PDA

Zobacz pełną wersję : propionat



nowy371
07-06-11, 17:25
witam chodzi tu o kumpla nie ma netu mi się pyta ja mu niechce źle doradzic więc powiedziałem że opisze w necie ok

waga 93kg
wiek 24lat
staż 6lat
max klata ok 150kg
reszty nie wiem

ok sprawa jest taka że ma 5 omy i pytanie jest takie czy jak mu się skączy oma to moze bić propionat 10strzałów to jego pierwszy cykl chce miec 15strzałów odblok 2listi clomidu ma osobiście bym bił ale to nie moje ciało i zdrowie czekam na rady panowie pozdrawiam

g-kick
07-06-11, 18:06
bez sensu cykl - nie masz pojęcia o środkach wogole - daj sobie spokoj z tymi "szczałami"

MAXIMUS 2
07-06-11, 19:07
bez sensu cykl - nie masz pojęcia o środkach wogole - daj sobie spokoj z tymi "szczałami"

On dla kolegi:) to powiedz koledze ze ta ilością towaru to se tylko jaja po gigla za mało i fakt cykl bez sensu ome niech schowa do szuflady i niech kupi z 20ml propa to może się coś z klei z tego

g-kick
07-06-11, 20:15
no pewnie ze dla kolegi :]

Pusia
07-06-11, 21:39
dobrze ze kazdy wie ile mg jest w strzale propa!

piuras86
08-06-11, 00:33
kolega tyle lat trenuje ... pewnie nie jedna siłownia zaliczona jak i te piwniczne i nikt jemu nic nie powiedział.. nawet sie nie pytał ... tylko kupił kujawski od ruska i bije "szczały"

K****a to nie klocki lego powiedz koledze ;) żeby sie trochę zastanowił...
ile jest tematów ile kur.. stron na ten temat przykładowe cykle najpierw to przeczytać później zakładać tematy .. a nie:

mój pierwszy cykl Meta Deka jak to rozpisać pomóżcie ;/ /.....

bo klega mówił że po tym Rozp****la sufity ...

nowy371
08-06-11, 06:35
dobra kolega ma styczność z ssa bardzo często jednak wogóle go nie interesuja cykle wiecie co mam na myśli kontakt z ssa siłke ma w domu także zaden koks z małymi jajkami mu nie doradzi i nie zrobi tego za niego na siłce cykl NIE JEST DLA MNIE problemy zdrowotne!!!


On dla kolegi:) to powiedz koledze ze ta ilością towaru to se tylko jaja po gigla za mało i fakt cykl bez sensu ome niech schowa do szuflady i niech kupi z 20ml propa to może się coś z klei z tego

no raczej że się sklei prop z propem

lg team
08-06-11, 07:13
twoj zimal powinien dokupic jeszcze 10ml 100mg/ml propa zeby miec 20ml - i to takie minimum bo dobrze jak poleci propa z 8tygodni,

jesli cchce bic omke musi miec co najmniej na 10tyg po 2amp tydzien,

z tego co ma nic nie zrobi sensownego

tyle mu przekaz

bullet
10-06-11, 00:40
a jak mu sie towar SKĄCZY to niech zrobi SZCZAŁA do biblioteki po słownik dla Ciebie.
"dobra kolega ma styczność z ssa bardzo często jednak wogóle go nie interesuja cykle wiecie co mam na myśli kontakt z ssa"
czytajac to myśle ze jak juz ograniesz na necie temat kolegi to zajmij sie swoim tematem a mianowicie przeczytaj to co napisales.
odnosze wrazenie ze masz 15 lat i guzik wiesz o SAA dlatego bez sensu wogole jakiekolwiek cykle. ktos mądrze napisal ze to nie klocki lego.

grzechu-82
10-06-11, 13:47
Rozbrajają mnie teksty typu: to dla kumpla itp;) Jak będę robił następny cyklon to też się zgłoszę po rozpiskę "dla kolegi"

D3
10-06-11, 14:29
Sorki Panowie za OT:
Ja w ogóle się zastanawiam kaj takich ludzi chowają? Piszą jednym ciągiem w ogóle ani kropek ani przecinka czyta się to po prostu jakby ktoś z jaskini co dopiero wylazł i uczył się wymawiać spółgłoski z samogłoskami... fak czy sposób wysławiania się też tak wygląda, jednym ciągiem i na jednym wdechu?

Ciekawe jak wypracowania w szkole wyglądały, też w takiej formie na 5 stron? :-D

nowy371
10-06-11, 16:20
skoro ci przeszkadza że nie pisze po przecinku to wes na forum polonistyczne wejdź bo widzę ze ci to radoche daje

GRZECHU jak nie umiesz poprawnie zinterpretować tekstu to nie odpisuj ja się pytam czy można te dwa srodki łączyć a nie o rozpiskę cyklu czemu jego nie skomentujecie??

bullet dałem do zrozumienia że ma stycznośc z ssa wiadomo o co chodzi nie chodzi mi o to że bije czy gromadzi informacje na temat co z czym łączyć pomysl co to może być ??

fallenursus
10-06-11, 16:27
Temat wyczerpany odp juz masz.
Zamykam.
I obu szlaban na koksy