PDA

Zobacz pełną wersję : Arginina



dexterinio
25-05-11, 13:32
Coś polecacie wartego uwagi???
Szczerze mówiąc nie brałem jeszcze i chciałbym coś dobrego wypróbowa na sobie. Fajne opinie słyszałem o AAKG Olimpa i Treca.

Micek185
25-05-11, 16:16
AAkg trec Mega hardcore-naprawde dobry towar miałem w połączeniu z ATACK Sciteca i po pierwszej serii na łapy nie mogłem uginac taka pompa.

KowalX
25-05-11, 17:50
Też z Trec'a byłem zadowolony. Z tym ,że większe dawkowanie niż na pudle.

dexterinio
25-05-11, 21:03
a co powiecie o olimpie argi power i aakg z olimpa? bo mam mozliwosc taniej sporo dostac. O trecu slyszalem ze konkret olimpa podobno porownywalny testowaliscie?

KowalX
25-05-11, 22:20
Nie jadłem power,ale ogólnie wersja "aakg" jest lepsza od "L-argininny"

dexterinio
25-05-11, 22:51
czyli chyba wybiore miedzy aakg olimpa a treca. Jeszcze przelicze jak dokładnie kosztowo mi wyjdzie i stestuje na sobie

Murzyn 42cm
26-05-11, 16:36
Ja mam AAKG Extreme z olimpa jest naprawde doby tylko zamiast 1tabsy przed treningiem biore 2albo 3 po treningu 1 i na nast. dizen o wiele mniejsze zakwasy niz przed cyklem.Polecam! Tez jest efekt po po 2tabsach ze po cwiczeniu nie mogelm reki zgiac do konca :P

luo
26-05-11, 18:01
aakg mega hardkore zacząłem czuć dopiero od 6 capsów

aakg olimpa chyba taniej wyjdzie

dexterinio
26-05-11, 19:47
testuje juz aakg z olimpa niedlugo opisze działanie. Troche zwieksze dawke do 4 kapsow przed i ewentualnie podbije w gore w razie potrzeby. a zamiast po treningu łykne na noc bo z tego co sie orientuje arginina pobudza wytwarzanie hormonu wzrostu, a ten najpełniej działa właśnie w nocy. Tylko kwestia czy forma Alfaketoglutaranu argininy (aakg) bedzie w tym celu lepsza czy L-arginina - jest w argi power

KowalX
26-05-11, 20:00
testuje juz aakg z olimpa niedlugo opisze działanie. Troche zwieksze dawke do 4 kapsow przed i ewentualnie podbije w gore w razie potrzeby. a zamiast po treningu łykne na noc bo z tego co sie orientuje arginina pobudza wytwarzanie hormonu wzrostu, a ten najpełniej działa właśnie w nocy. Tylko kwestia czy forma Alfaketoglutaranu argininy (aakg) bedzie w tym celu lepsza czy L-arginina - jest w argi power

Reguluję :). AAKG zawsze lepsze.

dexterinio
26-05-11, 20:07
wlasciwie jakie roznice sa miedzy tymi dwoma bo nigdzie tego nie zanalazlem?

KowalX
26-05-11, 20:26
Lepsza wchłanialność i mniejsze podrażnienie układu pokarmowego na korzyść alfa-ketoglutaranu.

dexterinio
26-05-11, 20:36
No to mysle ze 5g przed treningiem i 2,5 przed snem bedzie optytmalna dawka. Spotkalem sie z opinia zeby 9g dziennie stosowac rowniez rano dorzucic ale narazie nie bede przesadzal