PDA

Zobacz pełną wersję : PYTANIE



WWR
13-03-07, 14:46
Mam takie pytanie od jakiegos czasu borykam sie z bolem prawego barku i z ogolnym w sumie oslabieniem malo ostatnio cwiczylem biore caly czas glukozamine i msm jakos narazie nie pomaga ale to jeszcze nie dlugo biore wiec mam nadzieje ze pomoze i teraz mam pytanie bo chce zaczac cos cwiczyc czy jesli boli mnie bark ale przy robieniu raczej skosnej klatki to mam zaprzestac cwiczyc barki czy skosna klatke bo juz nie wiem

rocky_balboa
13-03-07, 14:52
zrob se moze przerwe na tydzien - dwa tyg. moze przestanie bolec, na klatke wyciskac tez nie radze bo z kontuzja barka duzo nie zdzialasz

wara
13-03-07, 15:29
jak ja mialem problem z barkiem to jadlem glutamine oraz chodzilem na masarze barku , plastry rozgrzewajace, goraca kapiel oraz przerwa jak wyzej z 2 tyg nie ma co cwiczyc z bolacym barkiem bo jeszcze sie wiekszej kontuzji nabawisz

pozdr.

WWR
13-03-07, 16:03
ale ja juz mam dlugo przerwe!! kilka razy tylko cwiczylem sobie lekkimi ciezarami albo robilem pompki chyba to nieraz trzeba a tak to nie podnosilem duzych ciezarow juz tak cwicze wlasnie od chyba miesiac i chce zaczas znowu pozadnie:/

MILAN
13-03-07, 17:32
Przy nadwyrężonym mieśniu to małe ciężary robią swoje, ja bym odpuścił na jakiś czas wszystkich ćwiczeń których wymaga praca barku.

WWR
13-03-07, 18:15
a w czym bark nie pracuje?

13-03-07, 18:35
Musialbys powiedziec czy bol jest miesniowy czy raczej wewnatrz stawowy. Bole stawowe sa spowodowane glownie uszkodzeniem chrzastki. Na to bierze sie glukozamine i zwiazki zawierajace siarke II wartosciowa (mieso zwiezece i rosliny straczkowe). Jezeli bol jest miesniowy i utrzymuje sie dluzszy czas moze byc to zapalenie miesnia a z tym trzeba do lekarza po antybiotyk.

Punisher
13-03-07, 19:01
Smaruj ketopromem a jesli cwiczysz to na barki to rob to najpierw malym ciezarem ale pamietaj o solidnym rozgrzaniu barka. Po kretopromie po 2-3 dniach przejdzie - tak ja mialem :cool:

grzesiek k
13-03-07, 19:11
ja też tak miałem smarowałem maścią wygrzewającą i przeszło po 3 dniach