zapotrzebowanie 2200 kcal, 2,53g bialka na KMC, 3,29g węgli na kmc i 0,5g tluszczy na kmc.

posilek I
100g płatków owsianych
250g twarogu
10ml oliwy z oliwek

50g bialka
63g wegli
10g tluszczy

I posilek
100g kury
50g ryzu
10ml oliwy

bialko: 20g
węgle 40g
fat 10g

III posilek
100g twarogu
400g jogurtu naturalnego
10ml oliwy z oliwek
100g ryzu brazowego

bialko: 35g
wegle 80g
fat 10g

iv posilek

100g ryzu
100g kury

bialko 20g
wegle 80g

V posilek
130g kury
100 jaja
białko 38g

VI posilek
120g tuny
25g bialka

do kazdego posilku warzywa, 3l wody dziennie, z ranga magnez + wit b6

gitowa, czy cos zmienic? noobem jestem w redukcji

pozdro

Micek185
07-06-11, 19:21
po pierwsze wywal ten twarog z diety jesli chcesz zrobic dobra redukcję,nie opieraj się na kazeinie
3l wody to przy tej pogodzie stanowczo za mało
ogólnie dieta lipa,znajdz coś z podwieszonych i wrzuc do poprawek pod siebie.

DTX
07-06-11, 20:02
A to jebac, nie mam mozliwosci teraz zrobienie tej redukcji. Masa rządzi.

piuras86
08-06-11, 00:38
jak masa rządzi to jeszcze parówy z biedrony:D:D

DTX
08-06-11, 16:16
Pewnie :D Na wakacje sie pójdzie do pracy, to sie na kure i stejki zarobi, wiec bedzie mozna cos kombinowac z redukcja - teraz nie mam srodkow zebym taka diete utrzymac, tym bardziej, ze wprowadzono mnie w blad z tym twarogiem. ale na szczescie sa tu hardcorowcy, ktorzy zawsze dobrze doradzą, za co serdeczne DZIĘKI 8)

.rocky
08-06-11, 18:17
mic na noc tez nie polecasz ?

Micek185
08-06-11, 20:16
osobiscie nawet na redukcji uważam że kazeina na noc nie jest zła,ponieważ śpiąc przez całą noc nie przyjmujesz innych pokarmów a białko może rozkładac się przez te kilka godz dlatego z rana uzupełniasz braki seratka lub innym białkiem oraz miesznką węgli prostych i złożonych.dlategop czasto do porannych shaków dodaje się rodzynki,owoce i np owsianke.
z drugiej strony jesli chodzi o sen to lepszym rozwiązanie jest miesznka wegle złożone +białko czyli np ryż brązowy lub biały nie rozgotowany i np ryba,
możesz tez sprobowac połączenia tłuszcz +kazeina wtedy proces rozkładu białek trwa jeszcze dłuzej i masz zabezpieczenie przed katabolizmem na całą noc.ale to juz zalezy od tego jaką ilość białka lub węgli spożyjesz przez cały dzien wtedy reszta zostaje na kolacje tak by utrzymywac swój limit kalorii czy jak kto woli makroskladnikow,ale Ty Roki jestes na ketozie wiec węgle odpadają.dobrze mówię czy cos się zmieniło w twojej diecie?

.rocky
08-06-11, 20:47
na ketozie ??
zwykla dieta low carb,no jak bym dodal jeszcze ww na noc to calodobowy bilans sie zwiekszy,zawsze daje tluszcz kazeine i warzywo jakies,chyba ze by obciąc np polowe z rana i ta polowe dac na noc?