PDA

Zobacz pełną wersję : Gainer



PKPL
05-06-11, 22:53
Witam, planuje kupic tego gainera. ! Chyba wcalkiem dobrej cenie. Planuje lykac go w ilosci 450 dziennie (90g bialka, okolo 210g wegli). Co o tym myslicie? Dobry pomysl/wybor?

REGULAMIN .

Jaco90
06-06-11, 02:22
Gainer to uzupełnienie braków w diecie a nie dieta. Bierz Gainera według braków w diecie , (rozumiem że diete masz ) i tam gdzie masz braki dodaj Gainera , ew zaraz po treningu , ale myśle ze 1 porcja typu 35g dziennie to max , z samego proszku nie urośniesz i nie zastopi Ci tych wartosci odzywczych co normalne jedzenie . a wybór jest ok to dobry Gainer , nie nalezy do najtanszych ale jest ok

PKPL
06-06-11, 15:19
Diety nie mam, po prostu staralem sie zawsze pilnowac co jem no i z tego efektow nie ma, dlatego chcialem zrobic praktycznie diete z gainera. Dzieki za odpowiedz!

PKPL
06-06-11, 15:26
Sory, ze post pod postem, ale nei widze tu opcji edytuj.

Nie za ciekawie z kasa u mnie, moze doradzicie mi jakis inny gainer, a tanszy? Oczywiscie, zeby to nie byl jakis syf tylko.

dexterinio
06-06-11, 16:33
dieta z gainera:D daruj sobie bo to wyrzucenie pieniedzy w bloto. Suplement to jedynie dodatek do diety nie masz diety to na suplementach nie zbudujesz nic.