PDA

Zobacz pełną wersję : Miesiąc!



RowS
05-06-11, 22:47
Po krótce:
Trenowałem, przerwa jak to bywa, obudzenie się miesiąc przed wakacjami, typowo sezonowy temat, taka prawda-przyznaje się bez bicia :)
Problem jest dość prosty, po prostu troszkę fatu zalega, i trzeba go uciąć. Wypadałoby też brać jakieś aminki, BCAA żeby mięśni nie spalić, no ale rodzice dziwnie patrzą na każde "prochy" :/
Po jak najmniejszej linii oporu jeżeli chodzi o dietę, i trening bo nie mogę sie za bardzo przemęczać niestety.
Z budowania mięśnia tylko brzuch można byłoby zbudować bo jest okrągłe ZERO, a reszta jest całkiem przyjemnie zbudowana, zresztą chodzi o estetykę nie wymiary :)
Trochę chaotycznie, chwała tym co pomogą, zmęczony jestem więc króciutko :)
Pozdrawiam, i jak coś to pytać bo jednak wiadomo, nie wszystko napisałem.

Chcę_być_wielki
06-06-11, 10:13
aeroby , aeroby i jeszcze raz aeroby, na spokojnie i z czasem coraz dłużej ;d . Co do rodziców, to już tak jest, albo chowaj przed nimi, albo na siłe bierzesz i tyle, im nie wytłumaczysz.

Micek185
06-06-11, 11:08
powiedz tacie niech nie pije piwa a mamie niech nie pali papierosów to ty nie weźmiesz supli.
trening kardio + trening silowy na dużych obciażeniach da najszybsze efekty.

dexterinio
06-06-11, 13:27
hmm niewiemc zy da to efekt z uwagi ze niechce sie przemeczac (jakies zdrowotne przeciwwsazania?) a jesli chce spalic fat to dieta musi regulowac, a moim zdaniem nie idzie to w parze z duzymi obciazeniami, tym bardziej ze chce estetyke a nie rozmiar. Wiec przepalic max fatu to uwidoczni sie miesnien

Micek185
06-06-11, 16:38
mówiac duze cieżary miałem na mysli ciezary którymi zrobisz te przykładowe 8 czy 12 ruchów,wsród osób które chcą spalić zbędny tłuszcz i sie "wyrzeźbic" panuje dziwna tendencja używania bardzo małych ciężarów które pozwolą im wykonac nawet 20powt,a to głupota,weźmy na przykłąd nogi gdzie jest to duża częsć naszego ciała a wykonanie serii przysiadów wymaga naprawde dużo energi,wiec jesli dieta bedzie nastawiona pod katem redukcji a do tego dołożymy trening tlenowy oraz siłowy to bedzie to najlepsza kombinacja.już nie mówię o tym że poprostu redukując tracimy ogólnie na wadze co w koncowej fazie nie wygląda zbyt estetycznie,za to trening zapewni nam rozwój masy oraz palenia fatu(częśc spalonego tłuszczu zasili(energetycznie) budowę mięśni więc jak dla mnie to jest wystarczający plus.

dexterinio
06-06-11, 22:17
Jesli chodzi o mnie to nogi dopiero zaczely mi sie chlastac po seriach 18-20 powt. Estetycznie wyglada jesli zrobimy redukcje fatu, ale przez ten czas nie stracimy miesnia, odpowiedni podtrzymujac go dieta, ewentualnie budujac i przez spalenie tluszczu uwidocznimy go. Jesli niema co pokazac to efektem redukcji bedzie wyglad czlowieka z trzeciego swiata - wychudzony bez miesnia.
Jak mowisz duze ciezare to tez zwroc uwage na to ze tracac fat stajesz sie bardziej podatny na kontuzje wiec zmniejszyc ciezar musisz zeby nie nabawic sie problemow, a dodatkowo robiac deficyt kaloryczny na treningu nie bedziesz mial tyle sily co ladujac w siebie duze ilosci wegli

RowS
07-06-11, 14:16
Panowie spokojnie, nie robię wycinki typu 130kg w dół, mi wystarczy jak schudnę kilogram, półtora i będzie idealnie.
Powiem tak, sylwetka nie jest zła, troszeczkę fatu zalega, nawet mógł bym już nic nie robić, no ale jednak jestem dosyć ambicji, nigdy dość :)
To znaczy może nie tyle co o intensywność co o czas przebywania, bo na prawdę każde wyjście na dwór kończy się katarem,kichnięciami,łzawieniem oczu, chyba jakaś alergia mnie dopadła, zresztą teraz wszystko kwitnie...
Do siłki nie mam dostępu, także chyba jednak ciężary będę musiał sobie darować(przeprowadziłem się, w okolicy nic nie ma).
Mięśnia może nie mam za dużo coś tam jest, mi chodzi żeby nie wisiał fat, może i nie "wisi" ale troszkę można uciąć :)

dexterinio
07-06-11, 14:51
wrzuc foty sylwetki to bedzie latwiej

RowS
07-06-11, 17:53
Nie mam jak narazie, uwierz szefie, że kilogram starczy :)

kitamo
07-06-11, 23:23
Kilogram to bardzo malo w sumie, no chyba ze wazysz 50kg.
Ja przy wadze 88kg tracac 1kg to praktycznie nie widziale mzadnej roznicy. Cos bylo widac dopiero przy 5kg a zadowalajacy wynik uzyskalem przy 11kg

Micek185
07-06-11, 23:25
Nie mam jak narazie, uwierz szefie, że kilogram starczy :)

kilogram to ja trace po porannej kupie.

nawet tego nie zauważysz,zeby zrzucić 1kg to nawet diety nie trzeba więc nie rozumiem po co w ogóle został rozpoczęty ten wątek.

RowS
08-06-11, 14:46
Dobra nie czepiajcie się tak, 1kg może przesadziłem, ale z 3-4 i jest Eldorado po prostu:)